Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 26 lis 2020 05:07.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Pravila foruma

PAŽNJA PAŽNJA!
Sve teme o upisima,studomatima,bodovima,prebacivanjima,molbama i slično su radi bolje preglednosti prebačene u novi podforum Papirologija

Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 05 ožu 2008 20:15 
Forumaš

Znate da prije obrane diplomskog rada moramo napisati seminarski rad koji se ocjenjuje u indeks, mislim do ovjere 4te godine. Uglavnom, iz kojih predmeta se obično uzima , kod koga to ide najbrže??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ožu 2008 21:06 
김정일

To sam skroz zaboravio,ako nemas uredno napisan seminar,neće ti se moći ovjeriti 4ta godina....
Obično ljudi uzimaju iz MJP

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ožu 2008 23:34 
-Admin-

Ja sam baš nedavno imala seminarski rad iz MJP-a.
Napisala ga, imala 10-minutno izlaganje pred grupom i to je to.
Vrlo ugodno i jednostavno. Za ostale predmete ti ne bih znala. :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 ožu 2008 12:06 
Forumaš

obavezno u sesara.
doneseš mu ga, on ti kaže da dođeš za par dana po ocjenu i to je to. a teme su mu uvijek iste pa se može i prepisati ako ti se ne da pilat s time.
seminarski moraš imat da upišeš apsolventski

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 ožu 2008 19:50 
Forumaš

e super , nisam često na faksu više, pa sam i mislila tako da ga obranim, ako uopće i treba, pred profesorom a ne na grupama ili predavanjima itd. to mi je previše briga uz učenje kpp-a :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 ožu 2008 08:54 
Forumaš

Da li je netko pisa seminarski u prof. Čizmića?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 ožu 2008 15:03 
Veteran

jel se to odnosi samo na pravni faks ili i na višu? :D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 tra 2008 15:32 
김정일

http://www.nasciturus.com/skripte-i-isp ... /index.php

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Seminari
PostPostano: 03 lip 2008 12:18 
Početnik

Koji seminar se mora uzeti da bi se moglo testirati godinu, i da li se moze dogovoriti telefonski ili internetom!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Re: Seminari
PostPostano: 03 lip 2008 12:19 
김정일

Bilo koji seminar......
Mora biti jedan od ispita sa treće ili četvrte godine i to je to...
Za dogovor ne znam,to ce ti netko drugi morat reć

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 lip 2008 17:23 
Početnik

Hvala!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 kol 2008 08:41 
Početnik

Kolege da li mi netko može pomoći?naime,imam seminar iz gpp-a,a nemam pojma kako ga napraviti.Da li je slučajno još netko imao seminar kod prof. Ćizmića?najljepsa hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Re: SEMINAR
PostPostano: 08 kol 2008 16:36 
Forumaš

ja sam imala iz gpp-a ali kod prof. Sesara, dobila temu, napisala o tome 12 stranica iz knjige. mislim da je slična stvar kod oba profesora a za formu kako započeti pročitaj upute za pisanje seminarskih i dipl. radova na nasciturusu. Za upisati ocjenu moraš prije udariti pečat u referadi i uzeti obrazac za seminarski rad te s tim ići kod profesora.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Re: SEMINARI
PostPostano: 04 ruj 2008 14:44 
Početnik

Da li se seminar upisuje u index prilikom upisa godine, tj moram li ga odabrati sada u rujnu ili mogu tijekom godine? thnx!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 ruj 2008 17:06 
김정일

tijekom godine....
jedino ti je bitno da prije nego sto ces ovjeriti četvrtu godinu imas napisane seminare..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 ruj 2008 23:07 
Forumaš

jel se seminarski moraju pisati na svakoj godini studija il je to kako kome upadne??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 ruj 2008 16:52 
Forumaš

samo jedan po želji, mislim do ovjere 4te godine

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 ruj 2008 14:34 
Aktivan

jel se može donjet seminar profesoru..ili se moram dogovarat s njim prije oko tema rokova i sl.rocky,jel ti znaš?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 lis 2008 11:54 
Aktivan

rocky miavia je napisao/la:
obavezno u sesara.
doneseš mu ga, on ti kaže da dođeš za par dana po ocjenu i to je to. a teme su mu uvijek iste pa se može i prepisati ako ti se ne da pilat s time.
seminarski moraš imat da upišeš apsolventski

netriba kod njega seminar izlagat???a ako netko može reć kakve su teme kod njega...stvarno ne znan šta uzeti :tired

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 lis 2008 12:19 
Forumaš

ne izlažeš ništa, i on ti da temu,ne možeš sama birati , npr. žalba u parničnom postupku je bila meni

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 lis 2008 22:11 
Aktivan

uzmite mjp....odma na vjezbama kod njega uzmite seminar...izlozite ga u 15 minuta na pocetku vjezbi,takoder dobra ideja je da na jedan papir napravite ukratko svoje izlaganje i fotokopirate u 20-ak primjeraka i prije izlaganja dajte to svima u ucionici ukljucujuci i profesora...tako sam ja napravila, on se odusevia i upisa mi u index 5... :celebrate

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 30 pro 2008 13:25 
Forumaš

Poštovanje!

S obzirom da nisam nigdje drugdje pronašla odgovarajući topic za to, pitat ću ovdje pa molim pomoć. Naime, nama prebjezima je rečeno da moramo napisati jedan seminarski rad (valjda do upisa u sljedeći semestar - nek me netko ispravi ako zna točan podatak), a čula sam da se može dogovoriti s profesorima (dal pojedincima ili svima, tu vas trebam) oko predaje seminarskog rada kojeg smo imali na prethodnom fakultetu. Sad sam pretraživala računalo u nadi da ću pronaći sve seminare, no pronašla sam ih samo 3, a to su iz: ustavnog prava, upravne znanosti i prava društava. Imam još jedan iz radnog i socijalnog, ali mislim da se to od tad kad sam ga pisala već debelo mijenjalo pa to onda nije bitno. E sad, zanima me kojeg profesora da zovem da vidim jel bi mi htio priznati "stari" seminarski rad? Koji je od navedenih najpristupačniji i s kojim ću imati najmanje problema? Hvala.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 30 pro 2008 18:36 
Forumaš

Unika je napisao/la:
Poštovanje!

S obzirom da nisam nigdje drugdje pronašla odgovarajući topic za to, pitat ću ovdje pa molim pomoć. Naime, nama prebjezima je rečeno da moramo napisati jedan seminarski rad (valjda do upisa u sljedeći semestar - nek me netko ispravi ako zna točan podatak), a čula sam da se može dogovoriti s profesorima (dal pojedincima ili svima, tu vas trebam) oko predaje seminarskog rada kojeg smo imali na prethodnom fakultetu. Sad sam pretraživala računalo u nadi da ću pronaći sve seminare, no pronašla sam ih samo 3, a to su iz: ustavnog prava, upravne znanosti i prava društava. Imam još jedan iz radnog i socijalnog, ali mislim da se to od tad kad sam ga pisala već debelo mijenjalo pa to onda nije bitno. E sad, zanima me kojeg profesora da zovem da vidim jel bi mi htio priznati "stari" seminarski rad? Koji je od navedenih najpristupačniji i s kojim ću imati najmanje problema? Hvala.

da,moraš napisati 1 seminarski rad iz nekog predmeta sa 3. ili 4. godine,dakle tome ti odgovara seminar iz up. znanosti i prava društava. ja bi probala kod profe iz društava ako su to još uvik Ivkošić i Brnabić. Seminar moraš predati do kraja 2. semestra inače ti ga neće ovjeriti. nada, se da sam ti koliko toliko pomogla. :mig:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 30 pro 2008 22:03 
Forumaš

Jesi, hvala. Znači ne moram ga sad odmah naganjati s obzirom da si napisala do kraja 2. semestra? Neki su rekli da se 2. semestar uopće ne može upisati bez tog seminara pa sam mislila da je hića. Btw, to je negdje 5., 6. mj.? :oops:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 31 pro 2008 15:29 
Forumaš

Unika je napisao/la:
Jesi, hvala. Znači ne moram ga sad odmah naganjati s obzirom da si napisala do kraja 2. semestra? Neki su rekli da se 2. semestar uopće ne može upisati bez tog seminara pa sam mislila da je hića. Btw, to je negdje 5., 6. mj.? :oops:

ja sam ga predala u 6. mj i nije bilo frke nikakve. ne možeš ovjerit semestar,a semestar se do prošle godine ovjerava do 20.6. :mig:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 sij 2009 12:07 
Forumaš

Hvala buba. Daj mi još reci, jel bolje da nazovem prof. Ivkošića iz društava radi tog seminara ili da ga pokušam uhvatiti kad budem u St? Što ako ga ne uspijem tada naći (nemam dobra iskustva u pronalaženju profesora)? Bitno mi je da me neće otpušiti ako ga nazovem na tel... :?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 sij 2009 20:31 
Forumaš

Unika je napisao/la:
Hvala buba. Daj mi još reci, jel bolje da nazovem prof. Ivkošića iz društava radi tog seminara ili da ga pokušam uhvatiti kad budem u St? Što ako ga ne uspijem tada naći (nemam dobra iskustva u pronalaženju profesora)? Bitno mi je da me neće otpušiti ako ga nazovem na tel... :?

pa mislim da ga možeš i nazvati,prof mi se učinio dosta pristupačan,a i kad sam bila na ispitu 1 ga je kolegica zvala na telefon u svezi diplomskog i bio je jako ljubazan. nemam osobnih iskustava s njim što se tiče toga al mislim da nemaš što izgubit. nazoveš ga sad dok još nema ispitnih rokova,kad nije u strci.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 sij 2009 13:11 
Forumaš

Pokušat ću, thx još jednom. :mig:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 sij 2009 21:27 
Forumaš

Unika je napisao/la:
Pokušat ću, thx još jednom. :mig:

Nema na čemu :mig:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 sij 2009 11:49 
Aktivan

Ima li itko iskustva sa seminarskim radovima kod prof. Buklijaša (Radno i soc.) ili Šimundića (Računalni kriminalitet)? Ide li to kod njih bez većih problema?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 sij 2009 22:42 
Forumaš

grizerep je napisao/la:
Ima li itko iskustva sa seminarskim radovima kod prof. Buklijaša (Radno i soc.) ili Šimundića (Računalni kriminalitet)? Ide li to kod njih bez većih problema?

Ja sam imala kod prof. Buklijaša i to je čista pi...rija kod njega. Došla sam jedan dan pitati ga jel mogu imati seminar kod njega,on je reka da može i da sama odaberem temu iz knjige MEĐUNARODNO RADNO I SOCIJALNO PRAVO i da nešto o tome napišem pa da mu donesem. kad sam napisala odnila mu i on mi reka da dođem za 2-3 dana po ocjenu. i to je to.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 sij 2009 10:14 
Aktivan

Hvala Bube. Zvuči OK :grin:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 sij 2009 21:04 
Aktivan

grizerep je napisao/la:

mislim da seminarski rad nemože biti iz izbornog predmeta

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 sij 2009 22:09 
Forumaš

nexetravel je napisao/la:
grizerep je napisao/la:

mislim da seminarski rad nemože biti iz izbornog predmeta

Ne može,jedino ako nisi tenisač ili neka fency person :funny:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 vel 2009 17:56 
Početnik

obavezno u sesara.

Razmišljam da uzmem seminar kod Sesara (gpp) i tako ga moram pisati a ovako možda dobijem koji plus kod njega kad budem na usmeni išo´ , pa jel mi može još netko potvrditi da li je gore navedeno stvarno tako da ne bi bilo nisam znao

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 vel 2009 19:44 
Forumaš

big joe je napisao/la:
obavezno u sesara.

Razmišljam da uzmem seminar kod Sesara (gpp) i tako ga moram pisati a ovako možda dobijem koji plus kod njega kad budem na usmeni išo´ , pa jel mi može još netko potvrditi da li je gore navedeno stvarno tako da ne bi bilo nisam znao

stvarno je tako, meni je bilo tako.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 vel 2009 21:17 
Početnik

ja sam isto mislila kod sesara s obzirom da imam i arbitražno za polagat kod njega ,a i taj gpp sam toliko učila za zg da tu knjigu već znam napamet.jel moš napisat neku od tema i koliko taj rad za njega morat ma stranica.hvala ti ! :grin: :grin: :grin:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 vel 2009 10:27 
Forumaš

Ne znam za ostale teme, meni je bila žalba u parničnom postupku, 10 -12 str. je dovoljno.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 vel 2009 20:42 
Sega mega kul forumaš bez života

Svi ce kod Sesara :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 vel 2009 12:50 
김정일

MJP je isto dobar izbor

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: