Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 30 stu 2020 03:00.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Pravila foruma

PAŽNJA PAŽNJA!
Sve teme o upisima,studomatima,bodovima,prebacivanjima,molbama i slično su radi bolje preglednosti prebačene u novi podforum Papirologija

Započni novu temu Odgovori  [ 304 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Podržavate li blokadu Pravnog fakulteta?
Da 50%  50%  [ 63 ]
Ne 50%  50%  [ 62 ]
Ukupno glasova : 125
Autor/ica Poruka
PostPostano: 02 svi 2009 17:44 
김정일

Splitsko sveuciliste ima oko 25 000 studenata, a Pravni fakultet izmedu 2500 do 3000 studenata.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 svi 2009 17:55 
Forumaš

http://split.com.hr/hr/news-detail/2009 ... ntski-mars

znači u ponediljak opet ništa od faksa? :wtf

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 svi 2009 18:05 
김정일

Zbog pritisaka studentski zahtjevi polagano gube potporu dekana, a studenti ne pristaju na kompromise. U ponedjeljak će se na blokiranim fakultetima pokušati organizirati nastava, a više se neće ni tolerirati izostanci s predavanja i seminara. Na plenumu Nezavisne studentske inicijative Split održanom u petak ispred zgrade Pravnog fakulteta izglasan je nastavak blokade i dogovoren studentski marš.

jel bi to znacilo da su ih izbacili sa faksa ?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 svi 2009 19:05 
No life

da :mrgreen:

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 svi 2009 19:10 
Forumaš

Inso je napisao/la:
Zbog pritisaka studentski zahtjevi polagano gube potporu dekana, a studenti ne pristaju na kompromise. U ponedjeljak će se na blokiranim fakultetima pokušati organizirati nastava, a više se neće ni tolerirati izostanci s predavanja i seminara. Na plenumu Nezavisne studentske inicijative Split održanom u petak ispred zgrade Pravnog fakulteta izglasan je nastavak blokade i dogovoren studentski marš.

hm..u svakome slucaju... moglo bi bit zanimljivo u pon. :rambo

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 svi 2009 21:19 
Forumaš

dekan im je jasno reka da više nisu poželjni u prostorijama faksa, a nekolicina studenata dala do znanja da neki žele predavanja i deblokadu.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 svi 2009 22:07 
김정일

Nekoliko stotina kilometara dalje, u Splitu, studenti su u noći s petka na subotu izglasali nastavak blokade okupiranih fakulteta unatoč prijetnjama pojedinih dekana kako će gostujući profesori zbog prekida nastave ostati bez plaća, a studenti bez potpisa.

http://jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2 ... ,161696.jl

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 svi 2009 23:49 
Inso je napisao/la:

čini mi se, ako san ima dobro ćut da in je nešto pritija ili tako nešto, da nesmu bit na faxu zbog Prvog maja.. iako je bilo očigledno da sprovodi odluku rektorskog zbora...

ma, čekaj malo Inso!!!
odakle tebi ovi podaci:
˝Splitsko sveuciliste ima oko 25 000 studenata, a Pravni fakultet izmedu 2500 do 3000 studenata.˝

mislin, ako je tako... :sok: :sok: :ajme :ajme :scared
onda s kojin ja to moralno i emocionalno mrtvima ja studiran u ovon gradu??????????? :wtf :wtf
ako je na blokadi bilo, pa recimo 500 studenata, sve ukupno (jer ako san svatija, nisu svi dolazili na plenume jer su čuvali druge faxove), onda ispada da je 24 500 studenata (jedno malo naselje), bilo na kavicama i čakulama???????????????????? :wtf :whyowhy:
a sve zato jer ˝ih se to ne tiče˝????

Onda neman niš drugo reć, nego:
˝BRAVO SANADERU, SAMO TI I DALJE MLATI PO MOZGU OVE TUPANE!!! JER DRUGO NE ZASLUŽUJU!! :3

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 svi 2009 10:22 
김정일

Podatak od 25 000 studenata splitskog fakulteta je bio u Slobodnoj.
Što se tiče prava, ne sjećam se dal je to bilo prošle ili ove godine, ali bila ti je stavljena obavijest na oglasnim pločama gdje piše da je PF ST u suradnji sa Croatia osiguranjem osigurao sve svoje izvanredne i redovne studente kao i ostalo osoblje od nesreće koja se može desiti unutar prostora fakulteta .. E sad ne sjećam se točne brojke na polici osiguranja , ali znam da je bila iznad 2500 studenata, a 90 % sam siguran da je bila i iznad 3000 studenata

edit:
evo ti i popisi birača
http://209.85.129.132/search?q=cache:E2 ... =firefox-a

http://www.pravst.hr/dokumenti/dokpdf_p ... a_pf-1.pdf

znaci prema ovim popisima ima oko 3200-3300 studenata

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 svi 2009 16:22 
aha...
doista edukativno...
i potvrdno...

nisam ja htio reći da nisi u pravu (ta, završija si ga...) nego me frapirala činjenica da nas ima toliko, a niti promil nas, se izjasno za ono što misli...

ispada da se svi zgražamo na pomisao o Jugi, a ispada da svi i dalje mozgom živimo onda kada je bila parola:
˝MUČI I RADI˝...

nije li malo, ali barem malo, glupavo da je RH morala proći kroz rat i posljeratnu krizu, da bi ljudi izborili svoje slobode (a među njima i slobodu govora) da sada, kada je ta prava opet krše, nikome nije stalo do toga?
pa ćemu onda svi oni pogiluni građani? branitelji? izbjeglice? razorene obitelji? razorena sela, gradovi....?
da bi na pravi problem svi opet zazvali parolu ˝MUĆI I RADI˝??????????????????????????????????????????

JADNI SMO AKO JE TO ISTINA...
(no, iskreno, ja nevidim drugog odgovora)

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 svi 2009 17:55 
No life

a da nije mozda odgovor da vecina ljudi ovo jednostavno ne podrzava?

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 svi 2009 18:17 
Aktivan

nekistudent je napisao/la:
a da nije mozda odgovor da vecina ljudi ovo jednostavno ne podrzava?

Nekistudent , istinu zboriš. Krivi način i vrime , a kakav će rezultat bit živi bili pa vidili. Danas nediljon u 2 Aleksa podilazi non stop svome sugovorniku ka i uvik svin svojim istomišljenicima koji dođu kod njega u emisiju.Ekipa koja je davala komentare na početku emisije novinar iz Novog lista,novinar iz Indexa ,a iznad onog književnika koji je govorija Lenjin,totalno neprofesinalno :wh

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 svi 2009 18:31 
No life

Ma da su studenti dosli sa realnim zahtjevima :
-vise novca za obrazovanje
-bolja kontrola fakulteta u pogledu na koristenje skolarina za unapređivanje standarda nastave i studiranje
-pravedna raspodjela placanja skolarina
...
Da su se prvo organizirali kako treba , pa dogovorili nekakav prosvjed , pozvali televiziju , procitali te zahtjeve i zaprjetili strajkom i blokadama fakulteta.
Da su onda osli na razgovor sa rektorima i ministrom.
I da su tek onda zapoceli blokadu fakulteta, sasvim bi sigurno u strajku sudjelovalo 5-10 puta vise studenata (sta bi opet bilo samo 10-20 posto svih studenata).
Da su ove prosvjede organizirali odmah u 10 mjesec kada ljudima nije bilo ispitnih rokova i drugih gluposti, sasvim sigurno bi se broj jos jednom udvostrucio.
Ali jebiga, to ti je to kad filozofi idu organizirat nesto, puno filozofiranja, zanimljivih ideja o demokraciji i pravednosti ali totalno neprovedivo u praksi.
Mislim, di si to vidio, prosvjedi nemaju nikakvog vođu(... u splitu, u zagrebu vjerujem da postoje ipak neki pokretači ovoga koji se drže u pozadini, ali u to ne bi ulazio). Kada u splitu pitas onoga moderatora plenuma , s kim trebam pricat da dam nekakve svoje prjedloge i misljenja, odgovor je "ubaci u kutiju, ja ti ovde nemam nista za rec, ja sam samo bio moderator jer nitko drugi nije htio"
I naravno, tko ce se pridruzit takvome pokretu

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 svi 2009 20:48 
@nekistudent:
pa, slažem se...
ispada da je sve ovo orgnizirano priko neke stvari da bi se trivijalizira problem i ismijao bilo kakvi novi pokušaj koji bi kad-tad moga opet bit s rećenicom: ˝opet oni pijani studenti˝...

ali imaj na pameti, da vrime nikad neće bit povoljno jer će uvik bit neki k...--- ili neka gripa, ili recesija, ili štrajk u škverovima, ili štrajk posloprimaca...
zato, ako se sad svit nije uključija, sumljan da će i onda...
ta, budi siguran da ni onda neće svi skoćit...
uvik će nekoma šta im smeta svaka dlaka nešto prigovarat i opet otić na kavicu kao da ih se to ne tiće..
a kad im zgusne, bit će ima kasno :noc:

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 svi 2009 21:58 
Forumaš

kosmos je napisao/la:
uvik će nekoma šta im smeta svaka dlaka nešto prigovarat i opet otić na kavicu kao da ih se to ne tiće..

bas to.... kavica, ubijanje vrimena na 1001 način ... i onda kad se neko krene žalit radi necega :) ..znate onu slavnu: "trebalo bi...." ... ma jbt... skoci na noge, reci nesto, pokreni se.... ova pasivnost i nezainteresiranost u hrv. (a pogotovo u splitu) daje nikakve sanse za bilo kakav napredak ..... po'ed

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 svi 2009 22:14 
No life

player_777 je napisao/la:
kosmos je napisao/la:

bas to.... kavica, ubijanje vrimena na 1001 način ... i onda kad se neko krene žalit radi necega :) ..znate onu slavnu: "trebalo bi...." ... ma jbt... skoci na noge, reci nesto, pokreni se.... ova pasivnost i nezainteresiranost u hrv. (a pogotovo u splitu) daje nikakve sanse za bilo kakav napredak ..... po'ed

pa znas kako mi to u dalmaciji volimo rjesavat,
nije dobro, nije ni lose,nismo gladni kruha, moze se zivit kako tako, zasto bi onda sta minjali...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 02:12 
bilo bi lipo da je to samo u dalmaciji, ali cila RH je u apatiji...
ispada da niko nije bez posla, da niko negrca u kreditima, da se niko ne boji za posal...
pa mi smo prebogata nacija da bi se išta brinili!

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 09:36 
Sega mega kul forumaš bez života

i? jel i danas blokada?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 09:40 
김정일

kike je napisao/la:
i? jel i danas blokada?

Nemam pojma, ja sam isao danas do prekršajnog, vidio sam grupu od cca 30-50 ljudi koji su lupali u bubnjeve i to je bilo to.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 10:37 
Forumaš

kike je napisao/la:
i? jel i danas blokada?

koliko sam pročitala po netu,ova grupa od 50-tak studenata sta je krenila u marš od kineziološkog preko našeg faksa pa do radovanove naišla je na zatvorena vrata kad su dosli ispred prava,di nastava ide normalno :?
:celebrate

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 12:38 
Aktivan

izgubljenaST je napisao/la:
kike je napisao/la:
i? jel i danas blokada?

koliko sam pročitala po netu,ova grupa od 50-tak studenata sta je krenila u marš od kineziološkog preko našeg faksa pa do radovanove naišla je na zatvorena vrata kad su dosli ispred prava,di nastava ide normalno :?
:celebrate

zakljucali studente unutra,da. strasno. tko je zelio, nije mogao izaci van. na filozofskom je dekan pustio studente
filozofskog unutra da pozovu kolege van ako se zele pridruzit marsu. izaslo je mozda 10 ljudi sve skupa dok je
ostatak poput drvenih marija i dalje sjedio u ucionicama.

mene je sram ovolike studentske pasivnosti, uistinu me sram. :wtf

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 13:00 
김정일

Dakle zaključak svega ovoga bi bilo da su studentski prosvjedi 2009 godine propali sa današnjim danom?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 13:34 
김정일

Studentski marš u Splitu: prosvjednike dočekala zaključana vrata fakulteta (VIDEO)

Stotinjak splitskih studenata udruženih u Nezavisnu studentsku inicijativu, s bubnjevima, transparentima, velikim olovkama, zvižducima i glasnim povicima krenulo je jutros oko 9.30 u višesatni marš tražeći i dalje besplatno obrazovanje za sve.

Premda je rektor splitskog Sveučilišta, Ivan Pavić odmah obznanio da je nastava na splitskim fakultetima normalizirana, te da blokada više nema, splitski studenti, krenuvši od Kineziološkog fakulteta, uz pratnju policije, stigli su do Pravnog fakulteta gdje su ih dočekala - zaključana vrata.

Vičući „studenti napolje - imate prozore“ i udarajući po staklenom pročelju zgrade, od kojih je napuklo i jedno staklo, očekivali su da im se pridruže i budući pravnici, no dekan Boris Buklijaš bio je odlučan u sprječavanju ulaza u zgradu bučnim prosvjednicima.

- Većina studenata Prvnog fakulteta izjasnila se za nastavak održavanja nastave. Ne možemo dopustiti da manja grupa ometa predavanja. Blokade više nema - obratio se vidno uzrujan dekan Buklijaš okupljenim prosvjednicima.

- Ovo je otmica, protustavno djelo! :mrgreen: - vikali su okupljeni studenti da bi zatim marš nastavili splitskim ulicama do Filozofskog fakuteta u Radovanovoj ulici. No, i tamo je ulaz bio zapriječen svima koji ne posjeduju indeks tog fakulteta, a dekan Josip Milat nije se ni pojavio. Kolona je nastavila prema zgradi Umjetničke akademije pred kojom su ih dočeli studenti Akademije.

Krajnje odredište studentskoga marša, splitski FESB, također je prosvjednicima zatvorilo vrata. Time je u pitanje dovedena i tribina najavljenja za 13 sati na kojoj bi se trebalo odlučiti o daljnjim mjerama i koracima u borbi za besplatno školovanje. No, sudeći po jutrošnjim događanjima i odlučnosti splitskih dekana da spriječe mlade buntovnike i omoguće održavanje nastave, studentski marš u Splitu mogao bi biti i kraj njihovih prosvjednih aktivnosti.

Glupost,zaključavat faks ....
Trebalo je samo onemogućit da u zgradu uđu osobe bez indexa kao sto su to napravili na FF ST.
A očito ni pravnici nisu bili ludi sa idejom skakanja kroz prozore :popcorn:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 13:45 
Aktivan

Marš je prošao preko fakulteta isključivo da prikupi još studenata za marš do FESB-a, a ne da blokira fakultet.
A dočekala nas zaključana vrata fakulteta, čime je zapravo dekan odlučio za sve studente unutra da se neće priključit
maršu. Stvarno smiješno. :thumbsdown

A o kraju prosvjednih aktivnosti ili ne će odlučit studenti FESB-a na današnjem referendumu i tribini koji upravo traju.
Ako se izglasuje blokada FESB-a, ostale blokade se također nastavljaju i šire. A ako FESB-ovci ne izglasaju blokadu...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 13:46 
김정일

riotstarter je napisao/la:
Ako se izglasuje blokada FESB-a, ostale blokade se također nastavljaju i šire. A ako FESB-ovci ne izglasaju blokadu...

Onda pa-pa?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 13:51 
No life

ajde javi nam kako je proslo na fesbu, po mojim informacijama ovi koji strajkaju nemaju bas puno prijatelja tamo

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 13:56 
Aktivan

nekistudent je napisao/la:
ajde javi nam kako je proslo na fesbu, po mojim informacijama ovi koji strajkaju nemaju bas puno prijatelja tamo

znat ce se veceras sve, kad se prebroje glasevi. javit cu vam, svakako.
Sad traje tribina, koja se po meni trebala odrzat na svima fakultetima prije blokade.
I tribinom bi se izbjegla sva nesuvisla pitanja koja se postavljaju na plenumima i nedostatak informacijama.
Ma ne znam, po meni je glavni razlog dosadašnjih "neuspjeha" nedovoljna informiranost svih.
Ali nadam se da će se kroz skorije vrijeme ljudi bolje informirat i da se ovi letci neće prestati printat i dijelit
i da će se zahtjevi formulirati u detalje.

I samo me jos zanima jedna stvar. Jeli itko sa viših godina našeg fakulteta ubacio nekakve prijedloge za izmjenu deklaracije ?
Ponudio pomoć oko formiranja zahtjeva itd. ?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 13:57 
Aktivan

Inso je napisao/la:
riotstarter je napisao/la:

Onda pa-pa?

most probably ( za split )

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 14:07 
Sega mega kul forumaš bez života

mladi ljudi a tako malo muda... mogu mislit kakvi će beskičmenjaci bit. prosvjedovat će eventualno onda kad sa svojom plaćom ne budu svom ditetu mogli obezbijedit fax, ovako vjerovatno misle da se njihovim roditeljima lova stvara ne znam pomoću čarobne vile...
a zaključavat ljude... bože sačuvaj... :thumbsdown
tek sad ako se održe će bit prava blokada i pravi prosvjedi, sada kada nemaju ničiju potporu...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 14:57 
Forumaš

Citat:
tek sad ako se održe će bit prava blokada i pravi prosvjedi, sada kada nemaju ničiju potporu...

Slažem se,sad bi trebalo ustrajat u ovin zahtjevima više nego ikad,lako je bilo spavat na faksu kad ti dekan nosi kekse i mlijeko...ako ih sad bude koliko i prije odluke rektorskog šta već o nastavku predavanja, e onda bi to i moglo imat nekog učinka/smisla...
Iako osobno ne vidim nekog smisla u svim ovim prosvjedima al eto......
Ajde ljudi javite kako je odlučeno za dalje

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 15:25 
Veteran

Tek kada bi me netko zaključao naljutio bi se i priključio prosvjednicima.A naš dekan je prije tjedan dana na pred kamerama i novinarima pokazivao toliko razumijevanja za prosvjednike da mi je znati šta ga je sada spopalo :lol: !

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 15:34 
김정일

propalica je napisao/la:
Tek kada bi me netko zaključao naljutio bi se i priključio prosvjednicima.A naš dekan je prije tjedan dana na pred kamerama i novinarima pokazivao toliko razumijevanja za prosvjednike da mi je znati šta ga je sada spopalo :lol: !

Kolika god pizdarije je bilo djeljenje keksića, sokića, deka i ostalih stvari prosvjednicima (kad smo se vec dotakli tog pitanja, ja se recimo ne sjećam da sam na svojoj promociji vidio da je fakultet stavio jedan jedini stol sa nekim pićima ili čime već za roditelje i ostale ljude koji su prisustovali promociji), tolika je glupost bilo zaključavanje studenata unutra.

Bilo kako bilo, radilo se o jeftinom kupovanju naklonosti i skupljanju bodova kada se mislilo da će štrajka uspjeti,a sada kad se vidi da neće biti ništa od toga, prešlo se na druge metode

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 15:58 
김정일

http://www.slobodnifilozofski.bloger.hr/

. Tamo su ih dočekala, slično kao i studente zagrebačkih Hrvatskih studija tjedan ranije, zaključana vrata! Kako nam javljaju, dekan Boris Buklijaš u zgradu nije puštao nikoga bez indeksa Pravnog fakulteta. Iz tako napete situacije, na nesreću, izrodio se i neželjeni incident: netko je razbio prozor na fakultetskoj zgradi.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 17:05 
Forumaš

Neki portali prenose da je prosvjednika bilo stotinjak, nije nego trideset maximalno
dekan, tj. domar je vrata zaključa uz podršku i odobravanje profesora i tridesetak studenata koji su došli na predavanja i vježbe, koja su btw. počela u osam sati danas. Nije zaključao studente, jer ko je tija vani moga je izać, samo se onemogućilo onim po'ed da uđu u zgradu, također sama sam vidila i da je nekoliko ljudi pušteno unutra koji su došli na predavanja. Prozor nije napuka kako su neki napisali nego su ga stvarno razbili, lupali su po svim prozorima, ali jedna je osoba očito udarila prejako, namjerno ili nenamjerno, a dekan nije tija podnosit nikakvu prijavu, iako postoji i snimka kamera. Predavanja i vježbe se nastavljaju normalno, za sve koji žele bit na njima, kao i do sada. O profesorima ovisi kako će i hoće li nadoknađivat izgubljeno vrijeme.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 17:55 
po'ed ti sunce materino!

Dekan je protupravno zaključa studente, ali ima stvar koja mi se toliko sviđa da je svi vi niste ni svjesni:

12.05. svi profesori idu u štrajk

dakle, opet će bit odgoda... :wh

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 18:03 
kike je napisao/la:
mladi ljudi a tako malo muda... mogu mislit kakvi će beskičmenjaci bit. prosvjedovat će eventualno onda kad sa svojom plaćom ne budu svom ditetu mogli obezbijedit fax, ovako vjerovatno misle da se njihovim roditeljima lova stvara ne znam pomoću čarobne vile...

ma sram me i pomislit di živin i di studiran:
kao da če svi s faxa završit na nekon dobro plačenon poslu, ka da če svi imat taj posal dok necrknu...
zar nevide da ljudi dobijaju otkaze svakog dana, i da im je život sve skuplji i skuplji???

nekako mogu svatit one šta visu na maminoj i tatinoj sisi (čitaj ˝takuinu˝), ali nemogu nikako skopčat one koji su siromašni, rade i plačaju za faxa, knjige, prevoz do faxa...
mislin, zar i oni nemaju mozak pa da nemogu vidit da je tu nešto trulo?????

ali, neka ih, nekai ih glupe tako, jer kad jednoga dana dobiju svoju foteljicu, svoj fikusić i stolić, pa kad ih šutne na ulicu ka ˝tehnološki višak˝ uz sve kredite, dicu i režije, onda če doć lajat na misec kako je sve nepravedno... i kako in dica nemaju budućnost...

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 18:19 
Forumaš

sunce je napisao/la:
Neki portali prenose da je prosvjednika bilo stotinjak, nije nego trideset maximalno
dekan, tj. domar je vrata zaključa uz podršku i odobravanje profesora i tridesetak studenata koji su došli na predavanja i vježbe, koja su btw. počela u osam sati danas. Nije zaključao studente, jer ko je tija vani moga je izać, samo se onemogućilo onim po'ed da uđu u zgradu, također sama sam vidila i da je nekoliko ljudi pušteno unutra koji su došli na predavanja. Prozor nije napuka kako su neki napisali nego su ga stvarno razbili, lupali su po svim prozorima, ali jedna je osoba očito udarila prejako, namjerno ili nenamjerno, a dekan nije tija podnosit nikakvu prijavu, iako postoji i snimka kamera. Predavanja i vježbe se nastavljaju normalno, za sve koji žele bit na njima, kao i do sada. O profesorima ovisi kako će i hoće li nadoknađivat izgubljeno vrijeme.

zaboravila sam napomenit da je tih tridesetak studenata, bilo sve, tj. toliko nas je bilo na fakultetu jutros sve skupa. dakle ne da vaši istomišljenici ne žele prosvjedovat, nego su gospoda još lijepo produžila vikend, ionako samo nas "trideset glupana" ponedjeljak smatra početkom radnog tjedna.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 18:52 
No life

evo da opet odrzavaju plenum na nasem fakultetu samo ovaj put ispred faksa :ROFL

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 18:53 
Aktivan

izgubljenaST je napisao/la:
zaboravila sam napomenit da je tih tridesetak studenata, bilo sve, tj. toliko nas je bilo na fakultetu jutros sve skupa. dakle ne da vaši istomišljenici ne žele prosvjedovat, nego su gospoda još lijepo produžila vikend, ionako samo nas "trideset glupana" ponedjeljak smatra početkom radnog tjedna.

Produzili vikend ? =/ Kolegice, 30 je veci broj studenata nego sto ih inace bude na faxu.

@sunce - ispred pravnog fakulteta je bilo 43 prosvjednika, ispred filozofskog duplo vise.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 svi 2009 19:13 
김정일

Tjah, imam osjećaj da će plenum biti brzo završen i bez maratonskih vijećanja

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 304 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: