Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 21 kol 2019 21:41.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 276 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 31 lis 2008 14:30 
Početnik

i onda, koliko ste brucoša/ica skupili ? :)

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 31 lis 2008 21:49 
Forumaš

karla je napisao/la:
i onda, koliko ste brucoša/ica skupili ? :)

Ukupno korisnika/ca: 1735 ...pa sad koliko je brucosa ko ce znat... :popcorn:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 stu 2008 11:23 
Veteran

ah,sigurno vise nego ih je bilo prosle godine...

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 stu 2008 20:20 
Forumaš

evo mi za prijatelja iz ZD malo kokica

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

da gricne dok je na nasciturusu .. nevalja ucit na prazan zeludac :mrgreen:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 stu 2008 07:28 
Veteran

mogu li ih ja pojesti umisto njega? gladna sam.. :cry:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 stu 2008 18:30 
Početnik

Pozdrav svima novopeceni sam na forumu :cheers imam seminarski iz Rimskog prava u vezi Justinianus Papinianus ULPIANUS i njihova ostala kompanija pa ako ima neko nest bili mu frka bila da postavi ili da posalje pm gdje se moze skinuti :S Ne mogu da nadjem nista pretezito uvijek bude 1-2 recenice :( Hvala svima :celebrate

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 stu 2008 19:01 
Forumaš

Sharkoo je napisao/la:
Pozdrav svima novopeceni sam na forumu :cheers imam seminarski iz Rimskog prava u vezi Justinianus Papinianus ULPIANUS i njihova ostala kompanija pa ako ima neko nest bili mu frka bila da postavi ili da posalje pm gdje se moze skinuti :S Ne mogu da nadjem nista pretezito uvijek bude 1-2 recenice :( Hvala svima :celebrate

pa di ce ti bit o tome na internetu informacija... meni za Napoelona kod maturalne radnje nije bilo dovoljno na internetu..

hm... a da pokusas skinut kakvu knjigu sa police u knjiznici i tamo malo prosvrljat :roll:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 stu 2008 19:33 
김정일

http://www.google.hr/search?q=Aemilius+ ... =firefox-a

ajde,ajde
pomognimo coviku

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 stu 2008 19:37 
Forumaš

Inso je napisao/la:
http://www.google.hr/search?q=Aemilius+Papinianus&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

ajde,ajde
pomognimo coviku

Inso :s ... al nece naskodit ni knjiga kakva... :rambo

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 stu 2008 19:38 
No life

Sharkoo je napisao/la:

al su poceli seminari iz rimskog :sok: :sok: :sok:

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 stu 2008 21:14 
Forumaš

nekistudent je napisao/la:
Sharkoo je napisao/la:

kad , di , kuda, kamo rcite :please:

tnx

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 stu 2008 21:23 
Forumaš

Yo je napisao/la:

kad , di , kuda, kamo rcite :please:

tnx

eej..pa cek malo..i ja san isto prva godina :mrgreen: ...kakvi seminari? :looool ..

ma mozda @Sharkoo nije tek sad upisa fax :? ....nemojte odma paniku stvarat

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 stu 2008 21:54 
player_777 je napisao/la:
Sharkoo je napisao/la:

pa di ce ti bit o tome na internetu informacija... meni za Napoelona kod maturalne radnje nije bilo dovoljno na internetu..

hm... a da pokusas skinut kakvu knjigu sa police u knjiznici i tamo malo prosvrljat :roll:

Uzimao sam Horvat-a dvije knjige i jos par nekih iz biblioteke ali suvgdje bude po recenica do dvije ali kad se proformulisu ispadne isto skoro u svakoj knjizi :S

A Sharkoo je iz susjedne drzave Bosne i Hercegovine :celebrate

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 stu 2008 15:25 
Početnik

Halo :) Sad sam ove godine zavrsila srednju skolu.Odlucila se za pravni.Ajd upala sam super to mi je bio san i velka zelja(kao izvanredni) :cheers .Malo me zasmetala ona cijena-7000 kuna(zasto tako puno?) :wh .Ali ajde NADAM se da nije bilo uzaludno baceno :bow .Cekam ja vec hmm 3 mjeseca :hekl: ?kada ce nama izvanrednima pocet predavanja...Nista nista nista redoviti ono redoviti ovo-Raspored za redovite pa sad napravili raspored opet za redovite za zimu.Zovem ja referadu ne javljaju se ne javljaju se.Mene pocela bolit glava.Pucaju zivci :ucenje .Gledam na drugim pravnim fakultetima ono puunoo vijesti za izvanredne u vezi rokova,predavanja etc etc,sve lijepo objašnjeno i razjašnjeno.Samo ne tu na Splitskom :thumbsdown .Ono kao da ne postojimo.Diskriminacija :whyowhy: ?Nisam Iz Dalmacije tako da ta referada i ta stranica su mi ama bas sve!Kao da ce oni nama poslat obavijesti i postom :6: .Eh?Ali sve je to ocajno.Oni tamo u referadi mutavi izvinite nist neznaju a stranica ocajna da ocajnija ne moze biti-meni se cini sve totalno neorganizirano i da ih uopce nije briga.Najvaznije da su oni nama drpili lovu u sva 3, 4 roka koliko ih je bilo.Sramota.Nista ne kuzim sva sam izgubljena :cry: .Sve je to meni ko Kineski na tom Splitskom :12: Kao bit ce neki kolokviji iz Teorija drzave i prava u 3 dijela i neki semestri!Super mislim si ja ali :wtf da li to vazi i za nas izvanredne?Cula sam neke spike da bi sad ovaj tjedan ili onaj drugi trebala pocet predavanja za nas ali ja mislim da oni nas :tease:.Ja sam si nabavila knjige ajd barem to i ucim polagano.Ali bojim se da sta ne propustim da se ne zeznem zbog neznanja o fakultetima.Sta da dodjem sad 24.11 u ponedeljak u Split pa da budem sa redovnima :11x1: onak sneak sneak na njihovim predavanjima ili sta?Dal je onda moguce da se onda prijavim na tim predavanjima za redovite za te semestre i kolokvije?Meni nije bas lako.Radim + malo sam daleko.Nemogu svaki tjedan putovat natrag nazad gore dolje lijevo desno itd.Malo velki troskovi.Nemam uopce svoj index jer otkad sam bila prosla onaj prijemni nisam se vracala od tada.Nemam ni studomat.Neznam sta stim?Kak to otvorit?Sta je sa tim ispitima?Kada ih ja mogu pocet polagat i koje ispite?Dali su neke rokove ali ja to nist ne kuzim.Stvarno neznam nist :( kako sve to funkcionira....???Se da nekome objasnit?I da govori istinu i samo istinu?Fala unaprid

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 stu 2008 15:38 
Aktivan

Pa draga kolegeice :welcome na pravni faks
Ista situacija je i meni :roll:
Ja sam odlučila u ponedjeljak 24.11. se pojavit na fakultetu i vidim o čemu se radi. Vjerojatno će se do tada objavit i raspored za vanredne studente, a ako ne bar ću saznat kad što počinje.
Što se tiče indexa i studomata, trebala si ić u referadu preuzest index. Unutra dobiješ aktivacijski kod i korisničko ime za prijavu na studomat.
Kako su kolege napisale, možeš se odma prijavit za neki ispit u 12 mjesecu, ali za prijavu preko referade :wh misli da ti je vrijeme istiklo, jedino možeš obavit preko studomata do 08.12., stoga ti predlažem da ti nebi bilo ludo ić u ponedjeljak u split, provjerit što se događa, i saznaš sve što te zanima :heart

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 stu 2008 16:30 
Forumaš

otidji do referade,uzmi kod za studomat i prijavi neki ispit za 12-ti mjesec, najbolje opcu pravnu pov..rokovi su ti kroz 12.,2.,4.,6/7 i 9 mjesec (ako hoces posaljem ti raspored na mejl), a ti kao izvanredni mozes prijavit bilo koji ispit u bilo koji od ovih rokova.a predavanja za izvanredne ne znam kad su, ali mozes ako zelis ic s redovnima,tako sam ja lani

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 stu 2008 17:00 
Početnik

Dobro.Hvala vam ljudi na odgovorima.I ispricavam se ako sam bila preostra i kriticna.Ali dobro bit ce vremena kad ce faks to jest profesori ribat mene :oops: heheh.Znaci ponedeljak onda.Mozda se vidimo.Izgubljeni se uvijek uoce medjusobno :lol: :5 pa mozda i koja kava padne :thumbsup ja častim hehe.peace

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 stu 2008 00:20 
No life

Sylv je napisao/la:
Dobro.Hvala vam ljudi na odgovorima.I ispricavam se ako sam bila preostra i kriticna.Ali dobro bit ce vremena kad ce faks to jest profesori ribat mene :oops: heheh.Znaci ponedeljak onda.Mozda se vidimo.Izgubljeni se uvijek uoce medjusobno :lol: :5 pa mozda i koja kava padne :thumbsup ja častim hehe.peace

pa nije pravni fakultet nase privatno vlasnistvo pa da se nama imas ispricavat sta si realno procjenila stanje kod nas na faksu.

inace, ovde ces dobit sigurno brze i jednostavnije neke informacije nego u referadi, naravno, ako mi mozemo znat odgovor :mig:

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 pro 2008 20:13 
Aktivan

evo mi za prijatelja iz ZD malo kokica

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

da gricne dok je na nasciturusu .. nevalja ucit na prazan zeludac :mrgreen:

Amabilis je napisao/la:
mogu li ih ja pojesti umisto njega? gladna sam.. :cry:

Nedam nikome moje , samo moje i samo moje i još jdnom moje kokice , pa ni sugrađanki mojoj
Iako mi je kolega Jelsa pojia pola pijata sad se stvarno iskupija . još jednom mu čestitam za teoriju :thumbsup

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 pro 2008 21:29 
Forumaš

BrucošZD je napisao/la:
Nedam nikome moje , samo moje i samo moje i još jdnom moje kokice , pa ni sugrađanki mojoj
Iako mi je kolega Jelsa pojia pola pijata sad se stvarno iskupija . još jednom mu čestitam za teoriju :thumbsup

haha...evo ga.. docepa se je interneta :mrgreen: :popcorn: ...

aj, dodi u pon na tjelesni,.. prijavit cemo se za stolni tenis turnir (prosli pon je bilo za sah :mrgreen: ) :thumbsup

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: help!!
PostPostano: 12 pro 2008 13:47 
kad je nama brucošima s upravnog prava zadni dan predavanja?mislim sad za Božić.....molim va sda mi kažete!!!!!PLIZ :bow

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Re: help!!
PostPostano: 12 pro 2008 13:52 
viewtopic.php?f=22&t=1028

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 pro 2008 13:57 
ne mogu se registrirat!!!pa nemogu vidit pliz nek mi netko konkretno kaže.....
:please:

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 pro 2008 20:39 
jel izvanredni tribaju prijavit izvannastavne aktivnosti?

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 pro 2008 12:55 
Forumaš

ne :mrgreen:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 pro 2008 15:34 
Gost je napisao/la:
ne mogu se registrirat!!!pa nemogu vidit pliz nek mi netko konkretno kaže.....
:please:

ucp.php?mode=register

ovo je link za registraciju, prilikom registracije je jedino bitno da se upiše mail adresa koja stvarno postoji,jer će na tu mail adresu doći aktivacijski mail na kojeg se mora kliknuti da bi se aktivirao korisnički račun .

Prijavi post
Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 pro 2008 21:50 
Aktivan

do kad su praznici da izračunan kad ću se trizniti od :5 ?? :popcorn: :popcorn:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 pro 2008 15:58 
Veteran

cccc..neznalica :) do srijede,7.12...i ja se planiram dobro zabaviti za praznike,ako ti je krug izlazaka oko jebene ili rive..možda se vidimo :)

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 30 pro 2008 14:17 
Forumaš

BrucošZD je napisao/la:
do kad su praznici da izračunan kad ću se trizniti od :5 ??

ostavi se :5 ..udri po :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: .. :sob:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 30 pro 2008 14:52 
Forumaš

počinje ti 7.1. :celebrate

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 sij 2009 11:12 
Veteran

tj,. već je počelo,ali cjenjeni kolega se očito toliko dobro proveo da više ne može ni za tipkovnicu sisti haha :) inače,kolega brucoš zd,s kojeg si kvarta? ako ne želiš odi,pošalji pm,zanima me da li te slučajno već znan :)

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 sij 2009 12:21 
Forumaš

Amabilis je napisao/la:
tj,. već je počelo,ali cjenjeni kolega se očito toliko dobro proveo da više ne može ni za tipkovnicu sisti haha :) inače,kolega brucoš zd,s kojeg si kvarta? ako ne želiš odi,pošalji pm,zanima me da li te slučajno već znan :)

ja??

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 sij 2009 08:32 
Veteran

Yo je napisao/la:
Amabilis je napisao/la:

ja??

ne,ne,mislim na brucoša iz zd,pod korisničkim imenom "brucošZD"..al dobro zanima me odakle su i ostali,ali me jednostavno on podsitio na nekoga :)

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 sij 2009 11:28 
김정일

Ne znam dali ste gledali, vrlo vjerojatno niste, ali u našoj skriptarnici ima najmanje skripti i materijala upravo za prvu godinu.
http://www.nasciturus.com/skripte-i-isp ... /index.php

Zato bi bilo pametno i korisno za vas da nakon što prođete pojedini ispit vaše skripte,bilježnice,ispitna pitanja, i ostala pomagala posudite nama na par dana. Mi ćemo te materijale skenirati, i staviti ih u skriptarnicu,tako da će ih u budućnosti svi moći koristiti.
Ukoliko je potrebno, te iste materijale ćemo vam i vratiti.

Nakon što prođete neki ispit,nemojte samo tako podijeliti svoje skripte. Prvo ih dajte nama :mig:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 sij 2009 15:39 
Forumaš

e Inso..zanima me..di ste VI ??? ..lokacija... :popcorn:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 sij 2009 18:39 
Aktivan

doša san do netaaaaaaaaaaaaaaaaa :bow :bow
"OVDJE VAS ZAKON NE ŠTITI JER OVDJE ŽIVE BANDITI" onome ko je iz Zd neće biti teško prepoznat kvart ali i ulicu :mig:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 sij 2009 13:02 
김정일

Split? :mrgreen:
Ukoliko misliš radi ostavljanja skripti, možemo se dogovorit da ih ostaviš na porti fakulteta pa će ih netko preuzeti

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 sij 2009 15:40 
Forumaš

Inso je napisao/la:

Split? :mrgreen:
Ukoliko misliš radi ostavljanja skripti, možemo se dogovorit da ih ostaviš na porti fakulteta pa će ih netko preuzeti

hmm ..nekad ni ja svoj rukopis ne razumin, tesko da bi ko drugi moga citat nesto moje,a ne jos i ucit iz toga :mrgreen: .....
al ideja da se sta vise toga skupi i stavi na portal je dobra :thumbsup

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 sij 2009 17:06 
김정일

hmm ..nekad ni ja svoj rukopis ne razumin, tesko da bi ko drugi moga citat nesto moje,a ne jos i ucit iz toga :mrgreen: .....
p

Isto situacija i kod mene :funny:
Ne bi bilo loše poskenirati i sve one skripte što se prodaju u onim kopirnicama pokraj faksa :mig:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 sij 2009 18:36 
Veteran

BrucošZD je napisao/la:
doša san do netaaaaaaaaaaaaaaaaa :bow :bow
"OVDJE VAS ZAKON NE ŠTITI JER OVDJE ŽIVE BANDITI" onome ko je iz Zd neće biti teško prepoznat kvart ali i ulicu :mig:

hm... *embarressed* ne bi rekla :mrgreen: doduše ja sam dijete iz predgrađa hehehe..

nego i ja se još uvik osićan ka brucošica pa i dalje spemam odi.. brucoš u duhu 4 ever! :mrgreen:

Prijavi post
Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 276 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: