Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 03 pro 2020 20:54.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Pravila foruma

PAŽNJA PAŽNJA!
Sve teme o upisima,studomatima,bodovima,prebacivanjima,molbama i slično su radi bolje preglednosti prebačene u novi podforum Papirologija

Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
PostPostano: 18 ožu 2010 19:04 
Aktivan

uzela seminar iz pomorskog u 12. mj.
napisala 20 stranica,prepravljam ga po ne znam koji put,naravno,još nije gotov.
sad kad pročitam kak su neki to easy rješili,kontam da sam se malo zeznila :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 svi 2010 15:52 
Aktivan

bube je napisao/la:
grizerep je napisao/la:
Ima li itko iskustva sa seminarskim radovima kod prof. Buklijaša (Radno i soc.) ili Šimundića (Računalni kriminalitet)? Ide li to kod njih bez većih problema?

Ja sam imala kod prof. Buklijaša i to je čista pi...rija kod njega. Došla sam jedan dan pitati ga jel mogu imati seminar kod njega,on je reka da može i da sama odaberem temu iz knjige MEĐUNARODNO RADNO I SOCIJALNO PRAVO i da nešto o tome napišem pa da mu donesem. kad sam napisala odnila mu i on mi reka da dođem za 2-3 dana po ocjenu. i to je to.

Vrijedi li ovo još uvijek? :s
Mislim da sam se zaj...sa svojim odabirom :roll: , pa bih ga promijenila, ako je ikako moguće. Inače, kako stoji Buklijaš s priznavanjem seminarskih s drugih fakulteta?

I još nešto, mogu li ja sem. uzeti iz predmeta s 3. godine, iako sam ja 4.? Ili mora biti s 4.?! :sossos:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 lip 2010 12:48 
Forumaš

Kod profe Bilić je slična stvar kao kod Buklijaša... rekla mi je da pišem o bilo čemu. Ja se uvatila službene literature za ispit i interneta, nategla nekih 12-15 stranica, predala joj, ona to pogledala dok sam otišla u referadu po obrazac, dobila 5 i to je to!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 lip 2010 07:03 
Početnik

meni nije jasno to sa seminarskim radovima. ja sam još prošle godine riješila onaj jedan obvezni seminarski rad dok sam bila po starom programu. ponavljam treću godinu i sad studiram po bologni. svi spominju da se trebaju napisati dva seminarska, jedan za prvi semestar a jedan za drugi. ako itko može neka mi objasni što je s tim jer sam izvanredni student i rijetko sam na faksu

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 pro 2010 22:35 
Forumaš

inabenz je napisao/la:
meni nije jasno to sa seminarskim radovima. ja sam još prošle godine riješila onaj jedan obvezni seminarski rad dok sam bila po starom programu. ponavljam treću godinu i sad studiram po bologni. svi spominju da se trebaju napisati dva seminarska, jedan za prvi semestar a jedan za drugi. ako itko može neka mi objasni što je s tim jer sam izvanredni student i rijetko sam na faksu

to vrijedi samo za 2.godinu, oni koji sada ponavljaju 2.godinu a da nisu polozili nijedan s druge ili je tek upisuju po prvi put.
meni pise u papirima da ovaj seminarski za 3. i 4. godinu tribaju napisati oni koji studiraju po starom programu-a koji je to zapravo na nasem faksu?! ja san upisala 2007. godinu pa ako mi netko moze pomoc....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 vel 2012 16:37 
Sega mega kul forumaš

jel netko zna kako se pravilno citira clanak zakona? :oops:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 vel 2012 11:44 
Forumaš

maritim je napisao/la:

Imaš u uputama za pisanje seminarskih i diplomskih radova (A.Uzelac-na temi diplomski) primjere za citiranje,da budeš sigurna.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 vel 2012 13:40 
Sega mega kul forumaš

jane doe je napisao/la:
maritim je napisao/la:

Imaš u uputama za pisanje seminarskih i diplomskih radova (A.Uzelac-na temi diplomski) primjere za citiranje,da budeš sigurna.

e,fala ti :cerek:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 ožu 2012 22:11 
Početnik

dali je netko imao za seminar "mane volje" kod Perićke iz GP II

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ožu 2012 12:34 
Forumaš

jel mi moze neko rec koja je procedura sa ovin seminarima? napisala san svoj iz MJP i predala ga Pundi, dobila pecat i ocjenu. jel triba jos sta sad? jel triba odnit to u referadu?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ožu 2012 12:43 
-Admin-

blondina je napisao/la:
jel mi moze neko rec koja je procedura sa ovin seminarima? napisala san svoj iz MJP i predala ga Pundi, dobila pecat i ocjenu. jel triba jos sta sad? jel triba odnit to u referadu?

ako ti je upisala ocjenu u indeks i dala ti ispunjenu i potpisanu potvrdu o napisanom seminaru, sad tu potvrdu odnesi u referadu i to ti je to :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ožu 2012 13:26 
Forumaš

purple_rain je napisao/la:
blondina je napisao/la:

ako ti je upisala ocjenu u indeks i dala ti ispunjenu i potpisanu potvrdu o napisanom seminaru, sad tu potvrdu odnesi u referadu i to ti je to :thumbsup

nije mi dala nikakvu potvrdu... :damnfunny i sad opet moran kod nje po tu potvrdu ili to mogu uzet u referadi?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ožu 2012 13:30 
-Admin-

Tu potvrdu si tribala digniti u referadi i ispuniti i kad ti je prof. upisivala ocjenu iz seminara i dala pečat u indeks, tribala je upisati ocjenu i na tu potvrdu i potpis staviti. Možeš to i naknadno vjerojatno uzeti u referadi pa odniti profesoriti da ispuni pa vratiti u referadu.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ožu 2012 13:36 
Forumaš

Tu potvrdu si tribala digniti u referadi i ispuniti i kad ti je prof. upisivala ocjenu iz seminara i dala pečat u indeks, tribala je upisati ocjenu i na tu potvrdu i potpis staviti. Možeš to i naknadno vjerojatno uzeti u referadi pa odniti profesoriti da ispuni pa vratiti u referadu.

a jbga, prvi seminar, nisan imala pojma za te potvrde...thanks! :cheers

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ožu 2012 13:37 
-Admin-

Tako je nama bilo s tim seminarima, sad neznam jel se što minjalo, ali eto da znaš :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ožu 2012 13:39 
Forumaš

Tako je nama bilo s tim seminarima, sad neznam jel se što minjalo, ali eto da znaš :thumbsup

da,samo mi nije jasno zasto ona nije nista spomenila kad mi je stavila pecat u index...al dobro, oni nisu ni znali da po novin bodovima imamo seminar u svaki semestar tako da me to ni ne cudi.... :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 tra 2012 22:41 
Forumaš

Zna li tko kako ide procedura sa seminarima kod prof. Rudolfa i Cizmica? Predas mu ga i dodjes po ocjenu za par dana ili? Provjeravaju li detaljno sadrzaj? Ispituju li te o sadrzaju??
Stvar je u tome da sam vec napisala seminar iz MJP ali sam cini mi se malo precesto koristila copy/paste pa me malo strah u vezi s time... :oops:
anyone??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 kol 2012 23:56 
Forumaš

koji seminar s treće godine je dobro uzeti?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 kol 2012 09:07 
Forumaš

p!ink je napisao/la:
koji seminar s treće godine je dobro uzeti?

MJP kod Rudolfa, bez razmišljanja!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 kol 2012 09:09 
Forumaš

maja8810 je napisao/la:
Zna li tko kako ide procedura sa seminarima kod prof. Rudolfa i Cizmica? Predas mu ga i dodjes po ocjenu za par dana ili? Provjeravaju li detaljno sadrzaj? Ispituju li te o sadrzaju??
Stvar je u tome da sam vec napisala seminar iz MJP ali sam cini mi se malo precesto koristila copy/paste pa me malo strah u vezi s time... :oops:
anyone??

Otiđi kod prof. Rudolfa, i predaj, mislim da nećeš imati nikakvih problema sa seminarom.
Bar je tako bilo kad sam ja imala seminar kod njega.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 vel 2013 16:28 
Početnik

ZA PREBJEGE
samo obavijest da prof. Boban iz političke ekonomije priznaje sem. rad s prijašnjeg faksa. ja iz zg, priznala mi ocjenu, upisala u indeks i rješila :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 tra 2013 18:50 
Početnik

jel netko uzimao seminar iz upravne znanosti il ja to jedini planiram mislim da ću odustat i ja nema nikakvih iskustava na ovim stranicama ako iko išta zna molim da napiše, hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 tra 2013 20:39 
Početnik

Ja sam isto upravnu znanost uzela,neznam do kada se treba predati, kod prof. klarića

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 srp 2013 10:20 
Aktivan

Ja ponavljam treću, a navodno moram napisati po 2 seminara sa prve i po 2 sa druge te 2 sa treće (ali to nije hitno) i to sve do 9 miseca.
Molim savjet koje predmete izabrati sa prve i druge i kako uopće izabrati predmet i temu? Hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2013 12:19 
Početnik

Pozdrav! Zna li netko koje je seminare s treće godine najbolje izabrat kao izvanredni student-putnik? Ima li koji profesor kod kojeg je moguće sve riješit mailom?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 stu 2013 20:56 
Forumaš

anastazije je napisao/la:
Pozdrav! Zna li netko koje je seminare s treće godine najbolje izabrat kao izvanredni student-putnik? Ima li koji profesor kod kojeg je moguće sve riješit mailom?

Najbolje ti je MJP kod Rudolfa i GPP kod Cizmica......s time da sam ja naletila na onu njegovu asistenticu ostrokondju u zutoj minuti pa joj je predstavljalo pravi problem to sta sam seminar predala u lipnju,a na prvoj strani je bila naznaka svibnja.. :whyowhy:

Inace, koje je seminare dobro uzeti s 4. godine? Koliko vidim spominje se RiS, jel to i dalje vridi?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 stu 2013 16:51 
Početnik

haha ostrokondja u zutoj minuti, moja cura je kod nje imala seminar dobila temu mailom s uputama i dobrim dijelom literature u elektronskom obliku, kada ga je napisala poslala mail, a asistentica pogledala i odgovorila, označila šta treba i SAMA ispravila neke stvari kao šta je prored, font, bilješke ona došla drugi dan samo po potpis, tako da ... svak ima svoja iskustva, znam da je ova moja bila blago rečeno začuđena pozitivno.
Inače meni je držala predavanja na koja mi je imalo smisla i ići jer san moga pratit gradivo i izmjene, tražit da objasni plus šta je stalno nosala neke materijale praktične primjere tužbi, žalbi, presuda, tako da je malo reć da je bila susretljiva.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 stu 2013 19:11 
Forumaš

dalaj lama je napisao/la:
haha ostrokondja u zutoj minuti, moja cura je kod nje imala seminar dobila temu mailom s uputama i dobrim dijelom literature u elektronskom obliku, kada ga je napisala poslala mail, a asistentica pogledala i odgovorila, označila šta treba i SAMA ispravila neke stvari kao šta je prored, font, bilješke ona došla drugi dan samo po potpis, tako da ... svak ima svoja iskustva, znam da je ova moja bila blago rečeno začuđena pozitivno.
Inače meni je držala predavanja na koja mi je imalo smisla i ići jer san moga pratit gradivo i izmjene, tražit da objasni plus šta je stalno nosala neke materijale praktične primjere tužbi, žalbi, presuda, tako da je malo reć da je bila susretljiva.

Svakom njegovo iskustvo.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 pro 2013 23:22 
Početnik

maja8810 je napisao/la:
anastazije je napisao/la:

Najbolje ti je MJP kod Rudolfa i GPP kod Cizmica......s time da sam ja naletila na onu njegovu asistenticu ostrokondju u zutoj minuti pa joj je predstavljalo pravi problem to sta sam seminar predala u lipnju,a na prvoj strani je bila naznaka svibnja.. :whyowhy:

Inace, koje je seminare dobro uzeti s 4. godine? Koliko vidim spominje se RiS, jel to i dalje vridi?

Hvala :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 pro 2013 14:46 
Početnik

koji je mail od čizmičeve asistentice ?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 ožu 2014 21:01 
Aktivan

može preporuka 2 lakša seminara s 4. god.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 tra 2014 15:15 
Početnik

http://www.pravst.hr/novosti.php?p=11&s=1432

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 svi 2014 20:59 
Aktivan

Ovde se ne zna ko pije a ko plaća, riješio sve seminare zaključno s 3. god do 2mj ove god a sad po ovome dobio još jednu turu :D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 svi 2014 16:33 
Početnik

Znam. U prvom semestru možeš izabrati koji hoćeš, u drugom ti je određen. Otiđi u referadu. Čula sam da su prema onima koji su imali isti problem bili susretljivi...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 ruj 2014 12:32 
Aktivan

Jel zna netko sta da radim? Napisao sam seminare iz druge godine ali ih još nisam predao, sa prve godine mi je obećao onaj sa političke ekonomije samo dati potpis.. Hoce mi uopce uvažiti ako ih tek sad odnesem pošto je vec kraj godine skoro,a to sam sve dogovarao pocetkom godine?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: