Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 20 lip 2019 20:34.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 172 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Prva godina
PostPostano: 14 ruj 2008 13:52 
No life

sociologiju?
ne vjerujem...
siguran sam da ima predmeta di je to moguce ali sociologija ne spada u njih

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2008 11:39 
Početnik

ee ovako ja imam jedno pitanjce...bilo nas je par iz zagreba, i pisali smo kao neku mutavu parcijalu al se vodimo opet ko studenti prve godine..i receno nam je ( neki decko ispred referade) da nam je godina 3.100..mi smo taj iznos uplatille i sad ispada da je vise..jer se to moze uplatit sve preko banke odmah ili ce nam oni slat indeks i sve to natrag u zagreb ili ce nas zvat doma? ii cula sam da je vanrednima godina 7000 ..samo da se placa u zimskom i ljetnom roku...wtf? jel moze tko rec sta je zapravo istina od toga sve? vanredni sam student

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2008 17:08 
Aktivan

ja sam iz zg pa neznam ako je mozda objavljeno dole na ploci a da nisu stavili jos na web, dali se zna kad izvanrednima pocinju predavanja?znam da je neko doba u 11 mj ali dali netko zna tocan datum?hvala

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2008 18:46 
No life

pravnica_88 je napisao/la:
ee ovako ja imam jedno pitanjce...bilo nas je par iz zagreba, i pisali smo kao neku mutavu parcijalu al se vodimo opet ko studenti prve godine..i receno nam je ( neki decko ispred referade) da nam je godina 3.100..mi smo taj iznos uplatille i sad ispada da je vise..jer se to moze uplatit sve preko banke odmah ili ce nam oni slat indeks i sve to natrag u zagreb ili ce nas zvat doma? ii cula sam da je vanrednima godina 7000 ..samo da se placa u zimskom i ljetnom roku...wtf? jel moze tko rec sta je zapravo istina od toga sve? vanredni sam student

ponavljaci placaju samo polovicu onoga sta bi placali da su upisali visu godinu. Dakle, to sa 3000 i nesto sitno, ti je dobra informacija ako je situacija tako kako ti govoris

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2008 20:25 
Aktivan

Ako je izvanrednima godina 7000kn, onda ako se upisuje pad placas 3500kn?? Jel to tocno? I plus jos 350 kn upisnina? Ako ima tko informaciju...molila bih. :mig:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2008 23:43 
No life

da

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lis 2008 13:17 
Veteran

nažalost.

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lis 2008 20:46 
No life

sta nazalost da placa 3500 ili da se placa 7000 ili da upisuje ponovo godinu ili da nas pokradaju sa tih 350 kn?

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 lis 2008 11:17 
Početnik

dakle vanredni koji su pali godinu placaju 3 i pol tisuce kuna + 350 kn upisnine...ne placaju 7000

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 lis 2008 12:33 
Veteran

nekistudent je napisao/la:
sta nazalost da placa 3500 ili da se placa 7000 ili da upisuje ponovo godinu ili da nas pokradaju sa tih 350 kn?

to sam se ja slažem s tobom..nadovezujem se na tebe,budalo jedna! :mrgreen:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 stu 2008 13:16 
Aktivan

jel mi može ko reć ako se ja vodim ko ponavljanje prve, jel moram opet ić na tjelesni? a zapravo sam parcijala...u referadi su rekli da nije potrebno, al zapisan mi je u indeks...

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 stu 2008 18:12 
Forumaš

sinjanka je napisao/la:
jel mi može ko reć ako se ja vodim ko ponavljanje prve, jel moram opet ić na tjelesni? a zapravo sam parcijala...u referadi su rekli da nije potrebno, al zapisan mi je u indeks...

ako ti je zapisan možeš ić, pa ne moraš dogodine, on ne nosi ects bodove, a moraš imat potpise za dvi godine, znači biraj, oćeš odradit sad ili kad upišeš "pravu" drugu godinu, tj. recimo dogodine. mislim da ti je to to.

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 stu 2008 23:36 
ona koja piše sa WC-a

POMOĆ please....od onih koji su položili ili kazneno ili financije...iman još misec dana do rokova i neman baš vrimena jer ujedno i radin,i ne živin u st-u....s druge su mi ostali KP,FINANCIJE I USTAV....počela san spremat kp,al me strah da neću stići,pa san počela radit opći dio po skripti od 168 str sa pravokutnika,i stvarno je dobra i ja ju nadopunjujem sa knjigoma ali me ipak trta da ne stignem do roka u 12-om mjesecu,opć i još posebni dio...a opet financije imaju manje literature,al je prezamorna(već san jednom probala,pa me nakon 10 dana uvatila muka od učenja)...i šta da sad radin....???šta mi je vjerojatnije da ću prije naučit,ako izdvojim 3 ure efektivnog učenja dnevno....uhhhhhhh, :wtf

...E da,ustav san trenutno isključila iz opcije,jer ne znan nikog ko će mi trenutno objasnit akte...!

...znam da me čekaju i jedan i drugi ispit,al svaki savjet je dobrodošao...thanks
p.s.zsa,ženo aj me ti savjetuj!!(vidim da se ti rapituješ za financije-he he)...p.s. šta je s ustavom??? :mig:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 stu 2008 14:35 
Forumaš

mya je napisao/la:
POMOĆ please....od onih koji su položili ili kazneno ili financije...iman još misec dana do rokova i neman baš vrimena jer ujedno i radin,i ne živin u st-u....s druge su mi ostali KP,FINANCIJE I USTAV....počela san spremat kp,al me strah da neću stići,pa san počela radit opći dio po skripti od 168 str sa pravokutnika,i stvarno je dobra i ja ju nadopunjujem sa knjigoma ali me ipak trta da ne stignem do roka u 12-om mjesecu,opć i još posebni dio...a opet financije imaju manje literature,al je prezamorna(već san jednom probala,pa me nakon 10 dana uvatila muka od učenja)...i šta da sad radin....???šta mi je vjerojatnije da ću prije naučit,ako izdvojim 3 ure efektivnog učenja dnevno....uhhhhhhh, :wtf

...E da,ustav san trenutno isključila iz opcije,jer ne znan nikog ko će mi trenutno objasnit akte...!

...znam da me čekaju i jedan i drugi ispit,al svaki savjet je dobrodošao...thanks
p.s.zsa,ženo aj me ti savjetuj!!(vidim da se ti rapituješ za financije-he he)...p.s. šta je s ustavom??? :mig:

a ne znam ,stigneš naučit i jedno i drugo. al za financije treba manje vrimena nego za kp iako je materija kp puno zanimljivija. ne znam ja bi pokušala spremit financije,mislim da se to može lakše proći,eto to ti je onako moje mišljenje. za kp ti triba sigurno oko misec dana učenja temeljitog i pismeni je onako dosta težak(barem je tako bilo prije 2-3 godine kad sam ja polagala) pa sad odluči. :mig:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 stu 2008 21:49 
ona koja piše sa WC-a

thanks...iako,san krivo stavila post ode na prvu godinu,aj kopirat ću ga....

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 vel 2009 17:46 
Početnik

treba napisat u vodiču za iduću godinu da se seminari nisu mogli birat ovisno o rangu na prijemnom..bila je to jedna životinjska borba, više sramota, utoliko što jako puno ljudim tad nije ni bilo na faxu pa su dobili hpp i opp za seminar..pa im sve te priča o kolokvijima iz sociologije i ne znače puno..

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 vel 2009 17:55 
김정일

neka netko napiše 4-5 suvislih rečenica o tome i ubacit ćemo to u novu verziju vodiča za iduću godinu

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 tra 2009 12:27 
Početnik

koju literaturu treba koristiti za ispit iz sociologije i sto sve treba nauciti?
i jel je za ispit iz teorije drzave i prava dovoljna skripta ili treba bas ucit iz knjige nikole viskovica i zadnje pitanje koliko moras imati onih ects bodova da bi upisao parcijalu i kolko kosta parcijala?please odgovorite...tnx :)

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 tra 2009 14:13 
No life

prolistaj malo forum, sve ti je vec odgovoreno. Pod "ispiti vjezbe i predavanja" ces nac ovo za ispite, a ects bodovi su ti detaljno objasnjeni u vodicu za brucose

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 tra 2009 15:07 
Forumaš

jel ima ko kakav savjet; šta da počnem učit prvo...? prosla san samo onu opću,nacionalnu nisan izlazila u ovim rokovima,a počela bi učit rim. A ne znan jel mi to pametno(možda da prije riješim teoriju i nacionalnu ili sl.). malo sam si u zaostatku :wtf :happpppppy

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 tra 2009 15:49 
Forumaš

moj savjet ti je da rjesis nacionalnu, pa se uhvatis rima..zatim teorije.. a sociologiju mozes i prebacit ako ne stignes

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 tra 2009 16:49 
No life

hpp uci par dana, neces dobit neku ocjenu ali ces proc ako imas opp polozeno i slozis par suvislih recenica.
Sociologiju procitaj jednom do 6. mjeseca skriptu+njegovu knjigu i izađi 2 puta u tom roku. Mozda polozis, a ako i ne polozis, bolje da on vidi da si pokusala. Za 6 mjesec se najbolje ozbiljno uhvati rima a teoriju ostavi za 9 mjesec. Ne bi ti nikako savjetovao da planiras bilo sta prenosit jer nitko ti ne garantira da ce sve proc po planu tako da ti vrlo lako moze ostat npr. teorija+ sociologija i potrosis jos pola godine rjesavajuci to.
Isto tako, ako do 15.2 iduce godine nemas rjeseno sve sa prve godine, ne mozes izac na kolokvije iz kaznenog i financija sta ce te bacit jos pola godine unazad.

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 tra 2009 22:11 
Forumaš

a tako nekako san i planirala,fala kolega :happpppppy

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 srp 2009 15:28 
POZDRAV SVIMA :-o ja sam tek upala ali već me zanimaju neka pitanja,ja sam upisala izvanredno i sad da li mi imamo predavanja za izvanredne ili mogu koji put doći na predavanja za redovne,što mi je najbolje prvo početi učiti,kako se nabavlja literatura i da li i m i možemo koristiti studomat,kako ćemo znati kada su rokovi za izvanredne?JEL NAM DOLAZI OBAVIJEST NA ADRESU ILI NA NET?Imamo li mi redovni kakve obveze?

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 srp 2009 17:35 
No life

mozes ic sa redovnima na predavanja, a uz dogovor sa profesorima i na vjezbe.
Sta ces prvo ucit ovisi o tebi i koliko si se spremna posvetit faksu. Ako zelis dat godinu u roku(ili jos bolje do 6. mjeseca da imas slobodno ljeto) trebala bi se ozbiljno uhvatit vec negdi od 15.9. i odmah sastavit plan kako i kad izac koji ispit...

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2009 00:17 
Aktivan

mozes ic sa redovnima na predavanja, a uz dogovor sa profesorima i na vjezbe.
Sta ces prvo ucit ovisi o tebi i koliko si se spremna posvetit faksu. Ako zelis dat godinu u roku(ili jos bolje do 6. mjeseca da imas slobodno ljeto) trebala bi se ozbiljno uhvatit vec negdi od 15.9. i odmah sastavit plan kako i kad izac koji ispit...

Ja neću raditi,dakle posve ću se posvetiti faksu,to će mi bit prioritet,a ne živim u st pa sam izvanredno upisala,što je najbolje da prvo izađem?Neki lakši predmet ili?Kad će nam profesori reći što da nabavimo od literature?

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2009 00:40 
No life

ako imas mogucnost, svakako se preseli u split. Jako tesko ces zavrsit fakultet ako putujes. Literaturu ces saznat na prvim predavanjima. Sta ti se isplati prvo izac, pa po meni bi bio idealan neki srednje teski ispit kao sociologija. Rim i teorija su preteski za pocetak i ako ih ne prođes odmah, zakomplicira ti se posli sve. Opp i hpp ti je najbolje polagat kao i ostali u 1. odnosno 4. mjesecu. A politicka ekonomija ti je naucit jednu definiciju za 2 odnosno 3,4 pitanja za vecu ocjenu pa to komodno mozes izac odmah u 12. mjesec sa tim predmetom kojeg izađes prvi. svakako moras iskoristit prednost sta mozes izac ispite u 12. 2. i 4. mjesecu i tu nesto polozit.

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2009 00:45 
ako imas mogucnost, svakako se preseli u split. Jako tesko ces zavrsit fakultet ako putujes. Literaturu ces saznat na prvim predavanjima. Sta ti se isplati prvo izac, pa po meni bi bio idealan neki srednje teski ispit kao sociologija. Rim i teorija su preteski za pocetak i ako ih ne prođes odmah, zakomplicira ti se posli sve. Opp i hpp ti je najbolje polagat kao i ostali u 1. odnosno 4. mjesecu. A politicka ekonomija ti je naucit jednu definiciju za 2 odnosno 3,4 pitanja za vecu ocjenu pa to komodno mozes izac odmah u 12. mjesec sa tim predmetom kojeg izađes prvi. svakako moras iskoristit prednost sta mozes izac ispite u 12. 2. i 4. mjesecu i tu nesto polozit.

ne mogu se preseliti u st ali nisam daleko,iz Šibenika sam,nisam ovo skužila opp i hpp polagat u prvom ili 4 mj.kako nabavljamo literatur,kopiramo li iz knjižnice ili možemo i skidat preko interneta,hvala ti :heart

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2009 00:48 
Gost je napisao/la:

ne mogu se preseliti u st ali nisam daleko,iz Šibenika sam,nisam ovo skužila opp i hpp polagat u prvom ili 4 mj.kako nabavljamo literatur,kopiramo li iz knjižnice ili možemo i skidat preko interneta,hvala ti :heart

Mogu li recimo političku ekonomiju u 12 mj i opp ili hpp,a socijologiju u 2 mj.i koja je to čuvena definicija za koju se dobije dva?

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2009 09:38 
Forumaš

Znaći hpp i opp polažeš priko kolkovija kad i redovni pišu i evo definicije iz pol.
Definicija za prolaznu ocjenu:

Politička ekonomija je sinoptička, difuzna i moralna (socijalno kritička) znanost koja istražuje kompleksne fenomene u gospodarskoj sferi društvenog života // na tom uvidu oblikuje zdrava ekonomska načela (ekonomske zakone i ekonomske kategorije) // koja služe pri oblikovanju vjerodostojne ekonomske politike // a sve u cilju uvećanja individualnog i društvenog blagostanja i unaprijeđenja kvalitete življenja.

:)

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2009 11:22 
Yo je napisao/la:
Znaći hpp i opp polažeš priko kolkovija kad i redovni pišu i evo definicije iz pol.

Politička ekonomija je sinoptička, difuzna i moralna (socijalno kritička) znanost koja istražuje kompleksne fenomene u gospodarskoj sferi društvenog života // na tom uvidu oblikuje zdrava ekonomska načela (ekonomske zakone i ekonomske kategorije) // koja služe pri oblikovanju vjerodostojne ekonomske politike // a sve u cilju uvećanja individualnog i društvenog blagostanja i unaprijeđenja kvalitete življenja.

Može li mi netko objasniti što je uopće taj kolokvij i kako to funkcionira?I imam li ja kao izvanredni pravo na to?I da li moram hpp i opp zajedno polagati ili?I još jedno pitanje ja već sada imam puno vremena pa bih htjela počaeti nešto spremati,što bi mi bilo najbolje i kako i koju da nabavim literaturu,puno vam hvala.

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2009 11:24 
김정일

Gost je napisao/la:
Yo je napisao/la:

Može li mi netko objasniti što je uopće taj kolokvij i kako to funkcionira?I imam li ja kao izvanredni pravo na to?I da li moram hpp i opp zajedno polagati ili?I još jedno pitanje ja već sada imam puno vremena pa bih htjela počaeti nešto spremati,što bi mi bilo najbolje i kako i koju da nabavim literaturu,puno vam hvala.

SVe te infromacije su vecć napisane na podforumu ispiti, pa bi bilo dobro da tamo pogledaš
viewforum.php?f=19

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2009 11:48 
No life

[/quote]
Može li mi netko objasniti što je uopće taj kolokvij i kako to funkcionira?I imam li ja kao izvanredni pravo na to?I da li moram hpp i opp zajedno polagati ili?I još jedno pitanje ja već sada imam puno vremena pa bih htjela počaeti nešto spremati,što bi mi bilo najbolje i kako i koju da nabavim literaturu,puno vam hvala.[/quote]

Opcu polazes u 1. ili 2. mjesecu a hrvatsku u 4. ,5. ili 6. mjesecu
Sve ovisi o tome kad spremis/prijavis ispit
Ako ces preko ljeta nesto ucit onda bi i mogla uzet nesto teze. Ipak studiras pravo pa ne bi bilo lose da pocnes s tim. Kupi si knjigu iz teorije (mozes je kupit na fakultetu, kad uđes sa ljeve strane ona prostorija di si kupovala one papire za prijavu i uplatnicu). Knjiga ima nekih 350 stranica i nije nesto zanimljiva ali naucis neke osnove pa ce ti bit od koristi kad budes ucila ove ostale predmete.

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2009 23:56 

Može li mi netko objasniti što je uopće taj kolokvij i kako to funkcionira?I imam li ja kao izvanredni pravo na to?I da li moram hpp i opp zajedno polagati ili?I još jedno pitanje ja već sada imam puno vremena pa bih htjela počaeti nešto spremati,što bi mi bilo najbolje i kako i koju da nabavim literaturu,puno vam hvala.[/quote]

Opcu polazes u 1. ili 2. mjesecu a hrvatsku u 4. ,5. ili 6. mjesecu
Sve ovisi o tome kad spremis/prijavis ispit
Ako ces preko ljeta nesto ucit onda bi i mogla uzet nesto teze. Ipak studiras pravo pa ne bi bilo lose da pocnes s tim. Kupi si knjigu iz teorije (mozes je kupit na fakultetu, kad uđes sa ljeve strane ona prostorija di si kupovala one papire za prijavu i uplatnicu). Knjiga ima nekih 350 stranica i nije nesto zanimljiva ali naucis neke osnove pa ce ti bit od koristi kad budes ucila ove ostale predmete.[/quote]
Puno hvala,prvo bih učila socijologiju ako je to pametno,kada je mogu prijaviti kao izvanredni,i mogu li recimo prijaviti dva ispiza za 12 mj.

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 srp 2009 01:56 
No life

Svaki ispit sa prve godine mozes prijavit vec u 12 mjesec.
Da bi imala pravo izac na ispit, moras ga barem 2 tjedna prije prijavit. Kako i na koji nacin cu ti objasnit kad dobijes sve potrebne podatke iz referade(tamo kroz 10 mjesec, sve ces bit obavjestena)

Sociologija nije los izbor za pocetak. Sociologija se sastoji zapravo od 2 djela, neke debele knjige i knjige od profesora. Najbolje ti je debelu knjigu ucit po skripti a knjigu od profesora malo bolje proucit posto nju vise voli pitat na usmenome a ova druga treba prakticki samo za pismeni.

Ja se pri izboru predmeta kojeg cu prvog polagat u 12. mjesec uvjek drzim pravila:
Sta su dosadnija predavanja to cu prije izac ispit :popcorn:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 srp 2009 11:57 
Svaki ispit sa prve godine mozes prijavit vec u 12 mjesec.
Da bi imala pravo izac na ispit, moras ga barem 2 tjedna prije prijavit. Kako i na koji nacin cu ti objasnit kad dobijes sve potrebne podatke iz referade(tamo kroz 10 mjesec, sve ces bit obavjestena)

Sociologija nije los izbor za pocetak. Sociologija se sastoji zapravo od 2 djela, neke debele knjige i knjige od profesora. Najbolje ti je debelu knjigu ucit po skripti a knjigu od profesora malo bolje proucit posto nju vise voli pitat na usmenome a ova druga treba prakticki samo za pismeni.

Ja se pri izboru predmeta kojeg cu prvog polagat u 12. mjesec uvjek drzim pravila:
Sta su dosadnija predavanja to cu prije izac ispit :popcorn:

Puuuuuno ti hvala :cheers :cheers :cheers ja nemam predavanja jer sam izvanredni.Znam da sam dosadna.svaka čast na strpljenju :bow

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 srp 2009 12:21 
-Moderator-

dali su nam u pon. na upisima predmete po semestrima za integrirani studij, i svi su predmeti sa 8 ECTS-a. Znate li išta o tome, piše da su u I. semestru :opća rimsko i soc. a u II. hrv., teorija i politička. Može li neko raspitat o tome: koliko je sveukupno bodova po novom programu i koliko je najmanje potrebno bodova da bi se vodia kao student 2. godine. Hvala :s :s

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 srp 2009 13:58 
No life

Artur2 je napisao/la:
dali su nam u pon. na upisima predmete po semestrima za integrirani studij, i svi su predmeti sa 8 ECTS-a. Znate li išta o tome, piše da su u I. semestru :opća rimsko i soc. a u II. hrv., teorija i politička. Može li neko raspitat o tome: koliko je sveukupno bodova po novom programu i koliko je najmanje potrebno bodova da bi se vodia kao student 2. godine. Hvala :s :s

:looool

To je novi sistem, ne mogu vjerovat da su ga stvarno uveli...
Svi ispiti nose 8 bodova, predmeti su svi jednosemestralni i mozete polagati sve iz prvog semestra odmah u 2. mjesec

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 srp 2009 14:01 
Forumaš

Artur2 je napisao/la:

ludilo, ne mogu virovat , to je onda lakše?

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 srp 2009 14:44 
김정일

Artur2 je napisao/la:

:looool

To je novi sistem, ne mogu vjerovat da su ga stvarno uveli...
Svi ispiti nose 8 bodova, predmeti su svi jednosemestralni i mozete polagati sve iz prvog semestra odmah u 2. mjesec

Ček, znaci citavo rimsko pravo će se sabiti u jedan semestar???
Odnosno čitavo građansko pravo iduce godine će se sabiti u jedan semestar ???

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 172 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: