Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 27 lis 2020 12:39.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Pravila foruma

PAŽNJA PAŽNJA!
Sve teme o upisima,studomatima,bodovima,prebacivanjima,molbama i slično su radi bolje preglednosti prebačene u novi podforum Papirologija

Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 29 vel 2008 15:33 
김정일

kike je napisao/la:
mya je napisao/la:
namjerno daju krive informacije.....

:ucenje
tlak mi je upravo skočio... uši su se zacrvenile... ja bi takve tukla... spank spank... :tenk

podržavam tu inicijativu :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 ožu 2008 10:30 
Veteran

kike je napisao/la:
mya je napisao/la:
namjerno daju krive informacije.....

:ucenje
tlak mi je upravo skočio... uši su se zacrvenile... ja bi takve tukla... spank spank... :tenk

zar ima i takvih? omg stvarno ih treba tući! ;D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 svi 2008 23:14 
-Admin-

Evo baš Insu danas tipkah o ovome:

prije koji dan odem ja na faks prijavit ispite sa već ispunjenom prijavnicom, ali pri ulasku u faks provjerim još jednom i skužim da nisam napisala matični broj studenta. Dvije kolegice sjede za kompovima u atriju, ja se dignem sa klupe, odem do njih i kažem im "cure, oprostite što vas prekidam, jel imate možda kemijsku". One ne odgovore. Napominjem da su me sigurno vidjele jer jedino dvije slijepe osobe ne bi dok sjede vidjele nekoga tko im se potpuno približi, kaže im nešto glasno i baca sjenu na njih, :grin:
Pitam ih ja još jednom, one se pogledaju i nastave me ignorirati...

I sad. Da smo na ulici, to bi mi bilo relativno normalno. Ono, na ulici si i možeš očekivat cijelu paletu čudnih likova. Ali, na faksu smo i ja sam im kolegica. Nisam pijani smrdljivi mamlaz koji podriguje i upucava im se u disku. Kolegica. Faks. Normalna zamolba. Kemijska.

Eto, jadno mi je to.

Usput, ljudi nemojte nosit hlače preniskog struka i sjedat za kompove u atriju. Nije pristojno, nije lijepo i stvarno nitko ne želi gledat pola gole guzice kad uđe u faks.

Doduše, o ukusima se ne raspravlja, ali sad sam se već previše odmakla od teme... :grin:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 svi 2008 07:59 
Sega mega kul forumaš

Ružno od njih :thumbsdown

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 svi 2008 08:32 
Forumaš

to sve govori o civiliziranosti i kulturi tih dviju dotičnih "kolegica" :thumbsdown

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 svi 2008 09:38 
김정일

svašta :whyowhy:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 svi 2008 12:45 
Forumaš

angry candy je napisao/la:
nemojte nosit hlače preniskog struka i sjedat za kompove u atriju. Nije pristojno, nije lijepo i stvarno nitko ne želi gledat pola gole guzice kad uđe u faks.

Meni ne smeta,šta ima veze,opuštajuće je vidit prije ispita! :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 svi 2008 13:25 
Sega mega kul forumaš bez života

Banderas je napisao/la:
nemojte nosit hlače preniskog struka i sjedat za kompove u atriju. Nije pristojno, nije lijepo i stvarno nitko ne želi gledat pola gole guzice kad uđe u faks.

Meni ne smeta,šta ima veze,opuštajuće je vidit prije ispita! :mrgreen:

možda, da im ne izlete "mišelinke"... i ko zna šta još ne... :damnfunny

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 svi 2008 14:11 
Nightposter

-cut-

moj problem je sto apsolutno uvijek posudim kemijsku i na kraju ostanem bez nje.
a u vecini slucajeva su mi to najdraze.
mwaaa.
nikad ne nosit najdrze olovke u torbi i posuđivat bas te! :(

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 svi 2008 09:24 
Forumaš

Ja kemijsku dam, ljudi pristojno zahvale i vrate je..... Je da je to sitnica ali baš mi je drago pomoć

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 svi 2008 10:31 
Veteran

dobro,znan da meni nisi prišla,ja uvik kažem da mi je kemijska ostala u knjižnici(jer,to je uvijek i istina... :lol: )

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 vel 2010 16:11 
Forumaš

Evo još jedan primjer nekolegijalnosti:šokirala sam se ajme kad je prof.Šinković jučer na ispitu rekao da prima mailove u kojima naši kolege cinkaju kolege koji su taj ispit polagali pomoću slušalica(navode ih imenom i prezimenom),ja doduše nisam nikad tako polagala ispit jer sam kukavica ipo,al zaboli me neka stvar ko će kako polagat ispit.Moje mišljenje je da ovde nije rič samo o ljubomori,već i o jednim psihološkim nestabilnima i iskompleksiranim kolegama i stvarno ne znam kako su se ti bolesnici upisali na fax.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 vel 2010 16:15 

Znam za to već dugo, reka mi je isto Šinky osobno. On je sam komentira kako mu je to kao da ima posla sa djecom iz osnovne škole, a ne studentima.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 vel 2010 16:29 
Sega mega kul forumaš

:scared , to in je ocito krivo sta njima samima nije isto palo na pamet,. nepodrzavan prepisivanje bitnih stvari jer ipak bi tebalo znat nesto nakon diplome,ali tako cinkavat kolege,.. :thumbsdown

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 vel 2010 16:34 

Ko ih j., nakon pismenog postoji i usmeni. Pa nije Šinky lud. Zna on i bez mailova kako se prepisuje. On i masu ljudi ulovi tijekom ispita. A nakon dosta drugih pismenih ide i usmeni, tako da... :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 vel 2010 17:51 
김정일

amy je napisao/la:
Znam za to već dugo, reka mi je isto Šinky osobno. On je sam komentira kako mu je to kao da ima posla sa djecom iz osnovne škole, a ne studentima.

ja bi te mailove isprintao i stavio na oglasnu ploču.

ptuj.
Ako vec hoces cinkavati, budi faca digni se za vrijeme ispita i kaži taj i taj prepisuje preko bube

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 vel 2010 18:38 

Inso je napisao/la:

ja bi te mailove isprintao i stavio na oglasnu ploču.

ptuj.
Ako vec hoces cinkavati, budi faca digni se za vrijeme ispita i kaži taj i taj prepisuje preko bube

Točno to :s :s :s
Dobro, profesor opet ne može na temelju maila dat nekome negativnu ocjenu na pismenom jer svaka budala može poslat mail da je taj i taj prepisiva, što na kraju krajeva i ne mora bit točno. Može ih jedino izrešetat na usmenom, čime su u biti učinili sebi medvjeđu uslugu jer s prosječnim znanjem bi možda i uspio položit, ali kad te profesor cidi, onda triba itekako dobro znat.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 ožu 2010 23:08 
ona koja piše sa WC-a

ha ha ha ha ha....i ja san čula tu priču neki dan,a nemoš virovat....očito se gledala miličeva emisija o prepisivanju u etonu i bruxellesu......a ludih ljudi,ludih glava...... :ROFL

....kad san otvorila ovaj topic (ima biće godinu ipo dana),strašno san bila ljuta na sve oblike nekolegijalnosti, i baš san se sad ismijala svojin starin postovima....sram me bilo kako san psovala.... :oops: ali ne mogu reči da se po tom pitanju nešto prominilo, i dalje mi dođe da takvim Nekolegama zabijen 10 čvoka(ma šta 10, :devil ),he he...a šta se tiće nasciturusa, drago mi je kako se prolipša, ali mi nije drago kad vidin neke koji samo zapitkuju, a kad se od njih traži neka mala informacijica e onda propadnu u zemlju....a štaš.....A da ne govorim o ljudima koji mi nonšalantno kažu: "E A JA SAN TI TAMO LOGGIRAN,AL TI SAMO IDEN VIDIT KAKO JE BILO NA ISPITU, I SKINEM SKRIPTU i SL.!" WTF

ja ću i dalje pisati pitanja s ispita, i dojmove i sl...jer na kraju krajeva ovaj mi je forum bija od veće pomoći nego tetke iz referade kad san se pribacivala.....:-)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ožu 2010 13:28 
Aktivan

moje najgore iskustvo sa nekolegijalnoscu na faxu je bilo od dva lika s moje generacije koje ja osobno svrstavam u kutiju "opanak"....ponavljala sam za neki ispit i bila sam sama u hodniku i dosli su do mene i jedan mi je pruzio kondom i reko mi "rade se idi *ebat nije za zene bit pravnik"....inace bi mu sasula u facu svasta, ali me toliko sokantno iznenadio da sam ostala brutalno bez rijeci...strasno....jadne im cure,zene,majke i svi zenski oblici u njihovoj okolini.... po'ed :thumbsdown po'ed

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ožu 2010 13:32 

morpheus666 je napisao/la:
moje najgore iskustvo sa nekolegijalnoscu na faxu je bilo od dva lika s moje generacije koje ja osobno svrstavam u kutiju "opanak"....ponavljala sam za neki ispit i bila sam sama u hodniku i dosli su do mene i jedan mi je pruzio kondom i reko mi "rade se idi *ebat nije za zene bit pravnik"....inace bi mu sasula u facu svasta, ali me toliko sokantno iznenadio da sam ostala brutalno bez rijeci...strasno....jadne im cure,zene,majke i svi zenski oblici u njihovoj okolini.... po'ed :thumbsdown po'ed

a stvarno svašta šeta ovom zemljom :dis-anim:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ožu 2010 13:38 

:sok: :sok:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ožu 2010 13:51 

Tribala si mu se lipo zahvalit i reć da je jako velikodušno da dijeli drugima ono šta njemu više neće tribat zbog kronične nejebice. To je prava solidarnost na djelu. Sorry na rječniku, ali nemam pardona prema takvim imbecilima.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ožu 2010 14:09 
Aktivan

ma svasta je posli meni palo na pamet da sam mu mogla rec....mogla sam mu i pescurinu opalit...ali na takve jadnike mislim da je steta uopce trosit misice lica i pokusat mu ista reci.... taj lik je samim svojim postojanjem sam sebi najveca uvreda.... :whyowhy:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ožu 2010 14:10 
-Admin-

WTF? :?

A šta će jadan, nije on kriv...
Meni je takvih ljudi ozbiljno žao, ja mu ne bi ništa rekla...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ožu 2010 14:13 

Šamar nikad ne boli kao kad ga ubodeš na pravo misto i poniziš pred prijateljima. Sa svakakvim budalama sam imala posla, nema mi dražeg nego kad ostanu toliko poniženi da im svi prijatelji umiru od smija, onda se macan i zapita kaj mu je to tribalo. :mig:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ožu 2010 21:05 
Sega mega kul forumaš

:sok: :sok: :sok: :sok: :sok:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 ožu 2010 15:52 
ona koja piše sa WC-a

amy je napisao/la:
Šamar nikad ne boli kao kad ga ubodeš na pravo misto i poniziš pred prijateljima. Sa svakakvim budalama sam imala posla, nema mi dražeg nego kad ostanu toliko poniženi da im svi prijatelji umiru od smija, onda se macan i zapita kaj mu je to tribalo. :mig:

i ja kažen, šake i sl. ne priznajem (ako me netko bubne,normalno da ću vratit ), al na ričima nikad nisan ostala dužna...naprotiv, ponekad znam dvostruko gore vratit....i nema mi slađe od toga..naughty škorpija.... :devil :devil :devil

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 ožu 2010 16:09 
-Admin-

Ja ne, jer arguing with idiots is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still retarded...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 ožu 2010 23:54 
Forumaš

studentica000 je napisao/la:

:sok: :sok:

pubertet je zajebana stvar

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 srp 2010 21:09 
Aktivan

eto da podijelim šta se meni desilo prije par dana... čekam ja sigurno nekih pola sata da otvore referadu, dođe neki dečko i pita me šta trebam u referadi, ja mu kažem, a on meni: ma joj ja trebam samo na minutu!! i ja glupača mu sama ponudim da ode prije mene, jer kao ja trebam nešto duže pa da ne čeka... on ni hvala ni ništa nego uleti unutra i ostane 40 minuta!! i još dok je izlazio naceri se u stilu a jesam te zeznuo... kakvih sve ljudi ima, sve ti se čini da se ni ne isplati biti pošten, ispadneš samo budala... :(

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 srp 2010 21:24 

tracy je napisao/la:
eto da podijelim šta se meni desilo prije par dana... čekam ja sigurno nekih pola sata da otvore referadu, dođe neki dečko i pita me šta trebam u referadi, ja mu kažem, a on meni: ma joj ja trebam samo na minutu!! i ja glupača mu sama ponudim da ode prije mene, jer kao ja trebam nešto duže pa da ne čeka... on ni hvala ni ništa nego uleti unutra i ostane 40 minuta!! i još dok je izlazio naceri se u stilu a jesam te zeznuo... kakvih sve ljudi ima, sve ti se čini da se ni ne isplati biti pošten, ispadneš samo budala... :(

ajme da sam ja bila na tvom mistu napravila bi scenu garant.... a istina šta si bolji prema ljudima, to su oni gori, kako u životu tako i na faxu...

inače, pohvalila bi studenticu 000 jer je jedna od rijetkih koja je uvijek spremna pomoć i stoji na usluzi i nije joj teško ništa.... stvarno svaka čast :thumbsup :bow

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 srp 2010 22:54 

plavojka je napisao/la:
tracy je napisao/la:

ajme da sam ja bila na tvom mistu napravila bi scenu garant.... a istina šta si bolji prema ljudima, to su oni gori, kako u životu tako i na faxu...

inače, pohvalila bi studenticu 000 jer je jedna od rijetkih koja je uvijek spremna pomoć i stoji na usluzi i nije joj teško ništa.... stvarno svaka čast :thumbsup :bow

aaa :inluv:
hvala ti draga!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ruj 2010 11:21 
-Moderator-

Ovo je neki papreni topic, :ROFL

Kolegijalnost se na našem faksu nalazi samo u tragovima (kao život na Marsu)...
Ne mogu virovati što se sve ovdi more pročitati, ali nisu ni moja iskustva puno bolja sa kolegicama i kolegama...

Činjenica je da nekih 98% ljudi gleda samo svoju guzicu i to je jednostavno tako, a ima ljudi na faksu koji funkcioniraju u tzv. zatvorenim grupama, znači njih 4-5-10 (nije bitno) dijele informacije međusobno i boli ih k**** za sve druge...

E, sad, svakakvih ljudi ima :thumbsdown :whyowhy:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ruj 2010 11:27 
Sega mega kul forumaš

e pak te grupice su mi njadraze! pogotovo jedna od njih 7,8 koji gle cuda svi sve polozili,.ali izgleda sa nekim stvarim se jednostavno triba pomirit :whyowhy:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 ruj 2011 02:06 
Aktivan

mislim da je ovo prava tema za moju zahvalu..brucosica sam i s tolikim strahom idem na faks da vam to ne mogu opisat..ne poznajem nikoga tko studira ili je studirao pravo,nemam apsolutno nikakvih saznanja o bilo cemu (osim traceva da je tesko xD ) ..ugl posljednja 2 dana citam ovaj forum i toliko toga sam saznala da sam sada nekako smirenija.. ugl zelim se zahvaliti ˝standardnim˝ korisnicima od kojih sam toliko toga saznala :D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 ruj 2011 18:28 
Početnik

jokasta je napisao/la:
mislim da je ovo prava tema za moju zahvalu..brucosica sam i s tolikim strahom idem na faks da vam to ne mogu opisat..ne poznajem nikoga tko studira ili je studirao pravo,nemam apsolutno nikakvih saznanja o bilo cemu (osim traceva da je tesko xD ) ..ugl posljednja 2 dana citam ovaj forum i toliko toga sam saznala da sam sada nekako smirenija.. ugl zelim se zahvaliti ˝standardnim˝ korisnicima od kojih sam toliko toga saznala :D

evo i ja bi se volila zahvalit...:) isto sam upisala prvu godinu tek, i stvarno ne znam nikog iz svoje generacije... a sve šta će ti ovi stariji reć je da je preteško :? na ovaj forum sam navratila par puta i stvarno naišla na dosta korisnih informacija :grin:

iako mi se čini da forum i nije nešto posjećen stvarno je super stvar i stvarno bi si svi mogli međusobno pomoć... ne razumim čemu takva nekolegijalnost. ok ono šta je ona cura rekla ako nekog baš ne znaš nećeš mu dat nešto šta si pisa pa da ti ne vrati, ali zar im ne pruža nikakvu satisfakciju kad nekome koga kolko-tolko znaju pomognu?! :? u krajnju ruku ako su već takvi debili mogu ić logikom da će im se vratit te usluge il ne znam...

evo ja već mogu pohvalit neku curu koja mi je, pošto san kasnila na upise, kad je vidila da se baš ne mogu snać (ona žena je govorila na mikrofon upute za ispunjavanje onih prijavnica i to) dodala svoje koje je već ispunila... hehe pa i to je nešto :grin:

ja se nadan da će bit još brucoša ovde, ja ću vrlo rado dijelit sve informacije, još da nas bude bar troje-četvero s prve godine, još one informacije šta "uživo" skupiš, moglo bi to bit dobro :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 ruj 2011 18:39 
Forumaš

imam i ja iskustvo koje ne znaš bi li se smija ili plaka, al ne mogu u javnosti ode pisat jer će se propoznat kad dođe na forumu jer ovo je jedinstven slučaj sebičnosti. fuj

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 ruj 2011 23:05 
-Moderator-

p!ink je napisao/la:
imam i ja iskustvo koje ne znaš bi li se smija ili plaka, al ne mogu u javnosti ode pisat jer će se propoznat kad dođe na forumu jer ovo je jedinstven slučaj sebičnosti. fuj

Ne brini, sigurnost ovog foruma je na zavidnoj razini... :mrgreen:

Meni su osobno najgora iskustva s 1. godine, posli toga otupis na bisere s faksa... :blackeye

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 ruj 2011 23:07 
Početnik

Grotius je napisao/la:
p!ink je napisao/la:

Meni su osobno najgora iskustva s 1. godine, posli toga otupis na bisere s faksa... :blackeye

još nas malo ispripadajte :P

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 ruj 2011 23:09 
-Moderator-

Inthemusic je napisao/la:
Grotius je napisao/la:
p!ink je napisao/la:

još nas malo ispripadajte :P

Ma pusti price, to je tako bilo u moje vrijeme, bice su se vrimena prominila, kako bi reka Bob Dylan...

Sigurno su sad brucosi kolegijalniji... :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: