Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 26 lis 2020 05:51.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Pravila foruma

PAŽNJA PAŽNJA!
Sve teme o upisima,studomatima,bodovima,prebacivanjima,molbama i slično su radi bolje preglednosti prebačene u novi podforum Papirologija

Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Štrajk?!
PostPostano: 27 lip 2011 15:39 
Aktivan

Oće oni štrajkat :whyowhy:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Re: Štrajk?!
PostPostano: 27 lip 2011 15:52 
-Moderator-

Navodno danas u 18.00 sati donose tu odluku (strajk ILI ne)... :whyowhy:

Uglavnom, ako budu strajkali onda ce produzit ispitni rok za tjedan dana ili koliko vec, da jadni studenti ne bi bili prikraceni za izlazak na ispit(e)... :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2011 18:18 
Aktivan

tjedan po tjedan ... :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2011 18:22 
-Moderator-

Fighterica je napisao/la:
tjedan po tjedan ... :mrgreen:

E, ka nakupi se vrimena za ucenje... :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2011 19:25 
Aktivan

ima li ga ima li ga

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2011 21:45 
Početnik

rečeno je ako bude štrajk obustavljaju se svi ispiti

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2011 22:16 
Sega mega kul forumaš

Ček sek, ak bude štrajk, onda bum nam skratili vreme učenja za 9.?
Kak to?
Će deliti dvojke ondar?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2011 22:19 
-Moderator-

elek je napisao/la:
Ček sek, ak bude štrajk, onda bum nam skratili vreme učenja za 9.?
Kak to?
Će deliti dvojke ondar?

Samo onima koji nisu iz Splita :lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2011 22:20 
Sega mega kul forumaš

Dudek, onda se ja bum premestil k tebi...

Kak ti se ono zove selo...

Nekaj zaho..., zagoretina....

Ah, ne, setil sam se!

Zadar, kaj ne?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2011 22:22 
-Moderator-

elek je napisao/la:
Dudek, onda se ja bum premestil k tebi...

Kak ti se ono zove selo...

Nekaj zaho..., zagoretina....

Ah, ne, setil sam se!

Zadar, kaj ne?

Nema tebi selidbe, jos uvik si na pustom otocicu... :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2011 22:25 
Sega mega kul forumaš

Ah, šmrc...

Ipak, moram priznati da ću biti ugodno iznenađen ako Bukli stupi u štrajk, tim više što si treba osigurati poštenu otpremninu...
Bilo bi malo nezgodno da se usprotivi Jaci...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2011 22:27 
-Moderator-

Ma Buklijas je Bog :s

Jesi ubra kako je na svakoj slici cim je nas fakultet u prici... :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 lip 2011 19:59 
Sega mega kul forumaš

Kao i uš na krpelju...

Nego, ispada da sam bio u pravu---koliko čujem, nema štrajka...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 lip 2011 20:06 
Aktivan

elek je napisao/la:
Kao i uš na krpelju...

Nego, ispada da sam bio u pravu---koliko čujem, nema štrajka...

vidim ti sve pratiš..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 lip 2011 20:11 
Sega mega kul forumaš

Moram, to mi je posao u UDB-i...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 12:43 
Veteran

:sok: :sok: :sok:

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/vrij ... trajk.html

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 12:47 
-Moderator-

antonnella je napisao/la:

A dobro, ici ce ti filozofi u strajk, pa neka idu...
Nadam se da se ovi nasi pravnici nece prikljuciti...

Ipak traju ispiti... :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 12:49 
Veteran

Grotius je napisao/la:

Aha, ako se ne varam i studentski je ''štrajk'' krenia od filozofskog, pa je i naš fakultet završia u blokadi

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 12:52 
-Moderator-

Grotius je napisao/la:

Aha, ako se ne varam i studentski je ''štrajk'' krenia od filozofskog, pa je i naš fakultet završia u blokadi

Da, ali to je bilo pretuzno, zato jer studente prava zaboli ..... oce li im netko okupirat faks, ali profesori prava da ce uletit u strajk sa ovima s filozofskog na stetu studenata, ne virujem...

Bar se nadam da nece... :?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 12:56 
Veteran

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/ ... 99006.html

Izjava za anale:
''Šteta štrajka je kratkoročna i popravljiva, za razliku od štete koju će nanijeti zakoni''
:whyowhy:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 12:57 
Veteran

Grotius je napisao/la:
Bar se nadam da nece... :?

Da, i ja :?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 13:01 
-Moderator-

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/06/29/0399006.html

Izjava za anale:
''Šteta štrajka je kratkoročna i popravljiva, za razliku od štete koju će nanijeti zakoni''
:whyowhy:

Ma koja budala je to rekla ?? :evil:

Ovi iz Akademske zajednice stvarno ocekuju da ce ih studenti poduprijeti ??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 13:06 
Veteran

Grotius je napisao/la:

Ovi iz Akademske zajednice stvarno ocekuju da ce ih studenti poduprijeti ??

Naravno.. Pa mi smo samo par miseci spremali ispit, ista nam je stvar riješili ga sad ili u 9 ili 12, bitno je da se ne izglasaju zakoni.. :3

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 14:05 
Aktivan

ako se sićate slavne "blokade" pravnog, svi smo polagali ispite normalno i profesori su bili po uredima za konzultacije, jedina je razlika šta su se po hodnicima tada muvali neki deseti likovi koji prava prije nisu vidili, eh da i trica im je poslužila za slavne "plenume", a pod za privremenu spavaonicu :-D poanta, nije ni tada pravo štrajkalo u pravom smislu te riječi (mislim da pojedini profesori nisu nikad proveli više sati na fakultetu nego tih par dana), samo je prostor poslužija filozofima (-uglavnom) kao centar budući da se oni mogu pohvalit faksom sa xx destinacija... dakle nek ljudi štrajkaju do mile volje, al neka se okane nas... tj. barem mene, ostalima na volju

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 15:14 
Sega mega kul forumaš

interesantno mi je kako sada svi urlaju protiv strajka da ne bi izgubili rok ( makar je sasvim jasno da ukoliko bi strajka i bilo da bi se studentima nadoknadio propusteni rok, odnosno da bi imali priliku polagati ispite u nekom drugom terminu ), a kada dodjem na neki ispit i profesor upita ima li netko da zeli odgoditi ispit, dobrih 95 % studenata s odusevljenjem prihvati tu opciju...
inace, hebe mi se za strajk, niti sam za, niti protiv...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 17:05 
Veteran

Danny je napisao/la:
interesantno mi je kako sada svi urlaju protiv strajka da ne bi izgubili rok ( makar je sasvim jasno da ukoliko bi strajka i bilo da bi se studentima nadoknadio propusteni rok, odnosno da bi imali priliku polagati ispite u nekom drugom terminu ), a kada dodjem na neki ispit i profesor upita ima li netko da zeli odgoditi ispit, dobrih 95 % studenata s odusevljenjem prihvati tu opciju...
inace, hebe mi se za strajk, niti sam za, niti protiv...

Ako bi taj drugi termin bio od 15. do 20.07, a ne tek u 9.mj - ja sam za štrajk :cheers

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 17:16 
Aktivan

ja nisam protiv štrajka niti za štrajk generalno, niti mislim da će štrajk nekome ugrozit rok; ko je naučija ništa mu ne znači deset dana + -, ko nije, možda će stić naučit, možda neće, ali me ljuti kad nekoliko pojedinaca radi priču tamo di je nema, kad se u medijima stvara slika da se sprema štrajk cca 100 000 ljudi, a onda bude "tresla se brda, rodija se miš"... filozofima očito nedostaje pozornosti pa svoje komplekse liječe na ovaj način... kako to da se sve ove dane niti jedan drugi dekan nije izjasnija da se ide u štrajk, kako to da se istaknuti profesori sa ostalih pravnih, medicinskih, fesb-a, fsb-a, građevine itd itd fakulteta, nije izjasnija da se organiziraju i kreću u štrajk... onda bi to bilo nešto vrijedno praćenja i pozornosti... ovako su oni samo šačica nezadovoljnih filozofa koji ostavljaju dojam da im se trenutno ne da radit ili jednostavno nemaju šta radit pa ajmo malo baljezgat po novinama i tv-u... i da stalno se spominje kako njih podupire sindikat, kako ih podupiru ovi oni, ali nigdi konkretnog imena, konkretnog broja ljudi, konkretnih zahtjeva i rješenja...
bilo bi lipo da dokažu suprotno, da se svi fakulteti, tj. osoblje skupi i krene zajedno u borbu protiv onoga što im se ne sviđa, onda bi i mi studenti vjerujem poduprli njihove napore bez pogovora, ali nekako sumnjam da će se to dogodit... vjerojatno će se još malo bunit, možda nešto i pokrenu, a onda će se postić nekakav "lažni poludogovor" i vrlo brzo će sve past u zaborav kao i sve inicijative do sada...
nadam se da griješim s prognozama

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 19:05 
Sega mega kul forumaš bez života

iiii?onda jel ima štrajka i jel ima ispita 7.7? nećemo valjda saznati na dan ispita...
čula sam da počinje 6.7 ali...?!
btw.meni bi taman dobro došao koji dan više za učenje :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 20:25 
Aktivan

ma najvjerojatnije naši neće štrjakat, već ih je pola odredilo i datume nakon 7.7., da se planiraju aktivno priključit štrajku onda ne bi određivali ove datume uopće. Možda će u najbolju ruku izjavit da se slažu sa ovima šta štrajkaju, ali da smatraju nepoštenim zakidat studente ili neku sličnu floskulu...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 20:37 
Veteran

tilurium je napisao/la:
ja nisam protiv štrajka niti za štrajk generalno, niti mislim da će štrajk nekome ugrozit rok; ko je naučija ništa mu ne znači deset dana + -, ko nije, možda će stić naučit, možda neće, ali me ljuti kad nekoliko pojedinaca radi priču tamo di je nema, kad se u medijima stvara slika da se sprema štrajk cca 100 000 ljudi, a onda bude "tresla se brda, rodija se miš"... filozofima očito nedostaje pozornosti pa svoje komplekse liječe na ovaj način... kako to da se sve ove dane niti jedan drugi dekan nije izjasnija da se ide u štrajk, kako to da se istaknuti profesori sa ostalih pravnih, medicinskih, fesb-a, fsb-a, građevine itd itd fakulteta, nije izjasnija da se organiziraju i kreću u štrajk... onda bi to bilo nešto vrijedno praćenja i pozornosti... ovako su oni samo šačica nezadovoljnih filozofa koji ostavljaju dojam da im se trenutno ne da radit ili jednostavno nemaju šta radit pa ajmo malo baljezgat po novinama i tv-u... i da stalno se spominje kako njih podupire sindikat, kako ih podupiru ovi oni, ali nigdi konkretnog imena, konkretnog broja ljudi, konkretnih zahtjeva i rješenja...
bilo bi lipo da dokažu suprotno, da se svi fakulteti, tj. osoblje skupi i krene zajedno u borbu protiv onoga što im se ne sviđa, onda bi i mi studenti vjerujem poduprli njihove napore bez pogovora, ali nekako sumnjam da će se to dogodit... vjerojatno će se još malo bunit, možda nešto i pokrenu, a onda će se postić nekakav "lažni poludogovor" i vrlo brzo će sve past u zaborav kao i sve inicijative do sada...
nadam se da griješim s prognozama

koliko ja znam prva četri fakulteta koja su digla glas protiv ovoga zakona su pravni fakulteti što je i logično jer bi oni barem trebali znati kakav je koji zakon,i nemoj podcjenjivati filozofski neke od najboljih stvari su krenuli od njih što fali zahtjevu za besoplatnim obrazovanjem ajde ti meni reci ljepo i nabroja si trilijon stereotipa o ljudima sa filozofskog da je to čudo jedno

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 21:18 
Sega mega kul forumaš

mozda bi ovo bilo zadovoljavajuce rjesenje za sve. zivjela revolucija! :mrgreen:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sjev ... 58790.aspx

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 21:28 
Aktivan

istina, protive se zakonu, i sastavili su sve na papir i proslijedili dalje, to šta neće izać i radit nered ne znači da podržavaju zakon, nego da su odavno shvatili da se na silu ništa ne postiže, jer ti se prije ili poslije obije o glavu...
ja ne nabrajam nikakve stereotipe, poštujem sve ljude pa tako i one koji su završili ili studiraju filozofski fakultet, dapače, puno ih poznajem, neke čak i smatram prijateljima, ali mi se čini da oni koji sudjeluju, ovu borbu ne vode iz pravih razloga niti na pravi način i to je sve, i jednako tako ne vode je svi filozofi nego nekolicina njih, osobno ih znam nekoliko koji se u potpunosti ili djelomično ne slažu sa izjavama i načinima rada "medijskih štrajkaša"
naša lijepa vlada pokazala nam je da svi naši povici upućeni njima- na jedno uho uđu, na drugo izađu... tako da čisto sumnjam da će ovaj put se nešto promijenit i da će se ovim prepucavanjima nešto konkretno postić, to je sve.

a šta se tiče besplatnog obrazovanja... ono ne postoji, postoji samo pitanje iz koje kese ili čijeg džepa će se uzet pare koje će pokrit studentovo (ne)učenje, jer naime velika većina ne zna da svaki student košta 35-40 000 kn i to NETKO mora platit, a ono na rang listi "studenti s potpunom i djelomičnom potporom ministarstva" ne stoji bezveze, jer ove s potpunom "financira" država u cijelom tom iznosu, a ovi drugi moraju platit 5-10 000 kn, a država plaća ostalo...
tu je čitava poanta, kad su bili oni studentski prosvjedi, šta misliš koliko je "prosvjednika" znalo ove podatke ili bilo šta u vezi ovoga? Glavno da su baratali s nekim općenitim iznosima koje država izdvaja i vikali da je to premalo blabla, i da ne mogu oni konobarit ili nosat namještaj dva tri miseca pa zaradit za platit godinu faksa, jer Bože moj... oni su budući visokoobrazovani kadar, sramota je isprljat ruke...
i ne, ne odnosi se ovo na sve filozofe, niti na sve studente, nego samo na one koji se bore, a ne znaju šta se bore, i za one šta misle da se išta ikad, a kamo li danas može dobit besplatno.
i ne, ovo ne znači da sam ja protiv toga da se svima onima koji žele studirat omogući obrazovanje, ali bi se onda umisto da se svađaju, moglo poradit na drugačijoj vrsti kampanje, (budući da je realno stanje da država NEMA para za to, jer njena kesa pušta na sve strane i samo je pitanje do kada će izdržat) pa smislit poticaje za tvrtke, omogućit privatnim firmama porezne olakšice na temelju stipendiranja studenata ili nešto tog tipa, ponovo osmislit "mecenat", pa nać one ljude dubljeg džepa koji bi financirali i one studente koji nisu ekstra lumeni i nemaju sve petice, ali imaju želju za znanjem, upoznat ljude sa mogućnostima nekih zaklada i sličnog gdje te netko stipendira, a ti potpišeš da ćeš jednog dana kad diplomiraš i budeš imao pristojnu plaću i mogućnosti ti jednako tako stipendirat nekoga drugoga...
postoji mogućnosti u nedogled... ali najlakše je stat... i kako ide ona stara... ova ruka ruka prosila, kandilicu nosila, ko joj da... ko ne da- u gujicu neka gleda...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 21:32 
Aktivan

@ danny
budući da praktički nemamo tvornica, to nam baš ne bi bilo isplativo, ali zato hvala Bogu neobrađene plodne zemlje ko u priči, samo nagovorit ljude da izvuku motike sa tavana i ukrasnih polica i na posa :cheers eh da, nemojmo zaboravit ni da triba ljudi za berbu voća, povrća i svega ostalog, jer naime, uvjerilo nas je da smo europljani pa nam je sve to postalo posa za "nižu klasu"... one tamo neke balkance :secret a da i sramota je da te susjed vidi, bolje otić u njemačko polje pa tamo potajno...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 22:05 
Sega mega kul forumaš

Čika tilurium zvučite mi kao neki profesor s omiljenog nam faxa, stoga i shvaćam vaše frustracije...

Ali eto, u duhu demokratije, dopustite da vam objasnim par stvari koje ionako već znate (no radi plače i di kojeg malog bonusa ovdje hinite budalu):
-štrajk za besplatno obrazovanje je usko povezan s ovim mogućim štrajkom profesora jer su oba dio procesa zvanog kapitaljizam, koji u suštini ne želi dopustiti običnoj ˝raji˝ da se obrazuje u stupnju višem od obrtničkog, jer takav narod puno lakše može reči ˝ne˝ sranjima koje on donosi sa sobom
-štraj profesora pak upozorava na to da bi se veoma vjerovatno (a poučeni dosadašnjim iskustvom vladavine hadezeja---100% sigurno) kao glavni kritertij za dobivanje profesorskih radnih mjesta uvela ˝politička/rodbinska/seoska podobnost˝ a izbrisala akademska izvrsnost
-štrajk profesora isto tako želi ukazati i na to da bi se uvođenjem izmjena i dopuna zakona veoma lako mogla promjeniti i sama materija studija na mnogim faxovima, te bi se time u velikoj mjeri izgubila smisao samog visokog obrazovanja, a sve u korist privatnih faxova koji niču kao gljive poslje kiše, gdje (kao i u SAD-u) studenti neznaju kako se zovu a dobivaju diplome prema uplačenim donacijama njihovih roditelja...

S druge pak strane studentska apatija koja je došla do izražaja prilikom štrajka sa bespl. faxove, dijelom je i potaknuta floskulom koju ste nekoliko puta iznjeli, a to je ˝da se na silu ništa ne postiže˝, pokušavajući natuknuti (kako to inače kapitaljistički spin doktori rade) da je narod ne močan učiniti išta po pitanju svoje sudbine, pa makar se u velikom broju tome i protivio...
Pokušajte iznjeti nešto novo, nešto sviježe što će zagolicati moj um i dati mi razloga da se zamislim, do sada sam od vas čuo samo (da prostite) gluposti.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 22:09 
Sega mega kul forumaš

Ali, šalu na stranu, dakle:
filozofski u Zg-u (ma zamislite, to je isti oni fax gdje je i Hrvatsko proljeće počelo) je rekao da bi 6.7. oni počeli s štrajkom gotovo u nadi/apelu da im se i drugi faxovi pridruže.
Ako se dobro sjećam kod onog studentskog štrajka trebalo je nekoliko dana da se ideja štrajka prenese na druge gradove/faxove.
Ipak, ostaje mi nepoznanica zašto 6.7.? Čemu čekati do tada? Zar prascima tada završava rok, pa se vuču po logici ˝nmi nemamo više ispita---idemo u štrajk˝?
Zar nije logičnije da se odmah dignu?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 22:35 
Aktivan

heh lijepo što ostavljam takav dojam, ali ja sam nažalost ipak samo ponizni student koji se iz roka u rok pokušava izborit od ispita do ispita kao i većina ostalih...
-naravno da su štrajkovi povezani kad im je u suštini tema ista - faks i pare
-budimo realni - u tom slučaju ne bi se ništa promijenilo, jer i sada se zna kako profesori i asistenti (uglavnom- čast iznimkama) dolaze do napredovanja i pozicija, kao uostalom i svi ostali... praksa je pokazala da to što je netko nečiji sin/kćer, ne znači nužno da ne zadovoljava kriterije (npr. profesor Petar Bačić... ali ima tih rodbinskih primjera još), to naravno ne znači da povremeno ipak i netko totalno nevažan ne dođe do kakve foteljice, što se tiče hadezeja, tko je god bio i tko god bude na vlasti uvijek će micat nepodobne, a dovodit podobne na pozicije, to je tako nažalost, i jaaaako teško će se promijenit... (daj Bože da se i u tome varam)
-privatne gimnazije i strukovne srednje škole su već nikle pa što... to ne znači da su ta djeca gluplja ili pametnija, niti da će studenti sa državnih fakulteta imat manje pameti nego oni sa privatnih, koji btw. već postoje i funkcioniraju. Nečiju sposobnost i pamet ne određuje broj položenih ispita, niti ime profesora, niti titula, nego nešto drugo, al sad to nije tema.
Što se tiče toga da studenti ne znaju kako se zovu i toga kako dolaze do diplome, pa nemojte mi reći da ste toliko naivni, pa mislite da je naša krasna država u ovakvom stanju jer su naši studenti savršeni lumeni, sustav nam je prekrasan i funkcionalan, a kod nas se ispiti i diplome nikad nisu kupovale, ocjene mjerile pršutima i telićima, niti išta slično...

istina narod je nesposoban sve dok ne shvati da država ne čini narod, nego narod čini državu. Nije država ta koja je dužna nešto narodu, niti je vlada ta koja mora izigravat mamu i tatu naciji, nego je narod taj koji mora svakodnevno iznova radit, razmišljat i doprinosit državi kako bi bilo bolje njemu, ali i ljudima oko njega. problem je šta većina uopće nije prešla psihički u sustav kapitalizma, nego i dalje živi u komunizmu, vjerujući da je država dužna osigurat posao do penzije, da je država dužna osigurat stan, da je država dužna osigurat kruh svaki dan na stolu...

vi se ne morate slagat sa mnom, to je vaše pravo, isto tako ne smatram ni da ste vi u potpunosti u krivu, ali zapamtite da svaka medalja ima dvije strane... što se tiče nečeg novog , svježeg... pa mislim da je to pomalo nemoguće, već je sve više manje izmišljeno, izrečeno... možemo samo okretat i kombinirat... ne isplati se izmišljat toplu vodu, to vam ipak ne daje pravo da kažete da ste čuli samo gluposti... al eto, neću zamjerit.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 22:42 
Sega mega kul forumaš

Zamjerite, prosim vas, ta ionako sam naviknuo na to.

Ali, dobro, ipak ostaje pitanje datuma---čemu odgoda?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lip 2011 23:35 
Aktivan

možda već imaju koji dogovoreni plaćeni ispit pa da prođe, možda moraju održat sastanke kako bi isplanirali paklenu strategiju rušenja zakona, možda trebaju kontaktirat Bilderbergovce za pomoć pa im triba malo vrimena, možda su vidili prognozu, da će bit kiše, pa računaju ako bude tribalo paradirat bolje pričekat novo zatopljenje, možda... možda... možda :happpppppy

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 30 lip 2011 00:35 
-Moderator-

... a mozda je to Maybeline :lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 srp 2011 06:51 
Forumaš

ja mislim da će ovo isto biti tresla se brda rodio se miš..i ako će bit štrajka nek bude ako neće nek ne bude,ali bi volila znati na vrime a ne u pet do podne...
slažem se s dannyem šta se tiče odgode ispita,ali to je valjda rezultat nekih naših planova ,kalkulacija a ne volimo kad nam ih neko drugi kroji..
neko je napisa da ako smo naučili da nam 10 dana ne znači ništa i s tim se apsolutno ne slažem-em je za neke predmete potrebno 10 dana da se ponove , em je za neke (meni) 10 dana bilo sasvim dovoljno da ih spremim..(em su čolaladni em u boji)..ali u svakom slučaju bilo bi dobro da na vrime znamo pa da se možemo ravnati,neko radi posla,neko radi doma,stana ..nebitno

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: