Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 26 sij 2021 21:57.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: FALA UNAPRID :)
PostPostano: 10 stu 2011 19:36 
Početnik

Ljudi,,evo ovako :pribacila san se s prava na upravno pravo...pa me sad zanima koje mi preporučujete predmete s 1.i s 2.godine da ih se 1.riješin..koji su najteži,,koji najlakši i koji su prof. ovako malo zeznuti??UNAPRID FALA SVIMA :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 stu 2011 11:54 
Aktivan

pa jel imas ista polozeno na pravu? imas opcenitu temo o upravnom, mozda bi ovo tamo tribalo prebacit?
sa prve god bi se ja prvo rijesila statistike, ustavnog, građanskog- predmeta koji su malo zahtjevniji za spremit. makar je sve to individualno, meni nisu bili teski. sta se tice profesora,Klaric mi nije drag nikako, ima cudne kriterije, pa mozda da se njegovih predmeta prije rijesis.
sa druge godine : financiranje javne uprave- prof sinkovic je super, al ispit je dosta zahtjevan. onda opet klaricevi predmeti. ugl, procitaj malo teme o predmetima, nac ces dosta informacija, pa zakljuci sama

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 stu 2011 12:32 
Početnik

iman ,,iman.,.teoriju,,sociologiju,,engleski i statistiku rješene...i još mi molin te samo reci-jesi ti učila te predmete malo teže iz knjiga nekih il skripta...:D fala još jednon...:D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 stu 2011 12:01 
Aktivan

kako koji...da vidimo... ustav sam ucila iz knjige, građansko takodjer, za mirkove predmete imas skripte (onda su bile dovoljne. sad zna svasta bit na ispitu pa nisam sigurna da bi sad mogla ucit iz njih), za sociologiju uprave ne postoji nikakva skripta - najgluplji i najdosadniji predmet po meni. za upravno pravo takodjer postoji skripta. financiranje javne uprave - na stranicama fakulteta se nalazi skripta koju je prof sinkovic sastavio.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 stu 2011 15:22 
Početnik

fala ti puno,,puno :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: