Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 24 lis 2020 21:20.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Pravila foruma

PAŽNJA PAŽNJA!
Sve teme o upisima,studomatima,bodovima,prebacivanjima,molbama i slično su radi bolje preglednosti prebačene u novi podforum Papirologija

Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 29 pro 2006 23:15 
김정일

Evo jedan topic posvecen onome sto bi trebalo poboljsati.U nadi da ce oni koji mogu nesto poboljsati uvaziti neku od kritika.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov:
PostPostano: 08 sij 2007 13:56 
김정일

Dekan je napisao/la:
magdalena je napisao/la:
što si oštar? tko te večeras naljutio? opet smo negdje nešto krivo napisali? :9

evo već mi je bolje od tog poljupca :oops:

(ne volim kada su ljudi pasivni, i očekuju od drugih da rade za njih.. svi bi se mi trebali pobuniti, a ne smo ja.)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov:
PostPostano: 09 sij 2007 22:02 
김정일

Oduševljen sam kad se umjesto necim korisnim moram baviti brisanjem besmislenih i glupih postova .I to na temi koja bi mozda mogla biti korisna i mozda nekim cudom pridonjeti kvaliteti naseg skolovanja.Usput kolegice,slucajno sam izbrisao i jedan vas post viska.

www site našeg pravnog fakulteta je ispod svih razina korisnosti i kvalitete.Toliko je loš da su nas čak i bosanci prestigli,a o ostalim faksovima da i ne govorim.

http://www.pravst.hr/
-Na stranici fakulteta nema ni rasporeda predavanja ni vjezbi ?! A to je posao od kojih 5 min staviti na net,
-Nema rasporeda konzultacija
-Raspored ispitnih rokova je tako nepregledan da je vrlo lako upisati krivi datum.
http://www.pravst.hr/novosti.php?p=10&s=67
-Ovako je u Mostaru
http://www.sve-mo.ba/pf/rokovi.htm
-http://www.pravst.hr/isptinirokovi.php je mrtav link vec kojih 2 godine skoro.
-Sadržaj je samo na hrvatskom jeziku
-Link O fakultetu je pukao, i samo je link na http://www.pravst.hr
-Probajte samo pronaći na stranici žiro račun i slične informacije.Zar nije normalno da da je to negdje napisano ???? I da znam se služiti tražilicom,i znam da postoji žiro račun na tri mjesta,ali to nije to.
-Mogli ste barem ove godine promjeniti onog djeda mraza za laptopom da ne bude isti kao i prethodne dvije godine.

A sad vi malo pogledajte i usporedite sa drugim fakultetima:

http://www.pravo.hr
http://www.pravri.hr
http://www.pravos.hr (moj favorit)

Na nasoj web stranici sadrzaj koji se najvise puta otvorio je raspored predavanja. Zar nije sramota da studenti moraju sa strane saznavati ono sto bi trebalo biti napisano na samoj web stranici fakulteta ???!
I sto sam fakultet pokaziva ovakvom stranicom ? Da je totalno neozbiljan. Vani ,u EU ovako nesto bi bilo nemoguce. Barem za pristojni fakultet ili onaj koji se takav zeli prikazati.I prije nego sto netko zavapi nemamo novaca,nije problem u novcima. Barem je danas lako cak i amateru napraviti web stranicu koja ce izgledati polu profesionalno.
A mi kao imamo i osobu koja se brine za računala i održava te web stranice. Navodno. Dakle nije problem u novcu,nego u nedostatku volje koja vlada kod određenih ljudi.
Pogledajte web stranicu http://gpp.pravo.hr
Pokrenuta je prije kojih 10 godina,zahvaljujuci entuzijazmu jednog profesora koji je eto cesto osporavan.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 vel 2008 12:35 
Veteran

Možda nisam u stanju baš govoriti o problemima ovog faksa pošto sam prekratko ovdje ali osim navedenih neke još stvari mi jako smetaju..iako sam primjetila u hodniku prema dvorani 3 neka računala,nadam se da će biti osposobljena za rad :D Ono što mi smeta kod naših računala je restrikcija opcija i ova glupost sa restartiranjem (evo sad sam na faksu za kompom :D)..što ako netko nema računalo i treba napisati neki veliki referat ili seminar,pa mora potražiti nešto na internetu.koliko sam skužila ne može se niti jedan file snimiti ni na kompjuter ni na usb,pa kako ćemo to onda iskoristiti za pisanje? Di ćemo pisati te seminare,na ruku?ne podcjenjujem ja to ali izgleda pomalo neugledno..Ja sam primorana ići kod dečka na kompjuter da pišem ako mi nešto treba..ako je već samo tako malo kompjutera na faksu,trebalo bi ih osposobiti bar za takve stvari..Ona informatička učionica bi trebala biti dostupna svima,kad nema predavanja..

Ako trebamo kopirati nešto iz knjige u knjižnjici,gdje ćemo to napraviti? ispred knjižnice stoji stroga zabrana o prinatnju i kopiranju bez dopuštenja dekana ili prodekana,zar je naš faks toliko siromašan da nema za papir?Knjige ne smijemo iznositi da kopiramo to negdje drugdje..A ni mi studenti nemamo gdje ni printati..

To su samo neke stvari koje pomalo iritiraju oko ovog faksa,ako nešto govorim što nije u redu,ispričavam se..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 vel 2008 13:47 
-Admin-

Već sam navela problem s kompjuterima na fakultetu.
Prijavljivanje 2 mjeseca unaprijed, ali na to smo se svi mi koji smo malo dulje na faksu već valjda navikli.
Mislim da je potrebno na neki način rasteretiti referadu u vrijeme upisa i ispitnih rokova. Smiješno je da se mora čekati 2 sata pred referadom da bi se predale prijavnice u 9. mjesec.
Ubrzati proces dobivanja interneta preko Carnet-a li preko čega već sad ide. Ali to je pitanje već obuhvaćeno temom "Administrator na fakultetu".
Produljiti vrijeme rada čitaone do 8 navečer.

I 2 možda i najbitnije stvari koje teško da će se promijeniti jer su stvar psihe, a znamo kako vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada/teško/jeah right.

1. pročitati temu "Kolegijalnost..." Treba se promijeniti stav među studentima da će dobiti sifilis prenošenjem informacija, pitanja, skripti...

2. Drskost nekih profesora, nedostupnost, bogovsko držanje, nepažljivo ocjenjivanje pojedinih predmeta. To ama baš nikome ne ide u korist.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 vel 2008 13:50 
No life

ma to za nosenje knjiga van fakulteta ti nije strogo pravilo,ja sam vec par puta odnio knjigu tako kopirat kad bi mi trebalo stogo za seminar ili tako.Ne bi da te kogo provjerava jel nosis knjigu u citaonu ili u kopirnicu preko puta.a ovo sa kompjuterima,a dobro ide ja mislim svima na zivce.

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 vel 2008 14:56 
Sega mega kul forumaš bez života

kad sam se šetuckala po ekonomiji došlo mi je za plakat... "pa oni imaju di fotokopirat... pogledaj! argh! pogledaj im menzu!", ponašala sam se kao da sam došla u pariz... :mrgreen:
fax postoji od '61. mislim da su mogli nešto napraviti, bolje se organizirat itd s obzirom koliko je vremena prošlo... stari mi umire od smija, jer se malo toga promjenilo od vremena kad je on studirao...
a bit će bolje kad nas prisele, khm... vidi mene... kako sam entuzijastična... khm... NAS... nas će to zaobić u širokom luku, nego... buuuuuuuuuduće generacije...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 ožu 2008 15:15 
Početnik

mislim da ovdi i nije tako lose....naravno da uvik moze bit bolje,al eto...bar imamo sve na jednom mistu za razliku od dif-a ili filozofskog ...mislim da se dekanica kurtovic trudi...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 ožu 2008 15:18 
김정일

nkmisic je napisao/la:
mislim da ovdi i nije tako lose....naravno da uvik moze bit bolje,al eto...bar imamo sve na jednom mistu za razliku od dif-a ili filozofskog ...mislim da se dekanica kurtovic trudi...

Slažem se :)
Dekanica je stvarno puno toga napravila za studente

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 ožu 2008 22:00 
-Admin-

Istina.

No, nije mi jasno kako ova tema nije baš zaživjela. Koliko sam se imala priliku uvjerit, uvijek se svi nešto bune, uvijek se nešto šuška po kavama protiv ovoga i onoga, a kad se na forumu otvori tema na kojoj bi se trebali iznijeti problemi koji muče studente, onda ništa. Cilj teme nije da se netko ili nešto nepravedno crni, nego da se neke stvari poboljšaju.

Nitko nikad nije imao problema s referadom?
Prijavljivanjem?
Nekakvi problemi oko izbora?
Nikakav problem u vezi nekog profesora i ocjenjivanja?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 ožu 2008 22:26 
No life

ljudi jednostavno znaju da se neke stvari nikad nece mjenjat, studenti dolaze i odlaze, dekani i dekanice isto, samo tete u referadi ostaju zauvjek :happpppppy

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 ožu 2008 21:21 
김정일

Il to sve ostaje na onoj ne talasaj previše :-|
Al svejedno mi niste jasni ponekad. Recimo uvijek je problem nesto reci jer mozes nagrabusiti radi toga. Ovdje,gdje ste relativno anonimni,i možete reći ono što vama smeta,i gdje vaše zamjerke će sigurno pročitati osobe koje mogu nešto promjeniti i poboljšati vama uvjete,vi šutite.
Mislim,meni svejedno,ja za dva-tri mjeseca idem sa fakulteta,al vama koji ste tek počeli.....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 ožu 2008 10:19 
Sega mega kul forumaš

ma pitanje je koliko stvarno mozes promijeniti nesto po pitanju rada referade. tu je potrebna temeljita promjena, kako u organizaciji rada, opremanju same referade tako i pristupu djelatnica svome poslu.
prve dvije stavke mozes relativno lako i brzo mijenjati, no pristup radu ( citaj mentalni sklop ) doticnih dlelatnica nisam bas siguran da bi islo tako lako.
naime, mene kada udjem u referadu atmosfera automatski asocira na ona stara socijalisticka vremena, na onaj poznati pristup radu u kojem se recimo podrazumijeva da djelatnica za vrijeme radnog vremena obavi nekolicinu privatnih telefonskih razgovora ( bilo o tome je li kcerka ili sin podgrijao rucak, je li prijateljica izgladila svadju s muzem i milion slicnih tema ), da ode na pjacu kupiti sve sto je potrebno za danasnji rucak, da se popije par puta kavica uz pauzu i laganu cakulu sa kolegicama ( recimo ja udjem prije deset sati, dakle prije rada sa studentima jer mi je zagubljen index, a imam ispit to jutro koji nisam mogao prije pokupiti jer sam tek vecer prije dosao u hr, njih tri cetiri sjede oko jednog stola i piju kavicu uz laganu cakulu i kad me vide vec bjesne uz komentare da jos ne primaju studente ), etc....
nadalje, sam pristup studentima koji ulaze i traze odredjene informacije je takodjer jako los ( da se ne izarazim losije ).
ja osobno i nemam losih iskustava, ali ipak moram biti kritican jer sam dozivio toliko losih postupaka prema drugim studentima da je to uzas. nespremnost na suradnju ( pomoc ), drskost, nervoza i jos neki epiteti krase odnos prema studentima. nekako imam osjecaj da se podrazumijeva da djelatnice rade i primaju placu bez obzira na ucinak i nacin na koji rade svoj posao. to je problem koji je ugradjen u njih i koji se vjerojatno nikada nece rijesiti, sto iz cinjenice da su vec godinma tamo pa nema sanse da ih sada netko preodgaja uz prijetnje gubitkom posla, a sto iz cinjenica da one same nikada nece samoinicijativno nesto promijeniti u pristupu prema samom radu ( studentima ).

no, s druge strane, objektivnosti radi, treba priznati da i sama referada trpi veliki pritisak zbog lose interne komunikacije, lose organizacije rada i sl. pa im je dio loseg ponasanja ipak za tolerirati.
dake, sve u svemu sam jako pesimistican po pitanju nekih bitnijih promijena u radu nase referade.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 ožu 2008 13:07 
Sega mega kul forumaš bez života

Ja sam još pod dojmom uređenog wc-a koji sad liči na nešto pa ne prigovaram :secret

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 ožu 2008 14:39 
김정일

amy je napisao/la:
Ja sam još pod dojmom uređenog wc-a koji sad liči na nešto pa ne prigovaram :secret

E da,i Wc se sredio... :mrgreen:
Recimo jedna stvar koju puno vas koji ste novi na forumu ne znate. Prije godinu dana,u ovo vrijeme,u suradnji sa administracijom fakulteta,na forumu je bio otvoren topic gdje su studenti predlagali što bi sve trebalo napraviti na
našoj web stranici da bi bila informativnija i bolja. Jedan dobar dio stvari koje danas uzimate za gotovo (tipa objava ispitnih rokova na netu) do tada nije postojao...Prema tome,nemojte mislit da će sve uvijek ostat isto. :thumbsdown

I napišite ono sto mislite da bi trebalo poboljšati

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 ožu 2008 15:24 
Veteran

Pa evo,upravo me pukla ideja pa recite sto mislite o tome..da stavimo tu u predvorje faksa jednu veliku kutiju u koju studenti mogu na papir napisati sto im ne valja kod faksa i sto bi htjeli promjeniti,nadodati i sl..pa kad se to napuni sve odnijeti dekanatu..nadam se da nije ideja pre..neprofesionalna :P

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 ožu 2008 15:28 
김정일

Nisam siguran,ali mislim da je prije postojala jedna takva kutija u predvorju....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 ožu 2008 15:31 
Veteran

E pa takva kutija je postojala u mojoj srednjoj,izgledala je kao poštanski sandučić (tako se i zvala,sandučić povjerenja)..ne znan,čini mi se kao dobra ideja..hehe,inspiririana sam zadnjim satom izvannastavnih aktivnosti (vještine javnog zagovaranja) di smo govorili što treba promijeniti u faksu i kako..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 ožu 2008 15:35 
김정일

ma na kraju krajeva nije to ni potrebno....
mogu ljudi komodno pisati ovdje,odgovorni pogledaju ovaj forum sa vremena na vrijeme....
Npr objavljivanje rasporeda ispita na pravst.hr je bilo napravljeno nakon sto su studenti to predlozili na forumu

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 ožu 2008 20:10 
Početnik

Kad vec svi pisu: evo nekih "problemcica" koje sam zamijetila na faksu. Sat u trici vec 5 miseci kasni dvi ure ( gle, znam da to nije veliki problem, ali ostaje grozan dojam da nikog nije briga u kakvim uvjetima radimo i kako se odvija nastava), a uz to je uvijek hladno!
Predavanja su ocajna, niti jedna nije preko prezentacija( casna iznimka Vilma), profesori samo sto ne zaspu za stolom zbog monotonije vlastitog glasa :wh , a mozete misliti kako je nama brucosima.
Toliko od mene zasad, trenutno mi je to najadnije na faksu, pozzzz svima

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 ožu 2008 12:56 
김정일

zvrk je napisao/la:
Kad vec svi pisu: evo nekih "problemcica" koje sam zamijetila na faksu. Sat u trici vec 5 miseci kasni dvi ure ( gle, znam da to nije veliki problem, ali ostaje grozan dojam da nikog nije briga u kakvim uvjetima radimo i kako se odvija nastava), a uz to je uvijek hladno!
Predavanja su ocajna, niti jedna nije preko prezentacija( casna iznimka Vilma), profesori samo sto ne zaspu za stolom zbog monotonije vlastitog glasa :wh , a mozete misliti kako je nama brucosima.
Toliko od mene zasad, trenutno mi je to najadnije na faksu, pozzzz svima

Malo mi je to cudno,dok sam išao u tricu uvik je tamo bilo taman toplo/hladno ovisno o godišnjem dobu. Predavanja su ti obično takva,dobar dio profesora samo čita svoju knjigu...
Zato su obicno i loše posjećena

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 tra 2008 08:29 
Forumaš

mene najviše muči prijavljivanje ispita a vjerujem i veliku većinu ostalih pa ću ponovit po stoti put istu primjedbu!
Prijavljujemo mjesec-dva unaprid , ajde to bi mogli i pritrpit iako se milijun puta student može predomislit ili se nešto desi što bitno poremeti planove i shvatit da je moga i bolji raspored polaganja prijavit u ta 2 mj., ali mene više smeta to objavljivanje rasporeda TJEDAN prije ispita! Zašto onda prijavljujemo tako rano, kad nam objave ispite tjedan prije početka roka?
Kad se već tako rano prijavljuje, a da ne govorim kad ispite pomaknu prije ili kasnije nego što si prijavio pa se poklope s drugima, bilo bi dobro kad bi objavili bar 2 tjedna prije ( minimum) da posložimo koliko toliko taj raspored da bi bio za naše bolje, a ne da odgovara samo njihovoj organizaciji a studente "ko šiša".
Ili da, ako tako ne može, bar budu gospođe u referadi taj tjedan prije ispita pristupačnije za promjenit ti datum ispita. Znamo svi da se studenti služe svačim , odgađali bi svi sve itd. i zna se da tako ne može, ali baš ničim nam ne idu na ruku. Ova loša oraganizacija povlači i onoliko odgađanje ispita kasnije kod profesora koje neki toleriraju , ali sve ide u krivom smjeru.
Ima iznimki ali ovise o volji i raspoloženju "gospođa".

I, jedna mala pohvalica za "gospođe". Ne znam je li se to meni samo čini ili su malkicu ljubaznije kad si na višoj tj. 3. i 4. godini?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 tra 2008 11:51 
김정일

To ti vrijedi samo za nasu stariju generaciju...Ostali studenti prijavljuju studomatom.

Evo nešto iz slobodne dalmacije

Split: rektor Pavić skriva profesorske ocjene

Budući da je neshvatljivo da rektor već mjesecima ne želi doznati koga od njegovih kolega studenti vole, a koga, i iz kojih razloga, ne podnose, postoji mogućnost i da Rektorat ima sve rezultate anketa, ali ih drži u tajnosti kako se ne bi doznalo tko kasni na predavanj a, tko je neobjekti van u ocjenjiva nju, tko ima premalo ispitnih rokova...
(...)
Javnost nikad nije doznala ni za rezultate ankete o korupciji na Sveučilištu, na koju su studenti anonimno odgovaral i prije godinu dana, kao ni za podatke o kvaliteti studiranj a “po Bologni”: organizac iji nastave, uvjetima i slično.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 tra 2008 14:00 
Forumaš

Znam, naravno, ali eto opet smo diskriminirani :evil: , još će stare generacije bit duže vrijeme po faksu , koji nisu u roku završili a oni nas već sve otpisali . Kad smo mogli do sad, možemo pritrpit još malo, a?
A sad kad su bolonjci preko studomata, što je navodno , brže, manje posla i papirologije pa ima puno manje studenata preko prijavnica, baš sada bi mogli bar ranije objavit taj raspored! :lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 tra 2008 19:15 
Veteran

ako ne ništa,bar imamo par kompova koji su fuknciji.. :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 tra 2008 11:36 
Veteran

da,vidim da ljudi citaju ovaj forum,cim je netko spomenuo da sat nije ispravan netko ga je namistio..a i kompove imamo..aj valjda stvari idu kako treba

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 tra 2008 11:39 
김정일

Amabilis je napisao/la:
da,vidim da ljudi citaju ovaj forum,cim je netko spomenuo da sat nije ispravan netko ga je namistio..a i kompove imamo..aj valjda stvari idu kako treba

:cerek:
Da su barem tako ažurni u nekim drugim stvarima

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 lis 2008 16:00 
Inso je napisao/la:
Meni su bile ludilo,redovito bi prijavljivao nakon kraja roka za prijavu ispite,i masu drugih stvari
Nikad nikakvih problema.
Tako da ja osobno nemogu nista reci protiv referade ...
Ali bilo je ljudi koje su doslovno izbacili iz referade....

Mislim uz duzno postovanje, ali tebi nema ničega lošega na pravu??? Malo nevjerojatno, pa pričao sam sa par sudaca koje susrećem u sportu i svi mi kazu da ih je peglao ovaj ili onaj, da je uvik nešto bilo, tebi sve ko po loju, zavidim ti majke mi! :thumbsup

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 lis 2008 18:22 
김정일

supertovar je napisao/la:
Mislim uz duzno postovanje, ali tebi nema ničega lošega na pravu???

Naravno da ima,gdje sam ja to rekao da nema ???
Mislim,ajde nabroji po tvom viđenju koji su to sve problemi na pravu?
Ja sam govorio o referadi,i o tome kako su prema meni osobno bili ok .
Ali sam isto tako napisao
Citat:
Ali bilo je ljudi koje su doslovno izbacili iz referade....

Unika je napisao/la:
Garant pliva u parama. :cerek:

slika
:popcorn:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 lis 2008 17:32 
김정일

svima sve savršeno ?
:popcorn:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 lis 2008 19:47 
Forumaš

Čekaj, polako... dok se upoznamo malo sa ljudima i situacijama. Prva ću najaviti ak me nešto bude tištilo tak da me ti možeš "tješiti". :cerek:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 lis 2008 07:31 
Forumaš

je li postoji di izvišen popis predmeta, profesora, i ECTS bodova za pojedini predmet, gdje se može to pročitat i prepisati?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 lis 2008 12:07 
Forumaš

http://www.pravst.hr/program.php?p=11
pa na godinu

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 lis 2008 14:07 
김정일

Pa ono,ovaj topic je otvoren da studenti napisu sto im smeta,jer odgovorni sa vremena na vrijeme i pogledaju sto to najvise smeta studentima i jel se može kako ispraviti.

Ja ustvari više nisam student, tako da jedino mogu komentirati kako je loša službena stranica pravst.hr :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 lis 2008 16:48 
Aktivan

na ovom faksu su isti aktualni problemi već 10 godina...žalosno

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 lis 2008 22:42 
Forumaš

Moj prijdlog je kompletno smijenit babe iz referade, ono lipo opiturat, organizirat, ZABRANIT pušenje unutra, te dovest normalne komunikativne ljude koji znaju radit sa ljudima!

:damnfunny :funny:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 lis 2008 10:33 
Veteran

Moj prijdlog je kompletno smijenit babe iz referade, ono lipo opiturat, organizirat, ZABRANIT pušenje unutra, te dovest normalne komunikativne ljude koji znaju radit sa ljudima!

dobra ideja..sve je okej,osim zabrane pušenja..kod njih je toliko stresno da i da netko ne puši,počet će! :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 lis 2008 15:21 
Forumaš

Od travnja više neće pušit. Kako li će onda tek bit živčanluka. :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lis 2008 08:25 
Aktivan

Ne boj se za smjene :mig:
Nekoliko ih gre u penzjun ove godine tako da ce doc nove, svjeze i poletne radne snage :looool
Samo moje iskustvo s tim novim snagama je uvjek bilo uzasno. Oni stari koju su otisli bi redovitno bili med i mliko u odnosu na nove :scared

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lis 2008 08:33 
Aktivan

Inso je napisao/la:
ovaj topic je otvoren da studenti napisu sto im smeta jer odgovorni sa vremena na vrijeme i pogledaju sto to najvise smeta

Mislim da bi ciribimbasi mogli vec jednom sredit oglasne ploce!! :whyowhy:
Na njima ima jos stvari iz daleke proslosti koje vise nemaju nikakve veze s stvarnoscu! Sada naprimjer na 1 godine vise 4 rasporeda predavanja. Koji je akutalan?? OK Ima po 2 za one s placanjem i one bez placanja ali na niti 1 od njih nema datuma od kada je koji, tj. koji je sada na snazi. Po meni bilo normalno da se stare obavijesti skinu s oglasne ploce, a narocito one koje se zamjenjuju novima, a ne skupljt sve obavijesti tokom cijele godine tako da na koncu sve lici na jedan veliki kupus
Toplo se nadam da ce bar to uspjet sredit nakon citanja foruma :cheers

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: