Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 16 tra 2021 12:08.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 24 stu 2009 12:04 
-Admin-

Prof. dr. sc. Goran Tomašević
Prof. dr. sc. Anita Kurtović Mišić
Mr. sc. Matko Pajčić

8 ECTS (Predavanja + vježbe)

Preporučena literatura :

JOSIPOVIĆ, Ivo; KRAPAC, Davor; NOVOSELEC, Petar: Stalni međunarodni kazneni sud, Zagreb, 2001., Hrvatski ljetopis za kazneno pravo i praksu, br. 1/2000 (tematski broj), ĐURĐEVIĆ, Zlata: Kazneno pravo Europske unije, Zagreb 2005. (u pripremi)

Dopunska literatura:

BASSIOUNI, M. CHERIFF, Introduction to International Criminal Law, Transnational Publishers, 2003., NOVOSELEC, Petar: Opći dio kaznenog prava, Zagreb 2004., str. 477-504. (Kratak uvod u Međunarodno kazneno pravo), Corpus Iuris 2000. prijevod Krapac D., Novoselec, P, Zagreb 2003.BAČIĆ, Franjo; PAVLOVIĆ, Šime: Komentar Kaznenog zakona, Zagreb, 2004.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 stu 2009 15:38 
-Admin-

Inso je napisao/la:
Međnarodno i eurpsko kazneno pravo,ispituje asistent Pajčić.
Iako izgleda da ga ima jako puno,nije tesko,i zanimljivo je

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 stu 2009 15:46 
-Admin-

Inso je napisao/la:
tabbis je napisao/la:
bog,recite mi ako neko zna bilo što o izbornim međunarodno i evropsko kazneno pravo i lokalna smouprava(cvitan)-kupila sam nešto u kopirnicama preko puta faksa,jel to to pošto i jednog i drugog ima dosta!jesu profesori ok ili gnjave?koliko tribam vremena da ih spremim okvirno?sve informacije su dobro došle!fala

Ja sam imao medunarodno i europsko kazneno pravo ..To ti ispitiva asistent Pajčić. Meni je bio super korektan. Učit ti se iz knjige od Degana,Međ i Europsko kazneno pravo.
Treba ti par dana za nauciti jer ima dosta informacija i podataka. Meni je jos najvise pomogla ona kratka skripta od profesora Tomaševića, Instituti međunarodnog kaznenog sudovanja,
Ponovi definiciju agresivnog rata i jos par stvari koje se ticu ratnog prava. To ti je vise manje to.
Problem sa literaturom ti je što je literatura malo preopširna.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 stu 2009 16:13 
-Admin-

Inso je napisao/la:
jelenaa je napisao/la:
Ok, pokušat ću. A čula sam da je dobro uzet izborne kod pajčića??

Ja sam imao kod njega, meni je bio super, ali imalo je dosta literature...
On the bright side, barem znas da uvijek imaš mjesta na tim izbornima :mrgreen:

-tonka- je napisao/la:
abondazieri je napisao/la:
lokalna je na 4. godini???
koji je još izborni na 4.god ok..

Na četvrtoj je godini, imas nekih 37 strana, jedno dva pitanja pita i to je to. Drugi izborni mi je 9. medunarodno i europsko kazneno pravo, Pajičić, ne znan kako je al javin kako je bilo, ima dosta literature, ali ne triba sve opsirno kako san čula i za učit je ok, zanimljivo. Javin se ja sa izvjestajen. :celebrate

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 stu 2009 18:00 
-Admin-

purple_rain je napisao/la:
PRAVNI FAKULTET U SPLITU

Zavod za kaznene znanosti

OBAVIJEST O ODRŽAVANJU NASTAVE IZ IZBORNIH PREDMETA ''MEĐUNARODNO I EUROPSKO KAZNENO PRAVO'' I
''POREDBENO KAZNENO PROCESNO PRAVO''

Obavještavaju se studenti koji su u akademskoj godini 2009/10 upisali izborni predmet ''Međunarodno i europsko kazneno pravo'' da će se predavanja iz navedenog predmeta održavati ponedjeljkom i utorkom od 16.00-18.25. u sobi 47. (treći kat), s početkom u ponedjeljak 9. studenog 2009.

Obavještavaju se studenti koji su u akademskoj godini 2009/10 upisali izborni predmet ''Poredbeno kazneno procesno pravo'' da će se predavanja iz navedenog predmeta održavati srijedom i četvrtkom od 16.00-18.25. u sobi 47/III. (treći kat), s početkom u srijedu 11. studenog 2009.

mr. sc. Matko Pajčić
http://www.pravst.hr/novosti.php?p=14&s=359

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 sij 2014 14:16 
Početnik

molim vas jeli mi netko može reći gdje nabaviti literaturu za ovaj ispit.. da li postoji nekakva skripta u skriptarnici jer mi je zbilja tlaka učit po knjizi... ako je netko izlazio nedavno molim vas za komentar ispita...
unaprijed hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: