Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 12 lip 2021 22:07.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 24 stu 2009 15:02 
-Admin-

Prof. dr. sc. Goran Tomašević
Mr. sc. Matko Pajčić

8 ECTS (Predavanja + vježbe)

Način provjere znanja i polaganja ispita: usmeni ispit
Oblici provođenja nastave: predavanja

Preporučena literatura :

1.Bayer, V., Kazneno procesno pravo, II. knjiga: Povijesni razvoj, Zagreb.

2. Bayer, V., Ugovor s đavlom, Zagreb, 1969.

3.Krapac, D., Engleski kazneni postupak, Zagreb, 1995.

4.Staničić, T., Organizacija pravosuđa i krivični postupak u staroj Ateni, Zbornik radova Pravnog fakulteta u Splitu, br. XXVI, 1989., str. 227-236.

5.Tomašević, G.:Osnove atenskog krivičnog postupka klasičnog doba, Zbornik radova PF-a u Splitu, br. XXVII, 1990., str. 133-147
*Osnove problematike izučavanja krivičnog postupka u dalmatinskom statutarnom pravu, Zbornik radova PF-a u Splitu, br. 1-2/1992., str. 115-129
*Krivični postupak prema statutu grada Trogira iz 1322. godine, Zbornik radova Pravnog fakulteta u Splitu, br. XXVI/1989., str. 171-183
*Neke značajke krivičnog postupka prema odredbama srednjevjekovnih statuta Korčule, Brača i Splita, Zbornik radova PF-a u Splitu, br. XXV/1988., str. 117-128
*Krivični postupak prema Korčulanskom statutu, Zbornik radova znanstvenog skupa "Statut grada i otoka Korčule iz 1214. godine", Zagreb/Samobor, 1989., str. 149-161
*Neke značajke krivičnog pravosuđa i toka krivičnog postupka u Engleskoj i SAD, Zbornik radova Pravnog fakulteta u Splitu, br. X/1973., str. 225 - 253.

Dopunska literatura:

Goran Tomašević: Kazneno procesno pravo, Temeljni pojmovi i osnove praktične primjene, Split 1998. g Davor Krapac: Kazneno procesno pravo, Prva knjiga: Institucije, Zagreb 2003.,

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 stu 2009 16:13 
-Admin-

Inso je napisao/la:
jelenaa je napisao/la:
Ok, pokušat ću. A čula sam da je dobro uzet izborne kod pajčića??

Ja sam imao kod njega, meni je bio super, ali imalo je dosta literature...
On the bright side, barem znas da uvijek imaš mjesta na tim izbornima :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 stu 2009 18:01 
-Admin-

purple_rain je napisao/la:
PRAVNI FAKULTET U SPLITU

Zavod za kaznene znanosti

OBAVIJEST O ODRŽAVANJU NASTAVE IZ IZBORNIH PREDMETA ''MEĐUNARODNO I EUROPSKO KAZNENO PRAVO'' I
''POREDBENO KAZNENO PROCESNO PRAVO''

Obavještavaju se studenti koji su u akademskoj godini 2009/10 upisali izborni predmet ''Međunarodno i europsko kazneno pravo'' da će se predavanja iz navedenog predmeta održavati ponedjeljkom i utorkom od 16.00-18.25. u sobi 47. (treći kat), s početkom u ponedjeljak 9. studenog 2009.

Obavještavaju se studenti koji su u akademskoj godini 2009/10 upisali izborni predmet ''Poredbeno kazneno procesno pravo'' da će se predavanja iz navedenog predmeta održavati srijedom i četvrtkom od 16.00-18.25. u sobi 47/III. (treći kat), s početkom u srijedu 11. studenog 2009.

mr. sc. Matko Pajčić
http://www.pravst.hr/novosti.php?p=14&s=359

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: