Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 21 lis 2020 22:46.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Pravila foruma

PAŽNJA PAŽNJA!
Sve teme o upisima,studomatima,bodovima,prebacivanjima,molbama i slično su radi bolje preglednosti prebačene u novi podforum Papirologija

Započni novu temu Odgovori  [ 299 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor/ica Poruka
PostPostano: 22 ruj 2011 13:08 
Sega mega kul forumaš

Kaj nije da stari dobiju mr. struke a novi mr. sc.?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 ruj 2011 13:29 
김정일

elek je napisao/la:
Kaj nije da stari dobiju mr. struke a novi mr. sc.?

dunno
don't care

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 ruj 2011 13:49 
Aktivan

Tnx!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 lis 2011 12:16 
Početnik

prof.bi treba uzet jedan, jedan referada, al meni ti je jedan iša u referadu, prof. nije uza ni jedan tako da san sve ostale primjerke vratila doma

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 lis 2011 19:21 
Početnik

Kolege, molim savjet u vezi diplomskog, koga da uzmem, ko je po pričama ok? Moja želja da uzmem pravo društva je otpala, jer je Ivkošić reka da mu je nezgodno, da ih već ima dosta a i da on ne može svojevoljno bit mentor (?).

Jedina dva uvjeta sa ta da se taj profesor može nać na faksu bar jednom tjedno i da ne pila previše (u vezi diplomskog, nebitno kakav/kakva je na ispitu).

Fala unaprid.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 lis 2011 11:09 
-Admin-

gmspfs je napisao/la:
Kolege, molim savjet u vezi diplomskog, koga da uzmem, ko je po pričama ok? Moja želja da uzmem pravo društva je otpala, jer je Ivkošić reka da mu je nezgodno, da ih već ima dosta a i da on ne može svojevoljno bit mentor (?).

Jedina dva uvjeta sa ta da se taj profesor može nać na faksu bar jednom tjedno i da ne pila previše (u vezi diplomskog, nebitno kakav/kakva je na ispitu).

Fala unaprid.

Zato jer nije docent, procitala sam to negdi po forumu, ne znam jel tocno.

Koliko sam ja cula katedre pomorskog i medunarodnog javnog su super i one su najpopularnije.

Koje jos osim njih pojma nemam, neka neko nadopuni.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 lis 2011 11:53 
Sega mega kul forumaš

Josephine je napisao/la:
Zato jer nije docent.

Da, to i jest razlog zbog kojeg profesorica mora i dalje biti na faxu.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 lis 2011 07:00 
Forumaš

ja sam jučer odabrala temu za diplomski,po starom sam programu i pitala sam tribam li kakav formular nosit u referadu ,prof je nazvala nevenku ova je rekla da ne tribam...
jeli zna možda itko kakve su šanse ,pošto mi je indeks već u referadi na produženju apsolventske da ih nazovem i zamolim da naprave provjeru,jer imam još 1 ispit tj dio ispita iz upravnog i to je to..
šta se tiče teme za diplomski (ja sam uzela kod asist iz pomorskog) masu ljudi uzima puno ranije..janisam jer sam (uzoran student ofkors) mislil da će se ova 4 godina odužit ka i prethodne ali sam nekim čudom dala sve iz prve ,i kad sam išla tražit temu svi me gledaju kao šta ste do sad čekali..u bolanče ne može,u ivkošića ne može(ne može biti mentor) u čizmića je puno,ne znam za rudolfa nisam ga našla...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 lis 2011 14:32 
Početnik

jane doe je napisao/la:
šta se tiče teme za diplomski (ja sam uzela kod asist iz pomorskog) masu ljudi uzima puno ranije..janisam jer sam (uzoran student ofkors) mislil da će se ova 4 godina odužit ka i prethodne ali sam nekim čudom dala sve iz prve

Također, i prvo i drugo. Ali ovo nema smisla, da je početak godine a da je dobar dio profesora popunjen. Tribalo bi stavit da se može uzet diplomski kad ti ostane jedan ispit do kraja, a ne ovako da ljudi stoje na listi bezveze i tako uzimaju nekom misto.

I samo da dodam, i Rudolf je popunjen. Čini mi se 12 ljudi.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 lis 2011 13:14 
Forumaš

ako se svake godine izdaju nove teme početkom 11 miseca(tako mi je par profesora reklo)ne vidim svrhu kad su te teme već rezervirane za ljude koji su se stavili na tu neku listu čekanja prije godinu dvi dana..
također znam kolegicu koja je prije godinu i po uzela temu kod šinkija,još ima 2 ispita koje može dat odmah a može ih vuć još pola godine..
tako da mi to nije baš najjasnije ..
ali kad smo sve riješit ćemo i ovo još ...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 stu 2011 12:34 
Aktivan

ja sam izvanredni student na stručnom. tek sam upisala 3.godinu. Pošto imam samo 5 predmeta i nadam se da ću ih riješiti do 6.mj, zanima me kada moram izabrati profesora i temu za diplomski, i kako to uopće ide?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 sij 2012 16:18 
-Admin-

Koliko otprilike traje procedura od polaganja zadnjeg ispita (koji je uredno upisan u index) do obrane?

Koliko sam uspila skuzit to najvise ovisi o mentoru i sastavljanju komisije, ali nevezano uz njega mene zanima koliki utjecaj na to ima referada, tj. koliko njima treba dana da srede tehnicke stvari (pod pretpostavkom da je index dan na testiranje ranije)?

Npr. zadnji ispit je polozen 15. rujna, moze li se obrana ocekivat za 10 dana ili za misec?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 sij 2012 18:20 
김정일

Josephine je napisao/la:
Koliko otprilike traje procedura od polaganja zadnjeg ispita (koji je uredno upisan u index) do obrane?

Koliko sam uspila skuzit to najvise ovisi o mentoru i sastavljanju komisije, ali nevezano uz njega mene zanima koliki utjecaj na to ima referada, tj. koliko njima treba dana da srede tehnicke stvari (pod pretpostavkom da je index dan na testiranje ranije)?

Npr. zadnji ispit je polozen 15. rujna, moze li se obrana ocekivat za 10 dana ili za misec?

Ovisi o mentoru.
Zadnji ispit položio sredinom lipnja, 05.07 diplomirao.
A s time da sam imao i diplomski rad od 50+ stranica i zahtjevnog mentora :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 sij 2012 11:25 
Forumaš

Josephine je napisao/la:

Meni su zasr... u referadi s provjerom indeksa, kad sam ih pitala rekli su mi da provjera traje od 2-15 dana ovisi jesu li tu sve knjige ispitne,jesu li rokovi blabla..moj je indeks u njih stao više od misec dana(nije bio ispitni rok,nikakve gužve) da bi mi nakon šta sam uredno napisala rad i dogovorila termin obrane rekli da mi nedostaje neki broj zapisnika iz engl i trg..i onda sam JA morala vatat ovu iz engl i marušićku po faksu dva dana prije obrane...a da ne spominjem da su neke ispite tek provjeravali kad sam ja došla,šta su radili tih ostalih misec dana pojma nemam..ostalo je sve išlo bez problema u ponediljak mi je odobren rad u četvrtak diplomirala..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 sij 2012 13:39 
Aktivan

Pozdrav ljudi,

jeste li čuli išta novo u vezi s promocijom (kad je iduća, jel nekom stigla obavijest itd.)?

Ja diplomirao početkom rujna 2011., pa rekoh - vrijeme je da provjerim ima li novosti...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 sij 2012 01:11 
-Admin-

jane doe je napisao/la:
Meni su zasr... u referadi s provjerom indeksa, kad sam ih pitala rekli su mi da provjera traje od 2-15 dana ovisi jesu li tu sve knjige ispitne,jesu li rokovi blabla..moj je indeks u njih stao više od misec dana(nije bio ispitni rok,nikakve gužve) da bi mi nakon šta sam uredno napisala rad i dogovorila termin obrane rekli da mi nedostaje neki broj zapisnika iz engl i trg..i onda sam JA morala vatat ovu iz engl i marušićku po faksu dva dana prije obrane...a da ne spominjem da su neke ispite tek provjeravali kad sam ja došla,šta su radili tih ostalih misec dana pojma nemam..ostalo je sve išlo bez problema u ponediljak mi je odobren rad u četvrtak diplomirala..

Ovako nesto sam i pretpostavljala, iako sam se nadala da se datum (par dana +/-) moze izracunat bar misec dana prije.

Hvala! :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 sij 2012 10:07 
Forumaš

Mislim da ovakvu situaciju možeš izbjeći na način da ih uredno zivkaš svako malo tj nevenku jer ona radi provjeru,da ti indeks bezveze ne stoji kod nje na stolu ispod hrpe papira.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 kol 2014 17:46 
Aktivan

Samo da vas pitam, ostao mi još MPP i ne mogu ga nikako riješit pokušat ću u 9 misecu.

Imam dva pitanja.

1. Jel donesena odluka da ako ne položimo da moramo na Bolognu? (dodat će nam točno što i koliko love ćemo morat platit?)

2. Zna li se hoće li bit dekanski rok? (vjerojatnoća, priče itd...)

Hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 ruj 2015 18:08 
Aktivan

postoje li jos uvijek rokovi u 11. i 3. mj za apsovente

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 299 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: