Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 24 lis 2020 21:42.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Pravila foruma

PAŽNJA PAŽNJA!
Sve teme o upisima,studomatima,bodovima,prebacivanjima,molbama i slično su radi bolje preglednosti prebačene u novi podforum Papirologija

Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 04 vel 2008 22:46 
ona koja piše sa WC-a

pa stvarno zar je teško reći šta se događa na ispitu i kako je bilo...
...ja konkretno ne spreman ustavno(TO MI JE SAD BIJA VRHUNAC KAD SAN VIDILA DA NITKO NIKOG NA TOM TOPICU,A I NA OSTALIMA NE OBADAJE) ...al očito da ima šup*** koji ne žele reći ili su lini......ili možda još slave šta su položili ili tuguju šta su pali pa su ljubomorni ako netko drugi prođe ispit...nek se uvridi ko god hoće al eto iživcirana san...
...skidan kapu svin ljudima ode,neću nabrajati koji su,znaju jer ne bi tila nekog zaboraviti.....a os.tali gonite se u 3 p....m..... sorry al digli su mi se živci a neda mi se punit druge topice svaki puz s molbama i sl. da netko pomogne....jer nije lipo da pomažeš a da većina neće da to isto napravi.....

.........možda je ta nepravda među ljudima i razlog šta studiram na ovom fakultetu.... po'ed

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 vel 2008 22:53 
김정일

Ne znam,meni se cinilo da se stanje poboljšava,posebno kad je bio onaj rok u 12tom mjesecu...bilo je masu ljudi,puno se toga pisalo i cinilo mi se da je bolje

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 vel 2008 22:57 
ona koja piše sa WC-a

da....ali uvik isti ljudi pišu...suzana,bam,angry candy,kike,ti,metafora,funkyjunkie...ne mogu se sad sve sititi.....a šta nije...ja barem znam da će mi neko od njih odgovoriti i to ljudi neki nisu bolonjci pa se trude pomoći mi,iako su se ili prominile literature ili nešto sl....
....znaći jedno je doći i pročitati i saznati sve informacije,ili postaviti pitanje.....a drugo šta je teže,jest naći osobu koja će ti odgovoriti...o tome govorim

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 vel 2008 09:07 
Aktivan

Meni se isto čini da ide na bolje, ali daleko je to od savršenog.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 vel 2008 09:42 
ona koja piše sa WC-a

da...vi ste tu češće....a čini se i meni da ide na bolje....prvenstveno bolje izgledamo i tu smo jednaki pravokutniku (zagrebački portal studanata pravnog fakulteta) jedino što zaostajemo s brojem postova i ljudi ali to će doći na svoje a onda ćemo imati ogromne proslave rođendana,vip i press akreditacije i slavit ćemo osnivača( insooo-insoo) i njegove najbliže suradnike....i zbog takvih sam ljudi ja ode na portalu......žišku??? :seewhy

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 vel 2008 11:49 
Sega mega kul forumaš bez života

naš fax - kolegijalnost= 0 bodova

eto ljudi tek izađu sa ispita pa ne žele reć šta ih je pitalo...
al su zato puni priča kako ih je neki prof bacio/la, a oni su sve znali...

ovdje... hm... saznaš štagod, aj, nije tako loše, doduše slažem se myom- više ljudi pita nego šta ih daje informacije.

tvarno ne kužim jel toliki frikin problem napisat šta je pitalo, šta je bilo u testu...
ah ah.

bolje je... vidi se napredak... čak se nazire ta čuvena kolegijalnost.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 vel 2008 13:36 
-Admin-

Al se ne nazire na vježbama... :-|

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 vel 2008 22:05 
ona koja piše sa WC-a

a gle,zna se kike, ko će sljedeći put ići slaviti 2,5., 3. iliti ne znan koji rođendan nasciturusa.......ja nažalost zadnji put jesan dala ideju za slavlje (jer je tako u zagrebu svaki tjedan,neka fešta za prav.studente) al nažalost bila san spriječena doći...zato se ja držin insića s kojin san popila kafu...juhhhuuuu (nemoj se ljutit al morala san se pofalit,i virujte nije tako autoritativan i strašan,strog kakvin san ga ja zamišljala....cool lik)
.....i mi,koji volimo ovaj portal,i bili smo s njim i u tuzi i radosti i padovima sistema i bla bla (šta san pjesnički nastrojena,juhhu,možda napišen knjigu MOJ ŽIVOT S NASCITURUSOM)....mi čemo imati razlog sastajati se i slaviti a možda nas jednog dana budu i slavili......i da, svima ostalima koji ne vole ode pomoći ili im se neda......ne,kolege mi nismo fucking nakaze prilipljene za monitore i laptope...mi smo samo KOLEGIJALNI....tu riječ potražite,za VAS, u riječniku stranih riječi......aha ha ha...šta san sarkastična :rambo

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 vel 2008 22:45 
Nightposter

mislim da su na pravokutniku ljudi vec navikli dolazit i ostavit pitanja a i dosta ih se međusobno poznaje pa je i to nacin da si pomognu.
tu mozda ljudi jos nisu stekli naviku dolaska.
bude i to. ne zurit. : )

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 vel 2008 22:46 

ivy je napisao/la:
mislim da su na pravokutniku ljudi vec navikli dolazit i ostavit pitanja a i dosta ih se međusobno poznaje pa je i to nacin da si pomognu.
bude i to. ne zurit. : )

Noup..jednostavno su šupci.. :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 vel 2008 22:50 
김정일

amy je napisao/la:

could be :mrgreen:
Al to je nevezano samo uz forum,prije nego se forum unistio,bio sam gledao podatke o tome koliko su se skripte skidale. U manje od godinu dana bilo je oko 35 000 skidanja.
A koliko se korisnih informacija dalo na forumu u isto vrijeme ? Koliko novih korisnika ? :roll:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 vel 2008 22:53 
Nightposter

amy je napisao/la:

nije da ih nema i tamo. molis za odogovor. doslovno molis. al nula bodova.
tako da...
supci su se junajtali i sire svoje cari posvuda. sto da kazem.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 vel 2008 22:54 
ona koja piše sa WC-a

Citat:
bude i to. ne zurit. :

pa zagreb je ogroman i ima milijun studenata prava,i onih koji su to pokušali biti tako da to nije mjerilo...jednostavno...mi smo malo (čitaj puno) drukčiji mentalitet,ali za razliku od zagreba spličani i ostali ode,jel naši dalmatinci i to,nisu prgavi i nadmeni,tipa ko san,šta san,iako ima i takvih ali meni se čini manje....nego gori u zabregu gradu....ode vlada jedna solidarnost i ok su mi više manje profesori iako san dosad doživila samo vilmu...al eto čekaju me svi sad na drugoj...osim ustava....pa bumo vidli,jel

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 vel 2008 01:56 
Nightposter

mya je napisao/la:
pa zagreb je ogroman i ima milijun studenata prava,i onih koji su to pokušali biti tako da to nije mjerilo...jednostavno...mi smo malo (čitaj puno) drukčiji mentalitet,ali za razliku od zagreba spličani i ostali ode,jel naši dalmatinci i to,nisu prgavi i nadmeni,tipa ko san,šta san,iako ima i takvih ali meni se čini manje....nego gori u zabregu gradu....ode vlada jedna solidarnost i ok su mi više manje profesori iako san dosad doživila samo vilmu...al eto čekaju me svi sad na drugoj...osim ustava....pa bumo vidli,jel

upravo zato jer nas ima puno---> veca "konkurencija"---> manje solidarnosti.
mada, i nije bas skroz tako lose. al ajde. :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 vel 2008 12:57 

angry candy je napisao/la:

na vježbama?
da ako ti se da upilavat ljude... kažu ti reda radi, kadkad i krivo ili polovično najčešće, time šta prešute najvažniji dio... da će ti dati to šta su pisali itd. aha! jea rajt!
ja sam u zaostatku dosta, sada sam na vježbama možda na 2 predmeta sa ljudima koje znam, ovo ostalo ne znam nikog, tek sam upoznala neke ljude...
logično je da će mi oni evenutalno dati da fotokopiram šta mi treba, ili im se mogu javit šta je bilo i tako... al šta je sa ovim predmetima di ne znam nikog? ...tu najviše vidim koliko je ta kolegijalnost u "cvatu" :roll:

šta se tiče "friških" skripti, onoga "šta je bilo prošli put kad nisam bila" poprilično sam u nezavidnoj situaciji...

da nemam tih par ljudi koje znam i par ljudi na forumu koji mi uvik odg... mogla bi se hebat...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 vel 2008 14:17 
김정일

kike je napisao/la:

na vježbama?
da ako ti se da upilavat ljude... kažu ti reda radi, kadkad i krivo ili polovično najčešće, time šta prešute najvažniji dio... da će ti dati to šta su pisali itd. aha! jea rajt!

Al su ljudi postali takvi gadovi ? Pa mi smo sve žive skripte,bilježnice i ispitna pitanja medusobno djelili :wtf

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 vel 2008 17:06 
ona koja piše sa WC-a

Citat:
Al su ljudi postali takvi gadovi ? Pa mi smo sve žive skripte,bilježnice i ispitna pitanja medusobno djelili

pa o tome ti ja pričam...jer san bila u zg-u i znan šta govorin...moji sugrađani na višim godinama gori ili ode...nemogu se načuditi da se stvara jedna ogromna nadobudnost,konkurencija i ono što je žalosno...ekipa( baren gori,ne zna baš ode) trči za visokim,al visokim ocjenama...moj je kolega iz zg-a ima sve petice......sve predmete na 1.godini i posta je demonstrator iz rimskog prava a moga je birati šta god hoće...mislin da je i demonstrator iz teorije.....nemoš virovat.... :withstupid

...oni bi petice...a ja svaki put skromno sanjan labuda...meni je dosta dvica...al mi je naravno drago kad dobijen ocjenu više,pogotovo kad je zasluženo i kad san se namučila......i na kraju mi ocjene uopće nisu loše...iman dvi 5,dvi 4,dvi trice i dvi dvice..i to je 1.godina....znači,u večini slučajeva naučin,ponekad me dopadnu super laka pitanja (jer na faksu bome triba imat sriče).....al da nije lipo dobit informacije šta je bitno a šta ne.....ilpogotovo kad mi kažu nesmiš učit priko skripte,nikako...a ono svi prolaze priko skripte......mene su (par njih) uvjeravali da tu u st-u nije pametno ići opp i hpp po skripti...a ha ha ha ha...a ja sa po skripte naučene (šta san tu vidila daje bitno ) prođen......eh :ROFL

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 vel 2008 20:17 
Nightposter

pa u zagrebu su ljudi bas zato takvi jer nas je puno! i treba se na neki nacin izdvojit iz mase.
to oni tako misle, fkors. nije da se ubrajam u tu skupinu ljudi. i meni je prolaz bitan, a tek onda o ocjenama.
moja generacija je uber nadobudna, to i ja primjecujem. i jes, ima ih koji ti zbilja nece reci, ali opet nije da su svi takvi.
sjecam se jednog ispita i kolokvija iz njega, pa svi smo međusobno mijenjali pitanja i odgovore.
tako da... ne znam.
također poznam curu koja je na prvoj godini imala samo jednu 4, i cura je super, pomoci ce ti kad moze. nije da ce sutit i reci ne znam sto je bilo.
moje iskustvo. za druge ne znam.
:)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 vel 2008 00:02 

opet kad pogledam ima ljudi sa takvim nebuloznim pitanjima... i nećeš baš osobi koju ne znaš dat sve šta si zapisiva jer i da ti da broj ko zna oće se ikaad više javit, dogodi se digod da znaš ljude pa ti nikad ne vrate šta si im posudija...

ne bi vam ni ja ništa dala ni rekla... ko vaš šiša.. dolazite na fax...

(zezam se.)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 vel 2008 10:43 
Forumaš

ne mosh se pouzdati u nikoga osim u osobe koje poznaješ. ostali te ne jebu ni 2%.
tako je uvijek bilo i tako će i biti.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 vel 2008 23:37 

Samo da kažem jer ne mogu odolit:sramite se svi koji ste ovaj rok odgovarali građansko i slušali ispit!!!
(Odnosi se i na ostale ispite,al za ovo konkretno znam koliko je ljudi bilo prisutno).
Svaki dan je 20-ak ljudi odgovaralo,a bar još 20 slušalo!
I ne vjerujem da baš nitko od tih ljudi ne dolazi na forum!!!
A nitko se nije udostojio stavit pitanja,to je tako teško,oduzima 2 minute vremena!
Ma to samo znači ili da ste ljubomorni jer npr.vi ste pali,ili samo ono šta smo već zaključili-sebični šupci!
AMEN!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 vel 2008 23:45 
김정일

amy je napisao/la:
Samo da kažem jer ne mogu odolit:sramite se svi koji ste ovaj rok odgovarali građansko i slušali ispit!!!
(Odnosi se i na ostale ispite,al za ovo konkretno znam koliko je ljudi bilo prisutno).
Svaki dan je 20-ak ljudi odgovaralo,a bar još 20 slušalo!
I ne vjerujem da baš nitko od tih ljudi ne dolazi na forum!!!
A nitko se nije udostojio stavit pitanja,to je tako teško,oduzima 2 minute vremena!
Ma to samo znači ili da ste ljubomorni jer npr.vi ste pali,ili samo ono šta smo već zaključili-sebični šupci!
AMEN!!!

Da...
Čini mi se da je više pitanja i savjeta dano na višim godinama (3 i 4) di nema možda trećina ljudi koliko na nižim godinama..... Šteta :thumbsdown

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 vel 2008 23:46 

Ljubomora je to,kažem ti..
Čista ljubomora..
Nisam ja,nećeš ni ti!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 vel 2008 23:51 
김정일

amy je napisao/la:
Ljubomora je to,kažem ti..
Čista ljubomora..
Nisam ja,nećeš ni ti!!

Njihovo glupo i primitivno razmišljanje.... A ne kuže da najviše tako štete sami sebi...Da se ljudi nauče nakon svakog ispita uložit samo 2-3 minuta za otipkati pitanja,umjesto da drkaju po aplikacijama na Face Booku,nakon par mjeseci imali bi sva živa pitanja na forumu. I svima bi bilo puno puno bolje

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 vel 2008 23:52 

A eto..ko ih jebe!
Niti uče,niti stavljaju pitanja..
Pa nek samo tako nastave!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 vel 2008 16:36 
Forumaš

Po meni je ovaj forum stvarno koristan, ja nisam toliko po faksu i za pola informacija ne bi imala pojma da ne vidim ovde! Mogu se odužiti bar toliko da napišem iskustvo s ispita koji sam položila!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 vel 2008 16:41 
김정일

A dovoljno je ovo vidjeti

memberlist.php?sk=d&sd=a&mode=&start=560

:shock: :?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 vel 2008 18:24 
Forumaš

Inso je napisao/la:

Inso ima 495 profila koji slovo nisu napisali! :shock: Moj prijedlog - daj im misec dana,tko se u tom roku ne aktivira i ne posta bar 1 post misečno ili 12 postova godišnje banniraj ga! Rješimo se nametnika! :rambo

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 vel 2008 18:28 
김정일

Banderas je napisao/la:
Inso je napisao/la:

Inso ima 495 profila koji slovo nisu napisali! :shock: Moj prijedlog - daj im misec dana,tko se u tom roku ne aktivira i ne posta bar 1 post misečno ili 12 postova godišnje banniraj ga! Rješimo se nametnika! :rambo

495 profila :ROFL
Ja sam mislio da je sve skupa 150 ljudi napisalo barem jedan post.... Znaci bolje nego sto sam mislio
Hm,i prije su predlagali takva rijesenja,ali smo odustajali od toga
jer:
-ima jedan dio ljudi koji je dosao na ovaj forum prije godinu,ili dvije kada nije bilo pasa na njemu..Ti ce se ljudi jednog dana mozda opet i reaktivirati
-nikakve nasilne mjere tipa brisanje nece imati ucinka :( Ukoliko netko ne zeli sudjelovati to je njegova stvar.... Ja se nadam da ćemo nekih ghandijevskim metodama uspjet uvalit u njihove glave da je u njihovom interesu da sudjeluju i pišu. Makar samo na ispitima

Nadam se da cemo se za mjesec dana ili dva,tamo negdje do roka u 6tom mjesecu oporaviti od onog šoka u prosincu,kada je pola foruma nestalo..I da će stanje onda biti bolje :?
Ništa što je dobro i kvalitetno nije napravljeno u jedan dan. Trebat ce mozda jos godine i godine dok ljudi ne shvate koliko im ovo moze koristiti. Puno ljudi ni ne zna za forum,a nije baš da se mozemo reklamirati,iako cu probat nesto rijesiti nakon rokova.
Do onda možemo bit samo strpljivi...Pravokutniku je trebalo pet godina da postane ovo što je danas...Mi smo tu tek dvije i pol godine

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 vel 2008 18:48 
-Admin-

Ja nekim ljudima već godinu dana tupim o tome kako postoji fakultetski forum na kojem ima mnogo korisnih informacija, a ooni ga još uvijek nisu posjetili.
Ako je nekim ljudima lijeno potrošiti 10 minuta na nešto od čega će oni imati koristi, onda me ne čudi što ne žele staviti neke informacije ili pitanja koja bi drugima bila korisna.

Totalno mi je jasno da se Amy ljuti zbog G1, jer je meni isto tako vezano uz KP. Izađe hrpa ljudi, ali bi očito svima otpale krune s glave da napišu 2-3 pitanja. :wtf

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 vel 2008 19:42 
No life

Inso je napisao/la:

a znas,ako nista moga si izbrisat one koji nisu bili vise aktivni od 2006 jer su najvjerovatnije ili zavrsili fakultet ili odustali(prije ovo drugo) a sigurno su zaboravili nick i pasword ako nisu 2 godine bili online.
E i bilo bi dobro da se treba poslat aktivacijski kod na mail prije nego sta se aktivira neko na forumu.Onda bi ima barem prave e-mail adrese pa bi moga mozda podsjetit ljude sta nisu bili neko vrime na forumu,da je blizu iduci rok,da ovde mogu nac stogo pametnoga i da bi nakon ispita mogli ostavit po koje pitanje.

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 vel 2008 21:16 
김정일

Ja nekim ljudima već godinu dana tupim o tome kako postoji fakultetski forum na kojem ima mnogo korisnih informacija, a ooni ga još uvijek nisu posjetili.
Ako je nekim ljudima lijeno potrošiti 10 minuta na nešto od čega će oni imati koristi, onda me ne čudi što ne žele staviti neke informacije ili pitanja koja bi drugima bila korisna.

Totalno mi je jasno da se Amy ljuti zbog G1, jer je meni isto tako vezano uz KP. Izađe hrpa ljudi, ali bi očito svima otpale krune s glave da napišu 2-3 pitanja. :wtf

Ma da,slažem se....
:?
Al opet mi je čudno :( Posebno kad vidim koliko ljudi visi na face booku,a sa prava su....A nema ih na forumu

nekistudent je napisao/la:
Inso je napisao/la:

a znas,ako nista moga si izbrisat one koji nisu bili vise aktivni od 2006 jer su najvjerovatnije ili zavrsili fakultet ili odustali(prije ovo drugo) a sigurno su zaboravili nick i pasword ako nisu 2 godine bili online.
E i bilo bi dobro da se treba poslat aktivacijski kod na mail prije nego sta se aktivira neko na forumu.Onda bi ima barem prave e-mail adrese pa bi moga mozda podsjetit ljude sta nisu bili neko vrime na forumu,da je blizu iduci rok,da ovde mogu nac stogo pametnoga i da bi nakon ispita mogli ostavit po koje pitanje.

Eh,jos nisam do kraja skuzio ovaj novi forum ....Stari forum je imao mogucnost da odaberes sve ljude koji se nisu logirali u zadnjih XY mjeseci... Ovaj nema,ili ja to nisam jos uspio naci :lol:

Isto tako primam sve ideje kako povecat broj ljudi na forumu,i pri tome mislim na aktivne clanove :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 vel 2008 10:49 
ona koja piše sa WC-a

Citat:

...također......ja nema kome nisan rekla.....za forum,al dobro nema veze.....ja se ne dan lako iživcirat,al bome tema ovog topica me uvik tako lako živcira i zato san ju stavila tu,jer mi nekad dođe da razbijan po kući kad vidin kakvih bezobraznih ljudi ima na faksu ....i zato da se ne iskaljujem na namještaju,figuricama i inim stavrima....napravit ću to svaki put ode....i naravno neću više pisati nek se ne uvride ovi ili oni....jer znaju oni koji se tribaju uvriditi i sramiti svojih postupaka......to su sve razmažene,ljubomorne svinje.....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 vel 2008 19:50 
Forumaš

Slazen se s većinom navedenon vamo..i eto iako san 1 god.. nastojacu lipo i kad prođen i kad padnen napisat koji ispit šta me pitalo....nikad ne znaš kome će to pomoć.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 vel 2008 23:54 
Aktivan

priznajem da sam na početku i ja samo kupila informacije, ništa nisam pisala...
ovaj forum mi je stvarno puno pomoga, potrudit ću se i ja da bude bolji.
ako nećemo jedni drugima pomagat....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 vel 2008 18:39 

Nekima je očito draže satima čekat ispred profesorovog kabineta i hvatat pitanja,nego ih napisat na forumu,pa lipo učiš doma,odeš na forum i vidi vraga-tamo pitanja sa ispita!
Al mislim da je to nemoguća misija..
Samo vi šetajte,bar je zdravo! :roll:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 vel 2008 19:12 
김정일

amy je napisao/la:
Nekima je očito draže satima čekat ispred profesorovog kabineta i hvatat pitanja,nego ih napisat na forumu,pa lipo učiš doma,odeš na forum i vidi vraga-tamo pitanja sa ispita!
Al mislim da je to nemoguća misija..
Samo vi šetajte,bar je zdravo! :roll:

Ma da,i to što kažeš...
baš je se gušt gurat po litu u onom hodniku,i izlaktarit pola faksa da bi mogao uci u kabinet slusat ispitivanje.... :lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 vel 2008 12:02 
Veteran

A neki su jednostavno mladi neiskusni brucoši koji nemaju pojma ništa o ničemu i jako bi voljeli pomoći al ne znaju kako.. :) Mi smo puni pitanja ali kad bude trebalo odgovorit ćemo što znamo :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 vel 2008 13:37 
ona koja piše sa WC-a

Amabilis je napisao/la:
A neki su jednostavno mladi neiskusni brucoši koji nemaju pojma ništa o ničemu i jako bi voljeli pomoći al ne znaju kako.. :) Mi smo puni pitanja ali kad bude trebalo odgovorit ćemo što znamo :)

druga su stvar brucoši a druga su stvar studenti koji tu dolaze po dojmove i pitanja s ispita,a eventualno ako polože ili pristupe ispitu ne bi tili napisat koja su pitanja bila ili namjerno daju krive informacije.....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 vel 2008 15:22 

mya je napisao/la:
namjerno daju krive informacije.....

:ucenje
tlak mi je upravo skočio... uši su se zacrvenile... ja bi takve tukla... spank spank... :tenk

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: