Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 12 pro 2019 12:26.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 14 svi 2014 21:37 
Početnik

Pozdrav. Registrirao sam se na forum kako bi dobio neke informacije iz prve ruke i nadam se malo vasoj pomoci :) ugl situacija u mene je slijedeca... Bio sam mlad, zelen i upisao srednju koju mrzim iz dna duse. Tehnicke je prirode i nisam se snasao nikad ni 5%... Prosjek mi nije bajan. Nakon ove 4 godine uvidio sam neke stvari i zelja mi je upisati pravo. Al kako mi je prosjek los, kako sam vec naveo, bojim se da ce to ostati smo na želji... Pa me zanimalo opcenito, koliko je tesko upsati sada, sa koliko se najmanje bodova upadalo prijašnju generaciju, dvije? Neki savjet, whatever? :)

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 svi 2014 17:04 
Početnik

Što nitko baš ništa nezna? Barem bodova otprilike koliko treba, neka donja granica?

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 svi 2014 20:11 
Početnik

Pitaj sve ove informacije u referadi od faxa a ne ovako, mislin da ti je to najbolje!

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 svi 2014 10:27 
Početnik

40% ti nosi prosjek svih ocjena iz srednje skole, Hrvatski A razina 30%, matematika B razina 10% i strani jezik B razina nosi 20%.. na stranici https://www.studij.hr/ mozes pronac najmanji broj bodova s kojim se upisa zadnji na listi i jos dosta informacija, samo udi na usporedi studije i odaberi sta ti triba..koliko znam prosle godine kvota cak nije bila ni popunjena u ljetnom upisnom roku tako da imas sanse..oko upisa se ne trebas toliko briniti, prima 270 redovitih studenata..bolje razmisli dali je to stvarno ono sto zelis, pojacaj radne navike jer si naveo d anisi sjajan u srednjoj skoli, a faks ej stvarno tezak i treba dosta uciti, uci za drzavnu maturu da je sto bolje rjesis da imas vise bodova i to je to..ako rjesis drzavnu odlicno (ipak nosi 60% svih bodova) mozes upsat na faks bez problema..sretno!

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 svi 2014 12:42 
Početnik

Puno ti hvala! Nego, čuo sam da je prošle godine ostalo mjesta na jesenskom roku. Nije da ja idem na jesenski nego me čisto zanima jel to istina?

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 ruj 2014 12:38 
Početnik

Konkretno mislim na jednosemestralne predmete kao što su Rim, OPP. i Sociologija, a zanimaju me izvanredni rokovi u 3. i 4. mjesecu.

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: