Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 11 tra 2021 08:14.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 24 stu 2009 12:06 
-Admin-

Prof. dr. sc. Goran Tomašević
Prof. dr. sc. Anita Kurtović Mišić
Mr. sc. Marina Carić

8 ECTS (Predavanja + vježbe)

Preporučena literatura :

JOSIPOVIĆ, Ivo: Zakon o prekršajima, redakcijski pročišćeni tekst s komentarskim bilješkama i objašnjenima, Narodne novine, Zagreb, 2002.Hrvatski ljetopis za kazneno pravo i praksu, 1/2001. tematski broj

Dopunska literatura:

HORVATIĆ, Željko: Novo prijestupovno i prekršajno pravo kao dio hrvatskog kaznenopravnog sustava, Hrvatski ljetopis za kazneno pravo i praksu, 1 (2001), 1, str. 5-20.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 stu 2009 15:49 
-Admin-

Inso je napisao/la:
ivana kn je napisao/la:
prekrsajno pravo,zna li itko kod koga se polaze i literaturu? tnx

Prekrsajno pravo je kod Avijanija, knjiga se zove prekršajno pravo.
Pametan izbor,jer se tako rijesis jednog dijela gradiva iz upravnog prava

quote="ivana kn"]
Inso je napisao/la:
ivana kn je napisao/la:

Damir Aviani... hvala na informaciji.
Knjigu cu uzeti u kopirnici preko puta fakulteta jer koliko sam vidjela,na nasciturusu nema nista o tom predmetu. Nadam se da nije opsirna :)
Jos samo nesto,prijavila sam ga za 9,bez prethodih konzultacija,jeli to ok?

Hvala puno :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 stu 2009 16:40 
-Admin-

vlatka je napisao/la:
Evo iskustava s Prekršajnog. Polaže se kod prof. Carić, kabinet 3. kat lijevo. Učila sam iz Avianijeve knjige "Prekršajno pravo" i iz Zakona. Malo je zeznuto s literaturom jer se Zakon mijenjao od izlaska knjige pa treba malo pripazit, ali je knjiga od velike pomoći. Profesorica je odlična. Inače se piše pismeni, ali sam taj dan bila samo ja pa sam usmeno odgovarala. Uopće nisam briljirala ali mi je žena dala četvorku jer se "vidi da sam učila i da razumijem materiju". I kad budem polagala Upravno, ne moram polagati dio koji se odnosi na prekršaje.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 stu 2009 17:58 
-Admin-

purple_rain je napisao/la:
KATEDRA ZA KAZNENO PROCESNO PRAVO

O B A V I J E S T

studentima V. godine studija

Predavanja iz izbornog predmeta PREKRŠAJNO PRAVO održavat će se srijedom u vremenu od 16,00 do 19,25 sati u dvorani br. 4 počevši od 21. listopada 2009. godine .

Predavanja iz izbornog predmeta KAZNENO IZVRŠNO PRAVO održavat će se četvrtkom u vremenu od 16,00 do 19,25 sati u dvorani br. 4 počevši od 22. listopada 2009. godine.

Studenti koji su upisali izborni predmet KAZNENOPRAVNA PRAKSA pozivaju se na sastanak zbog dogovora o radu, koji će se održati 20. listopada (utorak) 2009. u 16,00 sati u dvorani br. 4. Potrebno je sa sobom ponijeti indeks .

Mr. sc. Marina Carić
http://www.pravst.hr/novosti.php?p=14&s=341

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 stu 2011 15:29 
-Admin-

Nastava iz izbornih predmeta
PREKRŠAJNO PRAVO, KAZNENO IZVRŠNO PRAVO i KAZNENOPRAVNA PRAKSA
u akad.god. 2011/2012. održat će se u ljetnom semestru s početkom u prvom tjednu navedenog mjeseca. O konkretnim danima održavanja nastave za pojedini izborni predmet studenti će blagovremeno biti obaviješteni.
Sve dodatne informacije studenti mogu dobiti za vrijeme konzultacija predmetnog nastavnika utorkom od 16,00 do 16,45 sati u sobi br. 53/III.

Mr. sc. Marina Carić
http://www.pravst.hr/novosti.php?p=11&s=634

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 vel 2012 11:36 
-Admin-

Ispiti iz izbornih predmeta Kazneno izvršno pravo i Prekršajno pravo, te kolokvij Kazneno procesno pravo - posebni dio, zakazani za ponedjeljak, 6. veljače, odgađaju se zbog vremenskih neprilika. Studenti mogu pristupiti navedenim ispitima i kolokviju u jedan od predviđenih ispitnih termina tijekom ispitnog roka.
http://www.pravst.hr/novosti.php?p=11&s=729

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 ožu 2013 23:44 
Aktivan

koliko je dovoljno za ovaj ispit naučit?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 svi 2013 07:31 
Aktivan

ispit je ok, ali treba naučit knjigu od avianija i prekršajni zakon. na ispitu dobijete papir na kojemu je desetak pitanja i onda odgovarate usmeno. super je što se sa carićkom možete dogovorit da odgovarate na konzultacijama. žena je super, ali morate znat da bi prošli. dobra je stvar što se polaganjem ovog dila ispita oslobađate djela upravnog prava koje je dosta opširno

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: