Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 22 kol 2018 04:35.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 06 ožu 2010 15:00 
Početnik

u jednoj glupoj situaciji sam..redovni san student,ponavljan prvu godinu upravnog strucnog studija ali prvi put nisam nista odslusala niti polozila i ove godine zapocela SVE ispocetka..Sada sam odslusala prvi semestar dobila sve potpise polozila nekoliko predmeta..Zanima me jel ja moram poloziti sve u roku ili imam pravo nesto ostavit za drugu..ili inace gubim pravo na skolovanje na ovom faxu i mirovinu???cujem svakakve informacije,da mogu i ne mogu,da moran sve predmete dat jer samo dva puta mogu ponavljat,,pa da sve ovisi..itd..pa molim nekoga ako se slucajno nasa u ovakovom ili slicnj situaciji da javi..Dajem sve od sebe al ne mogu garantirat da cu sve polozit u roku,al poludila bi da nakon velikog truda sve padne u vodu!

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 ožu 2010 15:59 
Forumaš

30 i vise bodova ti triba za upisat drugu, vodit ces se kao druga godina, ali ces moc upisat s druge onoliko bodova koliko si polozila s prve,
50 i vise za cijelu drugu
neces izgubit pravo skolovanja, uostalom procitaj malo po forumu, sve ti je vec obajsnjeno

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 tra 2010 15:11 
Početnik

Ja imam problem slične prirode i može li mi neka dobra duša dat link na kojem mogu nać potrebne odgovore.

Ja sam ponavljač, izvanredni. Ponavljač sam zato šta sam jednom upisala faks (sveučilišni studij), pa se ispisala, ponovno se upisala i time svejedno dobila status ponavljača.

1. Ukoliko padnem godinu, gubim pravo školovanja? (ne namjeravam, samo pitam :mrgreen: )

2. Pošto su po novom ove godine svi predmeti izjednačeni po broju bodova, koliko predmeta i KOJE predmete smijem prenijet u drugu godinu da ne bih istu pala?

Hvala.

Denny Crane: With bulleyes on our asses!

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2010 17:18 
Aktivan

jel ponavljaci idu na predavanja iz godine koje ponavljaju i kako se upisuju predmeti iz vise godine i jel se i na ta predavanja ide?npr.10 bodova iz ako iman iz godine koje ponavljam jel mogu upisat tih 10 iz vise godine? ove iz referade su samo galamile pa ne razumin nista :wtf

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2010 17:46 
Sega mega kul forumaš

kawa je napisao/la:
jel ponavljaci idu na predavanja iz godine koje ponavljaju i kako se upisuju predmeti iz vise godine i jel se i na ta predavanja ide?npr.10 bodova iz ako iman iz godine koje ponavljam jel mogu upisat tih 10 iz vise godine? ove iz referade su samo galamile pa ne razumin nista :wtf

pokušat ću ti ja odgovorit ...znači iz sljedece godine npr.druge upisujes onoliko bodova koliko si polozija iz prve godine.
koliko ja znam,ako se nije minjalo sta, znaci predmete koji jedanput odslusa ne tribas ponovno slusat.
ne razumin ovo sta pitas kako se upisuju predmere iz vise godine?
mislin da san ti odgovorila.

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2010 21:49 
Aktivan

je ok fala,ma pitan jer neznan jel se smi ic na predmete iz kojih vec iman potpise (mislin na vjezbe) ,a za te predmete iz vise godine sta ih upisen njih nije obavezno polozit,nego kolko polozin polozin? ? (znan da se mogu polagat kad sve iz ove sta ponavljan rjesin)

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 ruj 2011 22:02 
Početnik

U slučaju ponavljanja 1. godine, je li se uvaže 2 predmeta koja su položena i 2 seminara (28 bodova) ili moram sve ponovno polagati, i koliko se plaća ponavljanje za vanredne? hvala

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 ruj 2011 10:06 
Aktivan

Avalon9 je napisao/la:
U slučaju ponavljanja 1. godine, je li se uvaže 2 predmeta koja su položena i 2 seminara (28 bodova) ili moram sve ponovno polagati, i koliko se plaća ponavljanje za vanredne? hvala

Što je položeno, to je riješeno zauvik. Ako si skupio/la 28 bodova s prve godine, to ne upisuješ više, nego ono što nije položeno, a umisto tih 28 bodova koji su položeni, upisuješ 28 bodova s druge godine i tako malo po malo ideš naprid. Ponavljanje se preklani plaćalo pola školarine -3500 kuna i još 350 kuna troškovi upisa. Kako će biti ove godine ne znam, ali mislim da bi tribalo biti isto tako. :grin:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 ruj 2011 11:10 
Početnik

Hvala na brzom odgovoru! ;)

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 kol 2012 18:02 
Početnik

Molim za pomoć, 2011. sam upisao ponavljanje 1. godine (položio sam samo seminare u prvoj), zanima me ako ove godine ne položim ostatak iz prve, gubim li pravo studiranja? I koliko bodova je potrebno skupiti da se vodim kao student 2. godine? Studiram vanredno. Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 kol 2012 18:20 
Početnik

Ne gubiš pravo studiranja ako si izvanredan student, jedino se može izgubiti pravo redovnog studiranja. O tim stvarima već piše po forumu.

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 lis 2012 22:46 
Početnik

jel kod ponavljanja godine na zimskom roku mogu polagat sve predmete(posto su odslusani) ili samo predmete iz prvog semestra?

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 lis 2012 23:07 
Forumaš

5.element je napisao/la:
jel kod ponavljanja godine na zimskom roku mogu polagat sve predmete(posto su odslusani) ili samo predmete iz prvog semestra?

možeš polagat sve iz prethodne godine šta si opet upisala

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 lis 2012 23:17 
Početnik

hvala :)

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 lis 2012 16:17 
Početnik

Imam pitanje,ponavljac sam prve godine i vec po 3 put cu morat prebacit predmete,i sad posto sam imao seminare iz druge godine rjesene(jer sam ih morao upisat) i sad da li postoji mogucnost da ja umisto tih seminara upisem jedan predmet ili trebam upisat sminare iz trece godine?

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: