Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 20 ruj 2019 11:26.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Ocjena
1 52%  52%  [ 55 ]
2 10%  10%  [ 11 ]
3 15%  15%  [ 16 ]
4 8%  8%  [ 8 ]
5 14%  14%  [ 15 ]
Ukupno glasova : 105
Autor/ica Poruka
PostPostano: 04 stu 2010 05:07 
Aktivan

e, da,i nikad mi nije bilo jasno zašto ne ispituje s krunom na glavi... :ROFL ...jer prizor je i više nego zamisliv.. :funny:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 stu 2010 12:51 
-Moderator-

Gle, ja sam se namučia s njim (kao još i puno ljudi), ali kad položiš ispit - dobit ćeš bolju sliku o predmetu nego što je sad imaš... :mrgreen:
Što se tiče bubanja napamet - povuci paralelu građansko - financijsko i shvatit ćeš o čemu sam govoria... :roll:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 pro 2010 11:41 
Forumaš

meni je ipak malo debilno sta moras znat za 5 da bi dobija 2.. :whyowhy:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 pro 2010 02:09 
Sega mega kul forumaš

meni je ipak malo debilno sta moras znat za 5 da bi MOŽDA dobija 2..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 sij 2011 15:59 
Početnik

vrhunski predavač, prezahtjevan ispitivač. kriteriji su mu van svake pameti. imao sam vrhunsko mišljenje o njemu dok nisam vidio na svoje oči princip rada te famozne napredne grupe o kojoj se toliko pričalo... meni je to bilo za povratit. svaka čast profesoru na svemu, ali napredna grupa mu je takva blamaža da to nije za vjerovat.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 sij 2011 19:29 
Sega mega kul forumaš

lola_111 je napisao/la:
e, da,i nikad mi nije bilo jasno zašto ne ispituje s krunom na glavi... :ROFL ...jer prizor je i više nego zamisliv.. :funny:

:damnfunny

istina ,baš ga vidin ...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 vel 2011 08:13 
김정일

Sav chat je pobrisan.
Ako imate nešto pametno za napisati, napišite, ako nemate.........

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 vel 2011 14:20 
Početnik

Takozvana napredna grupa dr.sc. Kačera je mislim prošlost, ali dok je trajala bila je očigledni primjer nepravde i nepoštenja prema "nenaprednim studentima".

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 vel 2011 21:13 
Sega mega kul forumaš

Sve ˝napredne grupe˝ na faxu bi trebalo ukinuti jer su kontradikcija zdravom razumu.
Kako od 100 studenata koji svi mogu (u jednoj generaciji) biti vrhunski stručnjaci u recimo GP-u njih 20-tak uđe u uži krug, iduče godine ne bude niti dva studenta koje boli neka stvar za GP i onda s njima postanu ˝napradni˝ 18 drugih kojima to bude tlaka?!
Ili svima ili nikome...
Zar ne?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 vel 2011 10:45 
Veteran

Kad sam ja slušao "naprednu" grupu pitanja su bila deset puta lakša nego u roku a ocjene pet puta bolje no ajde vjerovatno su to neki iz napredne zaslužili ali dosta što sam ih ja zna nisu bili baš napredni.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 vel 2011 19:41 
Sega mega kul forumaš

Ovisno u čemu napredni... (možda u uvlačenju u anus, a možda i pema dobrom baratanju s kolegijem/materijom istog tko zna...)

Ipak, da je Kačer ono nešto što bi profesor trebao biti i nije, no ima jednu osobinu koja mora da mu se prizna; tjer studente da mučkaju glavama i da se trude...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 tra 2011 17:06 
Forumaš

ah taj nas Kačer... da nije iskompleksiran bio bi dobar predavac, ispitivac i opcenito profesor...

a sto je najgore u svemu je to da je manilpulator i to jako dobar...a odlika manipulatora je da nas NAVEDE na to da mi sami posumljamo u sebe... ono bas nas fino UVIJERI da smo svi mi ludi i da neznamo...sto nije istina...nemoze iz roka u rok proci 1 - 5
studenata, negdi mora biti problem ...a bojim se da taj problem ne lezi u MASI (nama).....

AL OPET MI NIJE TOLIKO NEPODNOSLJIV A NEZNAM ZASTO...A TREBAO BI BITI... kazem eto i mene zavara i izmanipulira malo...... i jos nisam polozila....:))) al bude...:)))

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 tra 2011 18:35 
Početnik

Hrvoje Kačer je lik iz bajke. Iako jako stvaran lik. Metode nekad malo uvrnute. Međutim, uvjerio sam se da ima princip. Mada isto malo uvrnut. Ali princip je princip, sve su ostalo nijanse.
Da me pitate koju bi mu ocjenu dao, varirala bi od 2 do 4. ovisno kako bi ga promatrao, iz kojeg kuta, distance i sl.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 tra 2011 20:59 
Forumaš

uf mogla bi svasta reci sad...al necu nije red...isto mi se uvukao pod kozu...hahah...:)) pravi stvaran lik iz bajke.....pa d amo ima principa pa ih malo nema..pa ako ti je otac neki sudac odvjetnik itd... e onda ima pravi tretman..onda se oprasta i ako neznas definiciju stvari....:))) ah ah...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 svi 2011 14:33 
Početnik

dobar je kačer. more neko govorit i ovo i ono, al ja cu ipak uzet izborni kod njega, makar sam ga polagala sto godina.

i najbitnije je da sad znam sto cu ako mi neko ukrade majicu!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 svi 2011 14:39 
Veteran

Marina1210 je napisao/la:
dobar je kačer. more neko govorit i ovo i ono, al ja cu ipak uzet izborni kod njega, makar sam ga polagala sto godina.

I što ćeš u tom slučaju?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 svi 2011 22:11 
Sega mega kul forumaš

antonnella je napisao/la:
Marina1210 je napisao/la:

I što ćeš u tom slučaju?

Sjesti i plakati? :sok:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 lip 2011 17:36 
Aktivan

dorotea je napisao/la:
uf mogla bi svasta reci sad...al necu nije red...isto mi se uvukao pod kozu...hahah...:)) pravi stvaran lik iz bajke.....pa d amo ima principa pa ih malo nema..pa ako ti je otac neki sudac odvjetnik itd... e onda ima pravi tretman..onda se oprasta i ako neznas definiciju stvari....:))) ah ah...

jel vrijedi ako mi momak ima odvjetnički ured? :s i iz takve je obitelji?
da sam bar prije pročitala ovu temu. nisam znala da nekako to treba natuknuti! :whyowhy:
i padoh danas na ispitu. po'ed

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 lip 2011 17:51 
Forumaš

arijanaxx je napisao/la:
da sam bar prije pročitala ovu temu. nisam znala da nekako to treba natuknuti! :whyowhy:

sve su to babske priče kolegice... sist, učit, naučit, izać i molit Boga za prolaz, druge nema :ucenje

I'm forever blowing bubbles. Pretty bubbles in the air. They fly so high. They reach the sky. And like my dreams. They fade and die. Fortunes allways hiding. Oh, I've looked everywhere. I'm forever blowing bubbles. Pretty bubbles in the air.
UNITED!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 lip 2011 18:16 
Početnik

Muholovac je napisao/la:
arijanaxx je napisao/la:

sve su to babske priče kolegice... sist, učit, naučit, izać i molit Boga za prolaz, druge nema :ucenje

AKO JE KO GLEDA EZELA ONDA JE KACER ZA MENE ALIIIII KLIJESTA NEKE CE RANIT NEKE NECE IGRAC JE SVOJE VRSTE NEKIMA CE POMOC AL NISU SVI EZEL NI ADE .. IGRA S NJIM NA KRAJU COVJEK TOLIKO OTUPI DA NAUCI STA JE ZIVOT NA NJEMU ... ON JE IZVRSTAN PRIMJER ZA TO I JOS NESTO DAJJJJJ BUDITE JACI KAD GA POLOZITE MAKAR IZ STOTOG PUTA DAJ MU RECITE DOBAR DAN,,,NIJE SVAKA IGRA U SUTNJI NEK SE MISLI !! MOJE MISLJENJE

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 lip 2011 18:26 
-Admin-

Bez caps locka, to u internetskoj komunikaciji znači deranje.
A i interpunkcija je dosta kvalitetan koncept.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 lip 2011 18:28 
Aktivan

Muholovac je napisao/la:
arijanaxx je napisao/la:

možda. ali mene zaj... na izbornom predmetu! :s koji ne bi trebao biti problem.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lip 2011 19:49 
Forumaš

Muholovac je napisao/la:
arijanaxx je napisao/la:

dajte kolega ne pricajte gluposti, jel realno da iz roka u rok prođe jedna osoba i da svi dodju na ispit nespremljeni, naravno da nije ako ste vi prosli glatko dobra vecina nas nije te srece bila.... jer sam ja cijelu godinu izlazila a radi cega, neznanja sigurno ne...radi jedne krive rijeci i profesorove trenutke inspiracije pitanjem.... hvala dragom Bogu sad je to iza mene...i kad prođes zaboravis na sve muke i neprilike al da nije fer i korektno NIJE, i to nitko nemoze osporiti.... jer jedan prosjecan student koji nauci knjigu i prođe zakone i dobije neko inprovizirajuce pitanje naravno da nece znaTI ODG AKO IZLAZI 1 2 PUT... nego mozda tamo 3 4 5 kad se vec ušemio u ispit ... ee...tako da....

pozzz

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lip 2011 19:51 
Forumaš

naravno da studenti preuvelicavaju dosta i nem atog profesora koji bi nam ugodija.... al sto nije korektno nije nikako. cisto mucenje.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 lip 2011 11:16 
Aktivan

dorotea je napisao/la:
naravno da studenti preuvelicavaju dosta i nem atog profesora koji bi nam ugodija.... al sto nije korektno nije nikako. cisto mucenje.

On je ljudi moji čista dijagnoza, ne znam kako drugačije objasniti taj sadizam!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 lip 2011 22:56 
Forumaš

TAKOJE..!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lip 2011 11:04 
-Moderator-

živili novinari:
http://www.jutarnji.hr/tatjana-josipovi ... ta/953873/

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lip 2011 11:12 
Aktivan

Artur2 je napisao/la:

Još malo i Kačer će biti u novinama ko i ovi iz Zg!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lip 2011 13:41 
-Moderator-

imota je napisao/la:
Artur2 je napisao/la:

Još malo i Kačer će biti u novinama ko i ovi iz Zg!!!

Cisto sumnjam da bi to poboljsalo prolaznost ko u ovom zg primjeru... :12:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lip 2011 19:10 
Forumaš

pa trebala bi biti i nasa situacija u novinama....mislim da bi bila jako zanimljiva.!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 lip 2011 12:02 
Forumaš

dorotea je napisao/la:
dajte kolega ne pricajte gluposti, jel realno da iz roka u rok prođe jedna osoba i da svi dodju na ispit nespremljeni, naravno da nije ako ste vi prosli glatko dobra vecina nas nije te srece bila.... jer sam ja cijelu godinu izlazila a radi cega, neznanja sigurno ne...radi jedne krive rijeci i profesorove trenutke inspiracije pitanjem.... hvala dragom Bogu sad je to iza mene...i kad prođes zaboravis na sve muke i neprilike al da nije fer i korektno NIJE, i to nitko nemoze osporiti.... jer jedan prosjecan student koji nauci knjigu i prođe zakone i dobije neko inprovizirajuce pitanje naravno da nece znaTI ODG AKO IZLAZI 1 2 PUT... nego mozda tamo 3 4 5 kad se vec ušemio u ispit ... ee...tako da....

pozzz

kolegice, za vašu informaciju, kolega je ispit polaga od 6. mjeseca do 2. mjeseca, pao godinu zbog toga, izlazia 7 puta, pao na komisiji (koja bi kao trebala bit nepristrana, međutim i nije baš), pada ispit na pitanjima iz drugih predmeta (npr. pretpostavke braka, itd.)... Uglavnom, namučia san se dok san položia, a doma su svi mislili da san idiot. Zato sam i reka da i kad se nauči, mora se molit boga za prolaz. Tako kolegice, ubuduće pozornije čitat, ne trčat pred rudo ;)

I'm forever blowing bubbles. Pretty bubbles in the air. They fly so high. They reach the sky. And like my dreams. They fade and die. Fortunes allways hiding. Oh, I've looked everywhere. I'm forever blowing bubbles. Pretty bubbles in the air.
UNITED!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 lip 2011 18:45 
Forumaš

haaahahahahah...ah kolega onda mi stvarno nije jasno kako onda mozete i dalje imati dobro misljenje o profesoru kao ispitivacu i kroz sve napisano se da zakljuciti kako smatrate da je ispitivanje skroz korektno i da je prof korektan ispitivac....A NIJE. al dobro... postujem vase misljenje i gore izneseno. samo mi nije jasno zasto i na temelju cega je tako pozitivno. kad ima i dr prof kod kojih se da kvalitetno nauciti i znati a nije tortura od predmeta.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2011 16:27 
Početnik

pa ne znam što reći...osoba protiv koje je kazneni postupak u tijeku radi na pravnom fakultetu. mili bože... :whyowhy:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2011 19:32 
Veteran

čarobnica je napisao/la:
pa ne znam što reći...osoba protiv koje je kazneni postupak u tijeku radi na pravnom fakultetu. mili bože... :whyowhy:

odakle ti to?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 srp 2011 22:20 
Početnik

propalica je napisao/la:
čarobnica je napisao/la:

odakle ti to?

pa nije tajna...

ali evo http://www.dalmacijanews.com/Hrvatska/View/tabid/77/ID/50369/Kerumov-savjetnik-Kaceru-sude-za-izvlacenje-100000-kn-iz-TK-Split.aspx

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 srp 2011 06:44 
Početnik

dvije rijeci bez obzira na osobno misljenje o doticnom profesoru- presumpcija neduznosti

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 srp 2011 09:01 
Veteran

čarobnica je napisao/la:
propalica je napisao/la:
čarobnica je napisao/la:

odakle ti to?

pa nije tajna...

ali evo http://www.dalmacijanews.com/Hrvatska/View/tabid/77/ID/50369/Kerumov-savjetnik-Kaceru-sude-za-izvlacenje-100000-kn-iz-TK-Split.aspx

a pa to je to ja sam mislio da je nešto novo :grin:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 srp 2011 10:12 
Početnik

propalica je napisao/la:
čarobnica je napisao/la:
propalica je napisao/la:
čarobnica je napisao/la:

odakle ti to?

pa nije tajna...

a pa to je to ja sam mislio da je nešto novo :grin:

pa da, bilo bi mi čudno da netko za to ne zna...

ali bit će i novo. :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 lis 2011 15:41 
Forumaš

DUJA...toliko je i on meni dao, iako sam znala odgovore na sva pitanja, cak me i prekinio 2X!! Trazi znanje, i to je super, ali NIJE NORMALNO da za polozit GP1 uz stotine stranica kojima moras naucit ko pjesmicu ti treba DEBELA SRECA da bas tebe ne pita neko TRIK pitanje koje NE ZNAS bez obzira na knjigu, zakone, pitanja s foruma, slusanje ispita, zdravorazumsku logiku itd.itd.
Ma koliko god bio spreman za ispit, ON te uvijek moze pitat nesto sto ne znas, niti mozes znati...
Moj savjet svima bi bio ( ako zele koliko-toliko bezbolno proc ) knjiga od A do Z ko pjesmica, slusat ispite, prikupit pitanja s foruma, potrazit odgovore na TRIK pitanja, po mogucnosti ic na predavanja i naprednu grupu..eto toliko!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 lis 2011 13:37 
Forumaš

nekorektan,nekvalitetan i jako iskompleksiran.kao predavač čista nula.očito nesposoban prenjeti znanje kad od 100 studenata što izađu prođe jedan ili ni jedan.po meni to više govori o njegovoj nesposobnosti kao profesora nego o studentima.ako tražiš puno puno znanja i prenesi.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: